Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, hihihi no dobrze to bede przygotowana na rzut kapciem :D ale serio cieszy mnie ze wszyscy mimo chorob staramy sie funkcjonowac normalnie, to wazne .

 

Kochane ide zanurzyc kuper w piance goracej :mrgreen: i kolacje musze jakas zjesc bo niebawem lekarstwa na blednik czas wziac .

 

:papa::papa: Spijcie smacznie , chociaz moze jeszcze zajrze na chwile po plumkaniu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Wczoraj kosmetyczka mi ręce bonusowo wysmarowała świecą do masażu.

Słyszałyście w ogóle o tych świecach , bo ja nie. Zapalasz świecę i tym ciepłym roztopionym smarujesz. Pięknie pachniało, przyjemny efekt, no i skóra po tym fajna. Ciekawe jakie wrażenia na ciele.

 

Brzmi super, nie słyszałam. Jak się poszpera w necie to pewnie można znaleźć ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

madeline1111, platek rozy, bardzo mi się to spodobało, bo najróżniejsze super zapachy ( jak przy normalnych świecach) więc aromaterapia i wygląda na to że na skórę świetnie działają, bo cały dzień rączki miałam piękne, faktycznie platku jak po parafinie. Oczywiście mają inny skład niż zwykłe, bo nie parzy ten niby wosk i świetnie się rozprowadza ( jak gęsty krem).

 

-- 27 lis 2014, 21:32 --

 

Zalatana23, w necie, u kosmetyczek, koleżanka mówiła że widziała w sklepie w galerii handlowej ( chyba Organic). Ceny podobno różne, moje kosmetyczki miały bardzo drogie, ale podobno dlatego, że to jakaś super firma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po sytej kolacji i szybkiej kąpieli, siedzę już w szlafroku i popijam gorącą herbatę z sokiem malinowym, mniamniusia!

 

Życzę spokojnej nocy i dobrego wypoczynku :papa: Dobranoc wszystkim :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wróciłam.

 

Ropień pękł zanim dojechałam do weta. Powiedział że ok bo za szybko się zagoiło jednak uparłam się że ma gorączkę. Zmierzył i rzeczywiście. Podał antybiotyk. W poniedziałek następna wizyta.

 

-- 28 lis 2014, 16:19 --

 

Co spojrzę na Zgrywka to micha ogonkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×