Skocz do zawartości
Nerwica.com

poddaję się??


bedewere

Rekomendowane odpowiedzi

bedewere, nikt tobie tutaj nie zabrania pisać :!: Po to te forum tu jest aby pisać co leży na sercu Po co od razu przekręcasz zdania :?: i robisz z tego aferę :?: Naucz się przyjmować to co inni piszą i starają się w jakiś sposób pomóc tobie Przeczytaj najpierw to co napisałaś sama wyżej a pózniej oceniaj bo najpierw piszesz np. że się nad sobą użalasz a z kolei w następnym poście już temu zaprzeczasz :shock: Czas zacząć myśleć racjonalnie tutaj tylko możemy wesprzeć ale nie od razu załatwić cała sprawę za ciebie Życzę powodzenia bo widać że jest ci potrzebne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO MOJ OSTATNI POST NA TYM FROUM,

nie chcem się denerwowac, brać do siebie waszych osądów, nie o to mi tu chodzi.

Nie robiłam żadnej afery, i nie mam zamiaru jej robić.

Aga duzo dobrego tobie życze, zdrowia i siły. Pamiętaj,że nerwica nie jest chorobą psychoczną to ważne, to jedynie zaburzenie, minie i bedzie Ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumuję to cytatem z "Przebudzenie":

- Przepraszam, hmm, ma pan banana w uchu.

Facet na to:

- Przykro mi, ale nie wiem, o co panu chodzi.

Biznesmen powtarza:

- Ma pan banana w uchu!

Na co indagowany:

- Glosniej, prosze, bo mam banana w uchu!

Takie dzialanie nie ma sensu. "Przestan, przestan i jeszcze raz przestan" - mowie do siebie. Powiedz swoje i zmykaj stad. Jesli skorzystaja z tego, to dobrze. Jesli nie, to trudno!

Nie uszczęśliwiajcie ludzi na siłę !!

 

Pozdrawiam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że ja sama sobie musze pomóc, i ja to wiem. Czuje się przez was atakowana, do tej pory tylko suzak29 zemną pisała, nagle pojawiacie się wy? mam pytanie CZEMU?

 

[*EDIT*]

 

ps. Dziękuje za usunięcie mojego forum, bardzo mi miło :-)

 

[*EDIT*]

 

nicku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahhah ale sie uśmiałąm ku...mać jak wiesz Anka na tym forum mozna mieć tylko jedno konto,a nie dwa...nie czytałaś regulaminu???

Niegrzeczna dziewczynka...

 

po drugie Ja jestem ferrrr do wszystkich,jak mi sie coś nie podoba pisze i na odwrót....

 

zobacz na początku dużo ludzi Ci pisało,ale stwierdzili...PO CO :?::?: SKORO BEDEWERE NIE ROZUMIE I NIE WIERZY :!:

 

A Twoje odzywki do Linki i do Ka_po...to co????

 

Gosiulka zresztą najlepiej Ci napisała co Ja mam dodać...

 

LucidMan, BRAWO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co masz na myśli pisząc reszta ch..j dlamnie reszta jest ważniejsza od nerwicy, przyszłość, odczuwanie radości, cieszenie się z innymi, marzenia.

Nazwałas mnie egoistką, a Ty Aga jesteś fer w stosunku do innych? Ja staram, się nie Jestem idealna, ale staram się. Egoistyczne jest u Ciebie to,że zabraniasz mi pisać, niepodoba Ci się co piszę, Ok ja to rozumiem, tylko pamietaj ja jestem inna od Ciebie, nie użalam sie nad sobą,a jeśli nawet to najwidoczniej mam taką potrzebe i nie jest to wymyślone, wynika to z konfliktu jaki ja mam w sobie.

POzdrawim

 

 

A tu miałam na mysli nas wszystkich CZYLI RESZTA ludzi co piszą do Ciebie...

Ja egoistka :?::?: czy Ja Ci coś zabraniam...

Ty mnie okłamałaś :!::!:

A kto Cie tu kur...pocieszał jak nie Ja.jak sie użalałaś co :?::?::?:

Dopiero jak dziewczyni Ci zwróciły uwagę nagle napisałaś jak sie czuje ...dziwne co???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×