Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hey witajcie :******** :papa::papa::papa:

 

Bylam dzis na kolejnej rozmowie o prace , jesli wysla mnie na badania to bede miala prace od drugiego tygodnia grudnia.Mam we wtorek jechac na spotkanie z wlascicielem bo dzis rozmawialam tylko z kierowniczka.Niestety nie stac mnie zeby zaplacic za komplet badan do handlu bo kosztuja ponad 150 zl. Mam tylko badania do biura ale te sa do pracy przy jedzeniu niekompletne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, :********** hey , hey :) praca w sklepie spozywczym , ale w tym sek ze nie bardzo mam co zainwestowac , zreszta placa tam taka ze nie bede miala jak oddac. Ja mam teraz zasilku z Mops 390 zl i tyle mam dochodow, mam doplaty do oplat pozalatwiane z UM bo bym nie miala z czegozaplacic.

Ledwo mi starcza na cokolwiek , dobrze ze ciotka mnie jedzonkiem czasem wspomoze , bo inaczej bym zdechla z glodu.,Pomyslec ze z pracy ksiegowej i po dwoch kierunkach spadlam na dno prawie jesli idzie o dochody i prace :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, tak wiem ale nie pracowalam w handlu tyle lat ze nie robilam badan pod tym katem tylko pod katem biura bo od paru lat pracowalam wlasnie tam.

Piersia sie nie martw, , moze jestes przed @? ja mam caly czas guzek w prawej piersi i nawet nie mysle o nim.

Chodze do kontroli tylko i tyle.

Poza tym rak piersi boli jak juz jest duzy, wiem bo znalam kilak kobiet z rakiem p[iersi.

 

-- 28 lis 2014, 20:29 --

 

Ferdynand k, :papa::papa: :********* Kociaty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ej :( wpadłabyś kiedyś na obiad...

 

Ferdynand k, Zalatana23, dzień dobry!

 

Ja dzisiaj urwałam się z zajęć, kupiłam parę kartek świątecznych, w ogóle pochodziłam po księgarni, znalazłam poradniki, ale takie bardziej religijne. Czyli za miast standardowego "pozbądź się negatywnych myśli z życia" jest "pozbądź się diabła z życia" :great:

 

I w ogóle ciągle mi się chce jeść, chyba od tego zimnego wiatru. I muszę się jeszcze dzisiaj pouczyć.

 

Ah, i zagadałam przypadkiem na fb do dawnej przyjaciółki, bo mi się kliknął jak przewijałam wiadomości. Czynności omyłkowe, co by Freud powiedział. Ale dobrze, bo inaczej bym się może nie odważyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejaka ;)

 

platek rozy, to ładne masz dochody :hide: Mam nie wiele większy przychód niż Ty 560zł renty plus może teraz dostanę 153zł zasiłku pielęgnacyjnego z tytułu że moje choroba powstała przed 21 rokiem życia. Jeśli masz dokumentację że Twoja choroba powstała przed 21 rokiem życia i miała byś stopień niepełnosprawności umiarkowany to możesz ubiegać się o taki zasiłek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wam w ogóle, dziś sobota, a ja w pracy <3 Jak jest praca i jest w niej co robić (to bardzo ważne...), to naprawdę jestem zadowolona, czuję, że się wszystko układa.

A po krakowskim spotkaniu stwierdziłam, że czas na zmianę awatara, bo się okazuje, że ludzie myślą, że jestem imprezowa jak Janis Joplin :P Teraz jestem więc szarą myszą. Szczurem, znaczy się :D Szczury są świetne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gray-Tabby-Cat-Irritated-Expression-415624.jpg

Hej wam w ogóle, dziś sobota, a ja w pracy <3 Jak jest praca i jest w niej co robić (to bardzo ważne...), to naprawdę jestem zadowolona, czuję, że się wszystko układa.

A po krakowskim spotkaniu stwierdziłam, że czas na zmianę awatara, bo się okazuje, że ludzie myślą, że jestem imprezowa jak Janis Joplin :P Teraz jestem więc szarą myszą. Szczurem, znaczy się :D Szczury są świetne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×