Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

ja napisałam że kocham Boga?lucy 1979 wystarczy czytać ze zrozumieniem.Napisałam już jak pomogłam ludziom,ale ty poprostu masz problem bo nic nie rozumiesz z tego co czytasz.I gdzie to jest napisane że ja będę wielbić bliznich?tak,ale tylko te osoby ktore na to zasluguja...

 

I jeszcze kłamczucha :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak poza tym przypomnę może co lucy1979 do mnie napisala na priv,bpo tym jak wstawilam posta o tym jak zostalam uzdrowiona:wypier.. glupia s... i to jest normalne?to ty sie powinnas leczyc

 

-- 29 paź 2014, 21:58 --

 

ja mam prawo do swojego zdania a ty masz gó.....no do gadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.A to jest moj temat,wiec nie zycze sobie bys dalej sie w nim wypowiadala

 

Skoro to jest twój temat, to w takim razie proponuję innym forumowiczom, by zostawić tą "własność" swojemu właścicielowi, czyli po prostu opuścić wątek i niech sobie panna siedzi w nim sama, skoro do niej należy.

A poza tym, to nie jest argument, żeby obrażać innych i ich wyzywać. Zastanów się nad sobą, bo to co tu wyrabiasz jest już grubą przesadą. Zacznij to swoje "pomaganie" od poszukania wsparcia terapeutycznego dla samej siebie.

 

-- 29 paź 2014, 22:02 --

 

W jakim celu tu jesteś skoro wyśmiewasz się z zaburzen psychicznych??

 

Napisała wcześniej, że jest tu "żeby pomóc ludziom" :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze napisalam to do 2-3osob to nie nazywaj to wszystkimi ludzmi,i nie buntuj wszystkich przeciwko mnie.

 

-- 29 paź 2014, 22:05 --

 

bo właśnie o to teraz tobie chodzi,i chcesz sie na sile doswartosciowac jaka ty niby jestes inteligentna.Daruj sobie

 

-- 29 paź 2014, 22:08 --

 

siedzi calymi dniami przed kompem i wypowiada sie we wszystkich tematach.wielka mi znawczyni,mysli że tym popularność :D zdobędzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchaj,każdy się z tym zgodzi że jak wchodzi na to forum to się samo wyświetla że wypowiadasz sie w kazdym temacie.Ślepa nie jestem.a tak poza tym ja nie siedzialam na oddziale w porownaniu do ciebie,i nie lykam lekow na jakies psychozy.Także zacznij może od siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne,że tylu lekarzy odwiedziła,i dalej to samo. :D Nie wydaje się to dla was dziwne?bo takiego gatunku jak ona już się chyba nie da wyleczyć,nawet leki na psychozy,urojenia też nic nie pomogą.Żal mi takich ludzi jak ona ,którzy chcą na siłę sie dowartościować na tym forum.

 

-- 30 paź 2014, 11:34 --

 

bawią mnie tacy ludzie jak ty, pysk taki paskudny a na siłę próbuje zwrócić na siebie uwagę.Nie dziwie się że lekarze cię zbywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna_222 Nie wylewaj tu na noszilę osobistych żalów i frustracji, bo nie znasz jej sytuacji. Skąd możesz wiedzieć, co ona przeszła, co myśli, jak się czuje - na podstawie kilku postów w ramach słownej przepychanki :roll: To niedorzeczne ! Bardzo Cię proszę ! Jak za nią nie przepadasz, to złaźcie sobie z drogi i będzie spokój ;)

 

A tak w ogóle to rozumiem, że to jest przykre, jak wszyscy na kogoś wsiadają. Naprawdę bardzo dobrze to rozumiem. Nie wiem, co prawda, jaki był Twój cel wdawania się w tę wczorajszą dyskusję, nie wnikam ... podejrzewam, że potem była to już samonakręcająca się spirala :? Ale w pewnym momencie trzeba powiedzieć - Stop !, jak widzimy, że dyskusja do niczego dobrego nie prowadzi.

 

Jeżeli chcesz tu z nami być na forum, to musisz trochę zmienić ton swoich wypowiedzi i mieć więcej szacunku do innych forumowiczów. Ta strona nie funkcjonuje po to, żeby sobie dogryzać, ale pomagać :D Zawsze możesz zmienić nicka, zarejestrować się ponownie i zacząć wszystko od nowa ( jeżeli tego potrzebujesz ). Ale odnoszę wrażenie, że nasze forum nie jest Ci specjalnie do szczęścia potrzebne ... tym bardziej nie rozumiem Twojej złośliwości i czepiania się wszystkich. A szacunek ludziom okazuje się m.in. przez to, że np. nick danej osoby pisze się pogrubioną czcionką - niby niewiele, ale świadczy o naszym stosunku do rozmówcy. Zauważ, że nawet noszila czy lucy1979 tak robiły, chociaż delikatnie mówiąc miały Cię momentami dosyć. To też o czymś świadczy, nie ? Że mimo całej niechęci, ktoś zachowuje jednak pewną klasę.

 

Ja osobiście nie mam nic do Ciebie, nie znam Cię na tyle, żeby oceniać Twoje postępowanie ... piszę Ci to po to, żeby Ci się łatwiej z innymi ludźmi funkcjonowało. Jasne, że tu dużo osób ma zaburzenia mniejsze czy większe, ale to są tak samo pełnowartościowe osoby jak przeciętny zdrowy Kowalski mijany na ulicy. Ja mam zresztą więcej do nich szacunku niż do tych "normalnych", może dlatego, że jestem w stanie, a przynajmniej próbuję, zrozumieć zachowanie takiego człowieka, ale w żadnych wypadku nie sprawiłabym takiej osobie przykrości, a jeśli mogę - to pomogę ( choćby dobrym słowem ) :P Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna_222, Wiele osób wykorzystuje to forum,aby się tutaj dowartościować i jeżeli to im pomaga,nie ma w tym nic złego..ważniejsze jest,żeby się wzajemnie szanować,bo takie ubliżanie i dokopywanie sobie jest żenujące i do niczego dobrego nie prowadzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos zacząl to ja skończe :D taaaa,cięzko,naprawde :D a tak poza tym to moge o noszili napisać wiele,bo z nia pisałam na początku.I nie rozumiem dlaczego akurat wy na mnie najeżdżacie,a nie na osobe które zaczęły.Akurat z 3 osobami mam problem na tym forum,a nie ze wszystkimi.

 

-- 30 paź 2014, 13:09 --

 

arasha to zadaj to pytanie osobie która napisała że jestem tepa.Czemu ty tego pytania nie zadasz???To jest naprawde bardzo interesujące.A ty mnie sie pytasz co ja moge wiedzieć o noszili?Tak akurat coś wiem :D a dlaczego nie spojrzysz na inne osoby jak się wyrażają w stosunku do mnie,

 

-- 30 paź 2014, 13:11 --

 

I prosze nie nazywać 3 osób wszystkimi tutaj. :D

 

-- 30 paź 2014, 13:13 --

 

a tak wogóle arasha co ty możesz wiedzieć.Ja też mam dosyć tych osób,i chyba coś o tym świdczy co nie?Co ty możesz wiedzieć co pewna osoba pisze mi na priv???

 

-- 30 paź 2014, 13:15 --

 

wiem że takie sytuacje sa żenujące,jak ktoś komus ubliża,ale te słowa nie powinny być skierowane do mnie.Wiem że cięzko sie rozmawia z chorymi ludzmi,ale takich to na oddział i codziene lanie po ry...u by sie przydało,bo tu innej opcji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos zacząl to ja skończe

Proszę więc - kończ w temacie, w którym ten ktoś zaczął bądź na priv. Wylewanie swoich osobistych frustracji w wątku zupełnie niezwiązanym jest złe z co najmniej dwóch powodów: po pierwsze, prowadzisz osobistą wojenkę i obrażasz ludzi wulgarnym słownictwem, zacytuję

bawią mnie tacy ludzie jak ty, pysk taki paskudny a na siłę próbuje zwrócić na siebie uwagę.Nie dziwie się że lekarze cię zbywają.

, po drugie zaś, jest to off-top, co wprowadza chaos, bałagan w temacie, którego idea jest zupełnie inna.

 

Jeszcze tylko się odniosę do słów:

Wiem że cięzko sie rozmawia z chorymi ludzmi,ale takich to na oddział i codziene lanie po ry...u by sie przydało,bo tu innej opcji nie ma.

Zioniesz nienawiścią i brakiem kultury osobistej. Wchodzisz na forum dla osób zaburzonych lub chorych psychicznie i wjeżdżasz na te osoby, twierdząc, że należy je zamknąć w szpitalu psychiatrycznym i znęcać się nad nimi fizycznie. Nie znam Twojej historii, ale z tego co widzę, niestety pomyliłaś fora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arasha to zadaj to pytanie osobie która napisała że jestem tepa.Czemu ty tego pytania nie zadasz???To jest naprawde bardzo interesujące.A ty mnie sie pytasz co ja moge wiedzieć o noszili?Tak akurat coś wiem :D a dlaczego nie spojrzysz na inne osoby jak się wyrażają w stosunku do mnie,

Nie zadaję jej pytania, bo jakbyś nie zauważyła ... dawno jej tu nie ma. Napisała 2 posty i się wylogowała z rozmowy. Poza tym już Ci pisałam, że nie mam nic do Ciebie, tylko nie rozumiem Twojego postępowania :idea:

 

a tak wogóle arasha co ty możesz wiedzieć.Ja też mam dosyć tych osób,i chyba coś o tym świdczy co nie?Co ty możesz wiedzieć co pewna osoba pisze mi na priv???

Mogę to wiedzieć, bo ... mam zdolność prześwietlania wszystkich privów, ale cicho sza :mhm: A z noszilą sama mam kontakt, to ją zdążyłam już trochę poznać, tak się akurat składa :bezradny:

 

Wiem że cięzko sie rozmawia z chorymi ludzmi,ale takich to na oddział i codziene lanie po ry...u by sie przydało,bo tu innej opcji nie ma.

I tu właśnie wychodzi, jakie jest Twoje podejście do ludzi ! Nic tylko pogratulować :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos zacząl to ja skończe :D taaaa,cięzko,naprawde :D a tak poza tym to moge o noszili napisać wiele,bo z nia pisałam na początku.I nie rozumiem dlaczego akurat wy na mnie najeżdżacie,a nie na osobe które zaczęły.Akurat z 3 osobami mam problem na tym forum,a nie ze wszystkimi.

 

Trochę przesadzasz z tym najeżdżaniem. Na czym ma dokładnie polegać "ja skończę"? Co musi zaistnieć, wydarzyć się, żebyś była usatysfakcjonowana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne,że tylu lekarzy odwiedziła,i dalej to samo. :D Nie wydaje się to dla was dziwne?bo takiego gatunku jak ona już się chyba nie da wyleczyć,nawet leki na psychozy,urojenia też nic nie pomogą.Żal mi takich ludzi jak ona ,którzy chcą na siłę sie dowartościować na tym forum.

 

-- 30 paź 2014, 11:34 --

 

bawią mnie tacy ludzie jak ty, pysk taki paskudny a na siłę próbuje zwrócić na siebie uwagę.Nie dziwie się że lekarze cię zbywają.

 

To jest po prostu skandal,zeby takie rzeczy wypisywać!!

anna22

Wczoraj poklócilas się z noszila i dzisiaj celowo wchodzisz w jej wątek, aby ją obrażać .Nie po to jest to forum. Jestesmy tutaj aby się wspierać.

Widzę, ze chcesz koniecznie powtórzyć sytuację z wczoraj. Jak śmiesz wyśmiewać się z czyichś zaburzeń psychicznych? Pytalam już wczoraj, ale dziś powtórzę pytanie. W jakim celu zarejestrowalas się na forum? Jeśli uważasz się za osobę normalna i do tego gardzisz osobami, które mają psychiczne problemy, to co tutaj robisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszkę dodają energii ale wiadomo chorób psychicznych nie wyleczą nie ma co się łudzić to nie leki :P Wiadomo że żadne wyciągi z roślinek i witaminy nie leczą.Gdyby tak było nikt by nie brał psychotropów.A na schizofrenie i Chad by bodymax plus wystarczył :mrgreen: #marzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×