Skocz do zawartości
Nerwica.com

Teksty które usłyszysz od ludzi będąc w depresji


Fizli

Rekomendowane odpowiedzi

"nie jestem chora, tylko sobie wmawiam i daje sie faszerowac trucizna" ;)

"E PO CO CI TO WSZYSTKO?"

"wymyślasz na siłe,nie chce ci się po prostu"

"Syn takiej a takiej znajomej wpadł w szał (psychoza jak mniemam?) i skończył w pasach i na lekach uspokajających,także tobie gówno jest" :mrgreen:

INNYMI SŁOWY,wedle moich krewnych,psychoza=dopiero problemy z psychiką,reszta to wymysł,blef,wiecie...tymi swoimi depresjami,dołami,wahaniami nastroju,derealkami i innymi to po prostu się wam nie chcę i w chooja robicie ludzi :lol::lol:

 

Normalsy <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja mama ma dziesiecioro rodzenstwa, 3 wujkow ma schizofrenie, niestety byli slabo leczeni. Spodziewalabym sie po takiej rodzinie racjonalnego podejscia do sprawy. Niestety, "ten lekarz tylko cie truje". Coz, rodziny sie nie wybiera, przyjmuje to na klate i robie swoje, bo wiem, co moze mi pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kochanej żonki dzisiaj rano : Jesteś jakiś jebnięty przestań mnie zamęczać tym twoim złym samopoczuciem. Fajnie co nie? Tym bardziej, że od dłuższego czasu nie informuję jej o swoim stanie bo nie widzę sensu gadać z nią w tej kwestii. Mam nadzieję że zdechnę dzisiaj i już nikogo nie będę sobà męczył.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Przecież wszyscy mają problemy i jakoś sobie z nimi radzą, normalnie żyją. Nie tylko pani ma takie problemy, niektórzy mają jeszcze większe. Nie może się pani tak przejmować, stresować. Trzeba wyjść do ludzi, rozerwać się, musi pani iść do pracy."

od psychiatry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Daj spokój, chyba nie jest tak źle

2. Przestań się użalać, ludzie to mają o wiele gorsze problemy i jakoś nie wydziwiają

3. Ludzie mają gorzej i jakoś sobie radzą, i idą do przodu, a ty się tylko użalasz

4. Wyjdź do ludzi, angielskiego się poucz, posprzątaj trochę, do fryzjera idź i zaraz ci przejdzie

 

:twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"ludzie mają nieuleczalne choroby, sparaliżowani a ty wszystko masz!"

"wszystko masz, niczego ci nie brakuje, tobie się po prostu nie chce wziąć do roboty"

"całe życie chcesz tak spędzić?"

"a tam nie możesz, weź się do roboty od razu ci przejdzie" - to widzę standard :D

 

to tak ogólnie, nie tylko w kwestii depresji. ostatnio tłumaczę, że to iż latem kupiłam tuzin koszulek, żeby je malować i sprzedawać (m.in) a potem leżały w szafie a ja w łóżku to przejaw choroby. słyszę na to: oj tam przecież jakby ktoś chciał kupić to byś robiła! JA PIER......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwo mojej mamy: "Nie masz depresji, masz melancholię"

 

Mistrzostwo kolegi z pracy: "Ty masz problemy? Ty ludzi z problemami nie widziałaś!"

 

Mistrzostwo kumpeli (studentki psychologii): "Mam nadzieję, że w Nowy Roku się ogarniesz"

 

:evil::evil::evil:

 

-- 03 sty 2015, 18:42 --

 

Ooooo... jeszcze jeden mi się przypomniał, nie do mnie co prawda, ale zawsze :D

Lekarz do pacjenta: "Jest pan ogolony i uczesany. Jakby pan miał depresję, to by pan nie był"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"zostanę bezdomnym" - ja sama

"wiesz dobrze, że to bez znaczenia" - ja sama

"popracuj nad cierpliwością" - życzenia noworoczne od rodziny

"czemu masz taką minę, coś ci się dzieje?" myśli czasami materializują się na twarzy i ponoszę za to winę, bardzo słusznie swoją drogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Weź się w garśc", "Ogarnij się", "Nie myśl o tym", Mistrzostwo mojej przyjaciółki: "Za mało do siebie wymagasz, albo nic o siebie nie wymagasz, nie wymagasz od siebie normalnego zachowania bo łatwiej ci być wiecznie zamuloną", Norma czyli: " Wmawiasz sobie to", "Wyluzuj", No i ogólnie gadanie że jestem leniem, ja nie chce sobie pomóc , oraz wiekszość z tych o których mówiliście wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×