Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kto jest najstarszy na forum nerwica?


Gość Bukowski

Rekomendowane odpowiedzi

Hans, czyżbyś aż tak wrażliwy był :roll: ? Oj, to nie wiedziałam ... Zaraz Ci jakiś wywar przygotuję na wzmocnienie :mhm:

A T. cały czas podkreśla, ile to on jeszcze może i na co ma siły :pirate: A ja tego muszę słuchać ! Ostatnio powiedział, że gdyby był młodszy, to by sobie rury kupił :shock: ( w sensie gacie :mrgreen: ), bo on taki szczuplaczek jest :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, czyżbyś aż tak wrażliwy był :roll: ? Oj, to nie wiedziałam ... Zaraz Ci jakiś wywar przygotuję na wzmocnienie :mhm:

A T. cały czas podkreśla, ile to on jeszcze może i na co ma siły :pirate: A ja tego muszę słuchać ! Ostatnio powiedział, że gdyby był młodszy, to by sobie rury kupił :shock: ( w sensie gacie :mrgreen: ), bo on taki szczuplaczek jest :bezradny:

 

To jest dopiero dziad. On raz mówił nam coś takiego "taki młody z jedną chętką, byle jak, aby prędko". On to jedyne co jeszcze może, to przez lupę, albo i mikroskop popatrzeć w majtki, to może coś tam uda mu się dostrzec, jakiegoś mikro penisa. On jest cały jak penis mikrusek. Jedynie to wieku mu zazdroszczę, bo w zasadzie już jedną noga w trumnie, a przede mną jak nic jeszcze z 50 lat męki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, Monia , ja pierdzielę , jesteś bezkonkurencyjna :lol:;)

 

A co mi tam Wiolciu...

Umarłemu kadzidło już nie pomoże :mrgreen:

Monia , może umarłemu nie, ale Ty jak na te 1900 z hakiem to się calkiem dobrze trzymasz :mrgreen:

 

3 ml kwasu hialuronowego na twarzy robi swoje :D

 

Ty również wyglądasz świetnie, nie jedna nastolatka mogłaby Tobie pozazdrościć urody i figury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×