Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

O, właśnie przyszła ciocia pożyczyć... nie wcale nie wesołych świąt tylko 200 zł :pirate::

hehe :mrgreen:

 

Fajnie do was wpaść, się odstresować, bo znów się dowiedziałam, że jestem do kitu i nic nie umiem. NIEPRAWDA :( Parszywy męski świat, nienawidzę go, dlaczego muszę w takim tkwić, w nędznym świecie wyścigu szczurów, gdzie żeby trzymać sie na powierzchni, trzeba na okrągło udawać, jakim się jest super, masakra, zwłaszcza że mam poczucie własnej wartości = -5000000 :(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, jasaw, Zebrec, ja tez nie wiedialam jak się wkleja obrazek z neta, tak jak Zebrec dodawłam wpierw na dysk i dodawałam jako załącznik :D

 

u mnie pachnie piernikiem, mam nadzieje ze będzie dobry

 

-- 23 gru 2014, 20:17 --

 

platek rozy, ja w dzień się kąpałam długo bo cały serwis ogarnęłam golenie itp. :P

teraz usiadłam z kolacją i herbatką oczywiście i będę oglądała 'na wspólnej

Zalatana23, uwielbiam marchewkowe :105: mniam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ponownie!

Uff, jutro już tylko sałatka z tuńczyka, bo musi byc świeża, ale to monsz jest od niej specjalistą, więc ja tylko przygotuję stół i ostatnie odświeżenie - podłogi i takie tam.

Popisaliście trochę, miałam co poczytac, ale troszkę smutno, no i pracowicie.

 

Zalatana23, hej hej! Marchewkowe jest si! :great: .

 

Też siadamy do Wigilii o 16tej, więc widzę wszyscy będziemy przy stołach o tej samej porze. Pomyślę o Was kochani przy opłatku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, ja wlasnie wyplumkana , nozki ogolone , wloski odzywione , staramy sie jak mozemy w ciezkich chwilach :oops:

 

 

 

Marynuje szynke na jutro :mhm:

Dalam przepis na moj barszczyk ten na miodzie ze sliwami i zadzwonila koelzanka ze pyszny i ze takiego nie jadla w zyciu! jak mi milo :105:

 

 

Zalatana23, lubie marchewkowe ciacho :105:

 

kosmostrada, Kochana tez bede myslala o Was jutro podczas dizelenia sie oplatkiem :angel:

Jestes tytan pracy moja droga :*******

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia :*********

 

Tez Wam juz zloze zyczenia bo jutro nie wiadomo jak bedziemy z czasem Wszyscy :)

 

 

Czarodziejskich chwil, ciepłej, rodzinnej atmosfery, uśmiechów, zdrowia, pyszności na stole, cudownych prezentów, spełnienia marzeń, wyjątkowego Sylwestra i wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku. Cudnych Swiąt Kochani !!!!

 

stylowi_pl_kuchnia_28819499.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, wow, barszczyk ze śliwkami na miodzie , musi być pyszny, nie jadłam tak :105::105:

 

-- 23 gru 2014, 21:40 --

 

no to jak poleciały pierwsze życzenia świąteczne to się dołączam :P

Wam też dobrych, spokojnych świąt i zdrowych no i wesołych, ..

mogą być szczególne i w niesamowitej atmosferze chociaż

z odrobiną magii i klimatu...

Mirunia i Kamilko wzajemnie :***********

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popisaliście trochę, miałam co poczytac, ale troszkę smutno, no i pracowicie.

Każdy chyba próbuje trochę krzątaniną te smuteczki odgonić. Taka tęsknota za ludźmi, których już nie ma w moim życiu, i za tymi, których jeszcze w nim nie ma. Staram się zagadywać jeszcze do różnych koleżanek, cokolwiek. Niby święta to czas, który mamy spędzać z osobami, które są dla nas ważne, a ja mam tylko rodziców, których oglądam i tak cały rok.

 

Ja sobie powtarzam, że to przesilenie i po świętach będzie dużo lepiej niż przed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×