Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Oj ludzie, ale mnie muli. Chyba strzelę drzemkę, bo już dwie siekiery wypiłam, aż mnie serducho zaczęło bolec, a i tak oczy mam na zapałki. Teraz co jakiś czas błyska słońce, no coś nie może się ustabilizowac pogoda, a ja cierpię... :why:

Pograliśmy w karty, ale wszyscy w domu wyglądają jak zombiaki. :bezradny:

 

A co do przyjaźni damsko-męskiej, bardzo lubię i cenię sobie znajomości z facetami bez podtekstu i całego tego zamieszania związanego z zabawą w zakochanie. Często wynikały z tego nieporozumienia - co dla mnie było np. wyjściem do kina i fajnym spędzeniem czasu z kumplem, dla niego było randką... I zonk gotowy. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, też chyba się kimnę bo normalnie tętno przez cały dzień mam setkę i jak tak dalej pójdzie to zgon zaliczę :D.

 

Ja uważam, że jeśli uda się do przyjaźń z facetem jest najlepsza jaka może być i na prawdę jest na lata. I to widać chociażby generalnie po przyjaxniach, laski to o byle pierdoły się potrafią obrazić i na końca życia nie odzywać a faceci - jak już się zaprzyjaźnią to na prawdę musiałaby się jakaś "wielka" rzecz wydarzyć, aby tą przyjaźń zepsuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, no własnie...pff. Ale kłopoty są mimo wszystko głównie przez kobiety. Nie raz zdarzyło mi się przyjaźnić z facetem ale jak on poznał jakąś dziewczynę to ta od razu jak go usidliła to dramat. Laski przeważnie od razu zabraniają się swoim facetom spotykac z innymi kobietami bo od razu są zazdrosne i robią problemy tam gdzie ich nie ma. Faceci nie są aż tak zaborczy, tak mi się wydaje - oczywiście nie wszyscy ale jednak... Szczerze, to na prawdę podziwiam mężczyzn, że wytrzymują z kobietami ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też! Jesteście okropne. :/ Ale i kochane takie. :roll:

Dlatego cieszę się, że nie jestem mężczyzną bo potem bym "musiała" wytrzymywać z takmi :D.

 

-- 06 kwi 2015, 14:45 --

 

Marcin2013, jeszcze nigdzie ale chyba niebawem kimnąc bo mi pikawa w końcu strzeli ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, no własnie...pff. Ale kłopoty są mimo wszystko głównie przez kobiety. Nie raz zdarzyło mi się przyjaźnić z facetem ale jak on poznał jakąś dziewczynę to ta od razu jak go usidliła to dramat. Laski przeważnie od razu zabraniają się swoim facetom spotykac z innymi kobietami bo od razu są zazdrosne i robią problemy tam gdzie ich nie ma. Faceci nie są aż tak zaborczy, tak mi się wydaje - oczywiście nie wszyscy ale jednak... Szczerze, to na prawdę podziwiam mężczyzn, że wytrzymują z kobietami ;).

:great::brawo:

 

-- 06 kwi 2015, 14:58 --

 

Marcin2013, od.... się od mojej żony! :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjaźnie kobiet z mężczyznami możliwe są z przymrużeniem oka... do czasu, a jeżeli są na dłużej to faktycznie prawdziwe i na innym poziomie niż przyjaźnie kobiet.

Ale z przymrużeniem oka to już chyba nie przyjaźń ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drzemkę strzeliłam ( co będzie miało konsekwencje w nocy, bo będzie trudniej zasnąc), a nic mi to nie pomogło, jak ledwo się ruszałam tak i pozostało. Chłopaki poszli na spacer, bo wyszło na chwilę słońce, ja nie miałam siły. Nic nie pomaga na to zamulenie i osłabienie. Dzień do doopy, bez prawdziwego odpoczynku i przyjemności. Niedobrze.

Chóralnie odmówiliśmy dziś jedzenia obiadu, każdy coś tam skubie z lodówki, właśnie wsuwam pasztet z żurawiną. W poczekalni czekoladowa figurka. :D

Idę zrobic sobie herbatę i łyknąc procha na ból głowy, bo ile można się męczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×