Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Flora3, a co potrzebujesz? Jestem co prawda chora (grypa), ale co jest?

 

Po ptakach...

 

Flora,proszę nie przejmij tego jako krytyka,bo to nie o to chodzi tylko o zaistniałą sytuację.

Denerwują mnie takie zachowania świadczące o rezygnacji.Przypominają mi one sposób w jaki ja sama się zachowywałam jeszcze jakiś czas temu i chociaż na ogół byłam z tym sama to znalazła się jedna jedyna osoba,która pomogła mi w części podnieść się

Gdybym mogła to pomogłabym Ci z synkiem,bo zdaję sobie sprawę jak wiele może nam dać jedna wizyta u lekarza...

 

-- 08 gru 2014, 18:59 --

 

Flora3, a co potrzebujesz? Jestem co prawda chora (grypa), ale co jest?

 

 

Masz szczurka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flora3, a co potrzebujesz? Jestem co prawda chora (grypa), ale co jest?

 

Po ptakach...

 

Flora,proszę nie przejmij tego jako krytyka,bo to nie o to chodzi tylko o zaistniałą sytuację.

Denerwują mnie takie zachowania świadczące o rezygnacji.Przypominają mi one sposób w jaki ja sama się zachowywałam jeszcze jakiś czas temu i chociaż na ogół byłam z tym sama to znalazła się jedna jedyna osoba,która pomogła mi w części podnieść się

Gdybym mogła to pomogłabym Ci z synkiem,bo zdaję sobie sprawę jak wiele może nam dać jedna wizyta u lekarza...

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

Im więcej się nad tym zastanawiam tym bardziej żałuję że się nie zebrałam i tam nie pojechałam. Nie poddaje się bo zależało mi na tej wizycie i zależy mi by kontynuować leczenie. Może to że tam nie pojechałam wynika z mojej nieudolności i (być może) błędnego przekonania że - to zły pomysł, że nie poradzę sobie tam z dzieckiem, że to nie ma sensu bo nie będę mogła się skupić i nie powiem tego co mam do powiedzenia.

 

I dziękuję wszystkim za zainteresowanie.

Fakt, mogłam tam jechać. Strzał w kolano, doje bałam i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×