Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, ja to bym chciała, żeby ktoś mnie pokochał taką jak teraz, bez tego bagażu jaka byłam 8-10 lat temu. To we mnie wywołuje jakiś lęk. Bo niby nie ma obowiązku żeby się spowiadać z całego życia, jeśli chce się z kimś być, ale ja jestem taka w d... szczera, że więcej mi to szkodzi niż pomaga. Nie, no w sumie to jest najgorsze, jak ktoś kogoś wyidealizuje, a potem odepchnie, bo zobaczy, że się mylił.

 

Dalej rozważam jakie mam szanse u kogoś, kto pasjami ogląda filmy o wariatkach :twisted:

 

:angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, chyba jednak ktoś cię pokocha za to jaka jesteś dziś i nie ma to nic wspólnego z idealizowaniem, bo tej sprzed 10 lat już nie ma i on jej nie zna. Zresztą ludzie to chyba skupiają się na obrazie dzisiaj sobie wykreowanym ukochanej osoby i raczej nie przyjmują do wiadomości przeszłych grzeszków , czy "wariactwa".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, nie wiem, nie znam się, nie orientuję, zarobiony jestem. ;) No ale skoro są tu różne etykiety przy awatarach (maruda, miss, mister), to może być i "wolna", "wolny" - byłoby łatwiej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, chyba jednak ktoś cię pokocha za to jaka jesteś dziś i nie ma to nic wspólnego z idealizowaniem, bo tej sprzed 10 lat już nie ma i on jej nie zna. Zresztą ludzie to chyba skupiają się na obrazie dzisiaj sobie wykreowanym ukochanej osoby i raczej nie przyjmują do wiadomości przeszłych grzeszków , czy "wariactwa".

Ja się w ostatnim związku poczułam w jakimś stopniu odepchnięta za to, że w ogóle miałam jakąś przeszłość :roll: W sensie jeden poważny związek i trochę niepoważnych i poniekąd destrukcyjnych sytuacji. :hide:

A teraz jestem taka miła, fajna, dbająca o siebie i nie-naiwna, że się martwię, że komuś by było ciężko zaakceptować, że kiedyś taka nie byłam :zonk:

 

-- 12 kwi 2015, 19:51 --

 

Rebelia, DarkMaster, o cześć, dawno was nie było w tym wątku :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×