Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, u mnie te takie drgania to chyba przez zmęczenie. Jak się porządnie nie wyśpię to wtedy czuję się gorzej i takie objawy odczuwam internsywniej. A dziś niedośc, że późno poszłam spać, to w nocy się obudziłam a generalnie wstałam dosyć wcześnie. Zauważyłam, że jak pośpię tak do 10-11 to wtedy czuję się lepiej, ale wczesniej spokojnie wystarczało mi 6h snu a teraz...8-10 co najmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, to tez niestety pasuje do nerwicy , ranki sa duzo gorsze , no i jak czlowiek niewyspany to tez intensywniej odczuwa wlasnie takie nerwicowe sprawy...

 

 

mirunia, Kochana zamierzam dzis miec niezly dzien:) ubralam ciepluski sweterek i spodniczke oraz grube rajstopy i kozaczki za kolanko no i plaszcz :) wezme tez czapke :D

Oby mnie tylko jakies lęki nie dopadly .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Kochana miłego spotkania, będzie dobrze, bo wyjdziesz do ludzi, sprawisz sobie przyjemnośc.

 

blah!, te poranne odjazdy zawdzięczamy poziomowi kortyzolu...

 

mirunia, odpoczywaj Słonko, dzisiaj musimy naładowac baterie na następny tydzień w pracy, ale fajnie, że krótszy o jeden dzień... :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, a nas to nigdy nie pokokietujesz. :( Niech Twój przyjaciel chociaż jedno zdjęcie zrobi, niech się przyda na coś dla ogółu, dla nerwicowych mas poniedziałkowych. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chyba przyjaźni prawdziwie damsko męskiej. No chyba, że obie osoby mają już swoje połówki to tak. Ale w innym wypadk uwydaje mi się, że prędzej czy później jedno będzie oczekiwało co raz więcej albo będą spięcia, gdy jedna z osób znajdzie sobie drugą połówkę. Przyjaźń damsko męska istnieje tylko wśród homoseksualistów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×