Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

 

tosia_j, hej! A co u ciebie? Jak świąteczne przygotowania?

Brak.

Witam wszystkie ludki ktore chca byc powitane

 

-- 07 gru 2014, 11:21 --

 

Infinity, jaki słodki awatar ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, ja chcę być przywitana :pirate:

 

Zalatana23, Infinity, witajcie :papa:

Ja nie oglądam talent show już od bardzo dawna. Nauka i forum w zupełności mi wystarczają. I sądząc po waszych komentarzach nie mam czego żałować ...

 

Ostatnio pojawiają się na spamowej jakieś dino-ludki, a ja nie mam pojęcia, kto to :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 h patrzenia jak heterothele viollosela składa kokon... poczym zawijając go odrazu odrzuciła, mój znajomy nie ma farta do terrki xD

 

-- 07 gru 2014, 14:21 --

 

plus na dupie maculaty pojawia się krzyż <3 dzioń jak narazie spoko, lepszy od wczorajszego owiele :roll:

 

-- 07 gru 2014, 14:24 --

 

wasze zdrowie forumowcy :* https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t31.0-8/s960x960/10661654_393675094131373_1013732656851388965_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :papa::papa::papa:

 

Ja malo w domu teraz jestem , latanie za praca , troche mi sie udaje dorobic bo 3 razy w tygodniu bede pilnowala 4 letniej dziewczynki. To kilka godzin ale zawsze pare groszy wpadnie. szukam calyc zas czegos innego , mialam kilka rozmow w tym tygodniu ---warunki okropne . w jednej pracy zaproponowali az 800 zl za caly etat :shock: takze szczeliwy ten kto pracy szukac nie musi ;)

 

Wczoraj bylam na Targach rzeczy fajnych , umowiona z kolezanka ktora tez bizu tworzy a i ja chyba sie zglosze ze swoimi rzeczami na takie targi , moze cos sprzedam , Powrzucalam takze swoje bransolki do sklepow netowych , nic nie trace bo biora % od sprzedanej rzeczy a tak cala reszta za darmo.

Dzialam jednym slowem dosc sukcesywnie na roznych frontach.

 

I tyle u mnie.

 

Buziaki dla Was zostawiam :************

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, hej :papa: płateczku.... no nareszcie się zguba odnalazła :D

 

wcale się w takim razie nie dziwię, że Cię tu długo nie było, bo widzę działasz na całego! Super, że znalazłaś chociaż na 3 dni opiekę nad dzieckiem, to dobra praca dla kogoś, kto lubi dzieci i ma cierpliwość... a Ty płatku chyba do takich należysz. Zawsze to coś do kieszeni trafi.

Trzymam kciuki za dalsze poszukiwania :great: dasz radę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, hey Tosiu :********

 

mirunia, :******** jak sie masz Kochana?

 

Tak poki co bede chodzila na okolo 3- 4 godziny 3 razy w tygodniu do tej dziewczynki ale na nogach mam tam 10 minut drogi wiec ani na dojazdy nie strace , na reke 8 zl .Niewiele ale zawsze cos , wole tam 8 zl niz w telefonii 7 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, rozumiem płatku, że 8 zł za godzinę?

 

A tak w ogóle jak się czujesz? bo czas masz widzę zapełniony i nie masz chwili na nudę, to dobrze... to też swego rodzaju terapia.

Dzisiaj czas wolny dla siebie, na chwilę relaksu i dla domu. :D

 

Przede mną gorący tydzień w pracy, sporo obowiązków i pracy terminowej, kalendarz goni... a tak ogólnie jest nieźle, oby tak dalej nic się nie zmieniało, to dam radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, tak na reke tyle.

Ciesze sie ze czujesz sie calkiem niezle:)Ja w sumie tez nienajgorzej , rozmowy przezywam ale to normalne i lek normalny nie irracjonalny.

 

Arasha, :******* zyje , zyje , tylko zajeta bylam a jak wracalam do domku to tez zawsze cos do zrobienia mialam :)Mam nadzieje ze wybralas sie z mama do galerii ( ja bylam wczoraj , tlumy ludzi masakryczne)

 

A teraz sklecilam kolejny wisior , tym razem na prezent dla kolezanki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×