Skocz do zawartości
Nerwica.com

poddaję się??


bedewere

Rekomendowane odpowiedzi

Agus jest żle żle żle żleeeeeeeeeeeeeeee., f.u.c.k. jestem agresywna , mam w sobie duzo złości

bolą mnie ręce, garbie się i czuje ze mam sztywną twarz- wina tabletek czy nerwey

Agaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa czasami mysle jak jakas nienormalna nie wiem czy jestem jeszcze normalna, ciagle siebie kontroluje, uspakajam siebie.

Agaaa co robic ?

 

---- EDIT ----

 

kiedy bede wariatka, po czym to poznam?

 

---- EDIT ----

 

czy moze juz jestem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz tabletki jakies inne oprócz antykoncepcyjnych????

Moze to ich wina.....

Chcialas bebe po co Ci pigułki????

Kurde Ja juz sama nie wiem co jest,tez glupieje za chwile mam wizyte i wypis do domu,czuje sie fatalnie ,wszystko mnie boli nie moge sie na niczym skupic tylko mysle ze byłam tu 5 tyg.i nic jest mi zle .....

Wczoraj wmówiłam sobie ze mam stwardnienie rozsiane mada faka ja nie wiem....antydepresant biore juz 11 dzien i nic jak bylo tak jest,sa takie chwile ze jest ok ale potem znowu schizy......

Nie wiem ile czasu jeszcze to wytrzymam juz nie wiem gdzie mam sie udac po pomoc nie wiem....i to mnie doprowadza do szału...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

andydepresanty zaczynaja dzialac po 3 tyg, wiec sie nie poddawaj

Aga nasz problem to to ze jestesmy panikary

normalnie ludzie majac stres biora 10 wdechow i sie uspokajaja my analizujemy wszystko przeciw sobie zle mysli brak pozytywnych

ja tez zle sie czuje jak bemben do tego sztywna i nie dopuszczam do siebie mysli, to co pisze to tak jaky wyplywalo zemnie bez zadnych emocji

nerwica depresja. moze jedno i drugie

obie chcemy normalnie zyc, cieszyc sie i smucic, byc zlym ale odczowac to w sposob naturalny

Agus ja potrzebuje twojej pomocy

 

---- EDIT ----

 

:szukam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie przyjechałam ze szpitala po drodze małe zakupy :smile:

Masz racje musimy jakoś normalnie żyć...

W szpitalu Pani dr.powiedziała No Ja wiem ,że Pani cierpi ale co.....dalszy pobyt w klinice mógłby Pani zaszkodzić......a leki zaczna działać po 4 tyg... :evil: mówiła najpierw,że po 10 dniach :evil:

Ale co musze żyć jakoś normalnie funkcjonować przecież mam dom meża prace dzieci postaram sie dla nich no i dla siebie :D

Możesz zawsze na mnie liczyc 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze moze ciebie zaczynac nudzic: te moje marudzenie, doły i wogle "0" pozytywnego czegokolwiek

Sama jednak wiesz czasem jest dobrze i sie zastanawiam tylko po co bylo to wszystko "stres, ból, strach" a drugiego czuje sie jakby mnie kto pir.. w leb, i koniec chocbym nie wiem jak mocno pragnela, to nic nie wychodzi

Aga samotnosc w tlumie to JA. Jestem z tym sama i czasem mysle ze nie wytrzymam, ten bol, czy to bol?

 

---- EDIT ----

 

BARDZO SIE ZLE CZUJE? POMOCY, PROSZĘ POMOZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge Ci wmawiac,ze bedzie dobrze bo Ty nie wierzysz Ja Ci mowie cały czas ,a do Ciebie nie dociera coraz bardziej zle sie czujesz,Ja nie moge na to poradzic nie znam Twoich problemów,chciałas mi cos opowiedziec....

Jak nie na forum to napisz na priwa.....

Bardzo bym chciała Ci pomoc ,ale nie wiem juz jak.... :?:

Nie jestem wrózka,nie odbierz tego posta zle,ale Ja tak pisze z bezradnosci nie ze złosci

 

---- EDIT ----

 

ja nie chcem sie poddac ale nie mam juz pomyslu na to jak sobie z tym radzic a jest coraz gorzej? ja nie wiem co mam robic

 

Nie wiesz :?: Terapia Ci nie pomaga ,leków nie chcesz brac,rozmowy na forum tez nie to co wkoncu :?::?:

Jak chcesz sobie pomoc,zameczysz sie myslami

Musisz cos zrobic ,Ja nie wiem nie masz motywacji,wez sie w garsc,masz plany,cele wiec realizuj swoje marzenia....nie mozesz tak zyc i poddac sie do cholery...

szkoda,że cie tu nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×