Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Mówię najbliższym mi osobom jak są dla mnie ważne. Staram się znaleźć przy tej najważniejszej.

 

Jaki jest twój stosunek do ogólnie pojętych używek? (preferujesz? nienawidzisz? są obojętne? unikasz jak ognia czy lubisz okazyjnie wypić/zapalić itp?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papieroski - lubię i palę(wiem, że źle robię :oops: ), kawy nie pijam - nie lubię, herbatę uwielbiam i pije kilka razy dziennie, alkohol - lubię, ale wiem, ze źle na mnie wpływa i po ostatnich wyskokach postanowiłam przez dłuższy czas nie pić a potem bardzo sporadycznie, co do palenia trawki - zdarzało się okazjonalnie ale w ogóle mnie to nie kręci i jest mi obojętne, od innych narkotyków trzymam się z daleka - nie interesuje mnie to i tyle.

 

 

Czy sądzisz, że marihuana jest bardziej czy mniej szkodliwa od alkoholu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa, hmm może gdybym miała już dzieci a będąc w ciąży dowiedziałabym się, że nie przeżyję porodu.....ale nie wiem...naprawdę, dopóki kobieta nie znajdzie się w takiej sytuacji nie jest w stanie niestety odpowiedzieć na takie pytanie....

 

Kto jest w tej chwili najważniejszy w twoim życiu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np. oskarżanie niewinnych ludzi, albo oszukiwanie ich. Napewno też nie mógłbym być katem. Na szczęście to już zawód na wymarciu.

 

 

 

Czy jesteś w stanie kogoś pobić albo inaczej skrzywdzić z zimną krwią?

 

---- EDIT ----

 

Oj spóźniłem się :)

 

 

Chłopaki z solarium. A niech sobie chodzą - co mi tam. Sam nigdy nie byłem - ale mam znajomych co chodzą i nie ma w tym nic złego. Gdyby nie to to bym pomyślał, że jakieś same pedałki pewnie chodzą. Solarium jednak z kobietami mi się kojarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×