Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Makabra, Zalatana23, eh, zazdroszczę wam małego alkoholowego łyka.... Wypiłabym jakigoś grzańca, czy herbaty z rumem, ale boję się łączyc z lekami. Zwłaszcza że jutro na bardzo poważnie do roboty i muszę miec absolutny spokój i jasnośc, bo faktury w ruchu.

Ja skończyłam życiorys, pogadałam z młodym, zaraz zaplanuję na kartce czas przed świętami, a potem jak zwykle rodzinnie Masterchef.

 

platek rozy, powodzenia kochana, myśl tylko o tym, że kaska wpadnie. A po powrocie możesz spokojnie odespac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, kosmostrada, dziekuje Dziewczyny :********** juz sobie naszykowalam kanapki na nocke i staralam sie cos robic (zmywalam , ukladalam pranie) zeby nie myslec i sie nie wkrecac ze nie dam rady.

Nerwy sa ale coz , dam rade bo jeszcze sie nie zdarzylo zebym nie dala prawda? :) :D

 

Zycze Wam milego wieczorka i zmykam bo mam na 21 :) :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dość swojego zycia, ile razy można upadac i być bezzradna jak male dziecko, przez 13 lat od kiedy choruję nic się nie zmieniło, nic w sobie nie wypracowałam, zatrzymałam się na jakims etapie mam siebie dość naprawdę tak bardzo siebie nienawidzę siedze i ryczę tylko to potrafię

nic nie potrafie, nic, nic,

gdybym nie pracowała z rodzicami M nadal zmieniałabym prace co pół roku od jednej depresji do następnej, jak mam żyć powiedzcie mi, gdzie jest miejsce dla kogos takiego??????

M mowi mi ze jestem wspaniała, ze mnie bardo kocha a ja wtedy płaczę bo on nie wie jak bardzo się myli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie przy mroźnej niedzieli :papa::papa::papa:

 

Brrrrrr, zimno dzisiaj jak na Syberii, wieje zimny wiatr, taki przenikliwy. Niedawno wróciłam z kościółka - zaczął się adwent, oczekiwanie na Boże Narodzenie. Ciekawy okres przygotowań do tych pięknych, rodzinnych świąt. Kiedyś inaczej je przeżywałam, piękniej, głębiej i faktycznie bardziej rodzinnie... tak cieplej. Ale odkąd nie żyją moi Rodzice, święta spędzam u Brata i Jego Rodziny. Co tu dużo mówić... jest inaczej.

 

Hej!

Ja mam ambitny plan chodzić na roraty. Byłaby to 7:15 czyli podobna godzina co dzisiaj wstawałam do szkoły.

Myślę, że mogłoby mi to jakoś pomóc na problemy ze snem.

Candles.gif

 

-- 30 lis 2014, 21:01 --

 

Hejka :P

 

Ktoś na szybko podrzuci jakieś plusy takiej zimnicy? ;)

Bardzo proszę kochana ... poza oczywistymi względami estetyczno - świąteczno - rodzinnymi jest jeszcze taka prozaiczna drobnostka, że w zimie zazwyczaj nie trzeba się depilować :lol: No, chyba, że ktoś na basen biega co tydzień albo ma tam jeszcze jakieś inne preferencje :?

Ludzie nie otwierają okien twierdząc, że skoro jest chłodno w domu, to wpuszczą trochę ciepła z zewnątrz, no i nie jeżdżą po ulicach motorynki.

 

1261169959_by_zakwas_600.jpg

 

-- 30 lis 2014, 21:07 --

 

Infinity, Infinity, amelia83, szkoda was widzieć zmartwionymi.

 

Całą resztę witam hurtem, bo dużo nas dzisiaj.

 

Ja po całym dniu w szkole zjadłam gruby obiad i jeszcze zrobiłam to tiramisu :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem:)

Lubię, ale od września jest jej bardzo dużo, po prostu nie nadazam z powtarzaniem i uczeniem się na bieżąco.

Kiedyś myslalam o stomatologii, ale biorąc pod uwagę moje możliwości, to się nie dostane. Teraz obralam za cel biotevhnologie,mam nadzieję ze się uda:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×