Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, Rodzinkę ugościłam, aczkolwiek wcześniej wyrzuciłam, bo nie dałam rady... ;)

 

tosia_j, Tosieńko tylko się cieszyc i pozazdrościc. ;)

 

platek rozy, tym razem - "byc kobietą i nie zwariowac". Och, zdrowe pychoty robisz, ja przy gościach zjadłam kawałek sernika i tyle mojego jedzenia... A ząbka dentystka Ci obejrzy i coś poradzi, dzwoń koniecznie jutro, bo to nie ma co czekac na gorszy ból.

 

jasaw, Hej Kochana! A Tobie jak dzionek dziś minął?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, ale żaden szpital nawet prywatny w 2 dni Ci badań nie porobi, bo czasami sam Holter EKG trwa 48h, a gdzie tu mówić o odczytaniu badania i opisaniu, a zresztą akurat z Holterem EKG leżenie bezczynne w szpitalu jest bez sensu, bo na 90% i tak nic nie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, zadzwonią po mnie i wyznaczą wizytę u endokrynologa /ok.3 tyg./. Trafiłam na super doktora, który wie, że po naświetlaniach w okolicy szyi, może coś się zrodzić niedobrego i dlatego chce sprawdzać co jakiś czas guzy, które tam mam od wielu, wielu lat.

 

 

blah!, chyba dobrze? Zniknął komunikat z literaków, ale nie korzystam z bankowych stron, tak jak sugerowałaś. Jeszcze raz dziękuję i co jakiś czas przeskanuję przy użyciu programu, który mi poleciłaś-jeszcze raz dziękuję :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, acherontia-styx, no fakt, ja na samej kardiologii leżałam kilka dni... Chociaż to jest całkiem dobry oddział na diagnostykę, bo i przetrzepią też cały mocz i krew.

 

-- 07 kwi 2015, 22:01 --

 

jasaw, To jest najgorsze przy tych badaniach, że tyle trzeba czekac na wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, na Holtera i tak muszę iść ale pójdę na takiego 24h bo jak dwa dni bez fajki żyć :D.

jasaw, poczekaj aż wystawię Ci rachunek :D.

to dobrze, jeszcze Ci na PW podeślę jedną rzecz, żebyś zrobiła ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, a to u mnie kark pomięto i w ogóle odcinek szyjny kręgosłupa.

Ale pamiętam bezcenne miny innych pacjentów jak pierwszego dnia leżałam na sali intensywnego nadzoru kardiologicznego pod monitorem i oczywiście tak leżałam, że chodziłam, ale sama się odpinałam, wyłączałam monitor, żeby nie wyły alarmy, a jak wracałam to się sama podłączałam :mrgreen:

albo jak w piżamie przewoziłam z koleżanką pacjenta z odcinka właśnie na sale intensywnego nadzoru bo się dusił, jeszcze mu tlen podłączyłam :lol: pozostali pacjenci byli wtedy ciut zdezorientowani :mrgreen:

 

-- 07 kwi 2015, 21:19 --

 

blah!, eee ja przy Holterze normalnie paliłam :P

zresztą, palenia fajek przed lekarzem nie ukryjesz, jak jest dobry kardiolog to po zwykłym EKG pozna że palisz ;)

 

-- 07 kwi 2015, 21:26 --

 

jasaw, o, przypomniałaś mi,że muszę jutro w koncu do mojego endokrynologa zadzwonić podaż mu wyniki badań :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, :lol:

 

blah!, no ja nie wiem, ale wydaje mi się, że należy z holterem funkcjonowac bez ściemy, tak jak się funkcjonuje na codzień, czyli z fajką również. No przynajmniej mój mąż tak robił, jak łaził z ciśnieniowym. Ja nie ukrywam, też wymknęłam się z holterem na fajkę na oddziale. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, nie wiedziałam, że podczas tego badania można sobie wychodzić zapalić. Ja tam nie mam zamiaru ukrywać palenia ale wiem, że coś tam z sercem nie zawsze mi halo.

 

-- 07 kwi 2015, 21:34 --

 

kosmostrada, haha ja palę co godzinę:D. To może poczekam do lata i po prostu będę przez cały dzień na dworze siedzieć :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, tylko, że jak masz holtera ambulatoryjnie zakładanego to idziesz z nim do domu, jedyne ograniczenie jest takie, że nie możesz się kąpać, żeby go nie zamoczyć. Dlatego Holter w szpitalu jest bez sensu, bo człowiek w większości leży, a aktywność taka że żadna, to jak ma tam cokolwiek wyjść. Ja mając Holtera normalnie byłam w pracy, a moja praca do siedzących nie należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×