Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Ta Wenla to jakiś koszmar. Nie mogę jej w ogole odstawic :( . Dzielę tabletkę ( a wlasciwie to co jest wewnątrz kapsulki ) 37,5 mg na dwie części i biore co drugi dzień, z tym, ze w te dni kiedy jestem bez Wenli czuje się masakrycznie. Mdli mnie, zawroty głowy potworne, bolą miesnie nawet. Nie da się wtedy wyjść z domu, nawet do sklepu.

 

-- 21 paź 2014, 18:21 --

 

Od dzisiaj na wenli, wellbutrin przestał niemal całkowicie działać po 1,5 miesiąca.

 

 

No to pięknie, bo ja biore Wellbutrin 17 dni i pokladalam w nim duże nadzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie za 6 dni mija 4 mce ma wenli. 37,5 potem 75 i cudny czas który szybko minąl, potem 112,5 i 150. Jest coraz lepiej i z dnia na dzien stabilniej :) do tego łykam magnez i b6. Ale biore dwie tabletki naraz.

nawet chce mi sie znów do ludzi wychodzic :) aż sama chce w gościnę gdzieś jechac. Czasem sie aż uśmiecham do lustra :) bylam teraz zapalić na balkonie, deszcz pada a dla mnie to fajny widok, leje deszcz i jest pieknie :)

 

PATRYK29 TY masz ta depreche juz bardzo długo :( moze czas zmienić leki ??? Ile juz wenle bierzesz ???

 

pozdro dla Was wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede go bral do konca tego roku, jak sie nic nie zmieni to prawdopodobnie zejde i nic nie bede bral :hide:

 

-- 22 paź 2014, 11:35 --

 

jakby mi sie udalo pokonac to scierwo bez leków to przynajmniej bym wiedzial ze sie da i ze nie jestem uzalezniony od jakis pigulek które wrzucasz jak nimm2 i czekasz na cud, a cud nie przychodzi, potem zwiekszasz dokladasz kolejny, jednym lekiem sklejasz uboki drugiego i tak w kólko a poprawa o ile jest dupska nie urywa :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lucy1979 ile czasu bralas to wenle??

 

No wlasnie nie brałam długo, bo tylko półtora miesiąca, przez miesiąc 150mg.

 

Jestem zdziwiona, ze skutki odstaiwnia są tak silne, bo sertraline brałam 2 lata, odstawiłam nagle dawke 100mg, z dnia na dzień i nie miałam niemal zadnych nieprzyjemnych odczuc

 

Przy wenli to są glownie fizyczne odczucia, wczoraj było strasznie, oprócz mdlosci i zawrotow glowy doszly bole miesnie jakby, az myslalam ze mam grypę. Ale nie mam. Boze co się dzieje, przecież to nie heroina, która wchodzi w metabolizm komorek!!. Nie wiem co robic? Mam to cholerstwo do końca zzycia brac :(:twisted: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym mial klopoty z serotonina to juz dawno bylbym zdrowy a nie jestem, wiec cos jest nie tak, skoro leki dzialaja objawowo to depresja konczy sie sama proste jak drut, no ale moze trwac kilka lat :evil:

 

-- 22 paź 2014, 11:39 --

 

lucy1979, wez l4 zapas benzo i cos na sen i przelez to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez pewnie bede zdychal jak bede chcial to odstawic ostatnio nie wzialem jednej dawki 37,5 to po 2 godzinach byla katastrofa, nie bralem heroiny ale az takiej jazdy chyba ludzie nie maja :pirate:

 

-- 22 paź 2014, 11:43 --

 

beladin, ale ja nie odczuwam leku juz, choc czasem jest takie jakby lekkie uczucie moze ja to zle interpretuje, chyba masz racje, mi sie kurwa po prostu nie chce zyc, albo inaczej chce mi sie ale brak mi sil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez kiedys myslałam ze moja depresja jest spowodowana brakiem serotoniny, no ale biore wielka dawke wenli i jakos mi deprecha nie mija. Lęki natomiast odczuwam czesto w ciągu dnia z różnym nasileniem.

Fakt faktem ze depresja sama z siebie tez przechodzi ale kiedy tego nigdy nie wiadomo. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×