Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

martate, nie ma żadnej różnicy między innymi zamiennikami. Brałem i mogę to potwierdzić.

 

dziękuję. wczoraj przeszłam na to z asertinu, miał być faxolet (tak było na recepcie). oczywiście w żadnej aptece na "już" nie było więc wzięłam ten orivin. w takim razie spokojniejsza czekam, aż "zaskoczy". oby jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nikt z Wrocławia lub okolic wenli na zbycie? W zamian mogę się odwdzięczyć sertraliną, escitalopramem, trazodonem i mirtazapina z poprzednich kuracji :) Ewentualnie finansowo. Wizytę mam dopiero na wtorek za 2 tygodnie a coraz gorzej się czuje :/

 

-- 10 paź 2014, 01:10 --

 

Lub poczta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nikt z Wrocławia lub okolic wenli na zbycie? W zamian mogę się odwdzięczyć sertraliną, escitalopramem, trazodonem i mirtazapina z poprzednich kuracji :) Ewentualnie finansowo. Wizytę mam dopiero na wtorek za 2 tygodnie a coraz gorzej się czuje :/

 

-- 10 paź 2014, 01:10 --

 

Lub poczta.

 

40 zł z przesyłką Efektin 75ER kapsułki o przedłużonym uwalnianiu.Wysyłka po wpłacie na konto listem piorytetowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed pierwszą wizytą baaardzo się bałam. Ogólnie jakoś nie mogłam się pogodzić z myślą, że mam tam iść. No jak to..do psychiatry?? Przecież tak właściwie to nic mi nie jest :P Przeżywałam to strasznie...a teraz sama się z siebie śmieję :P Nie było się czego bać, psychiatra też człowiek :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra odstawiam całkowicie asertin i wchodzę na pełną dawkę wenli. Zobaczymy jak będzie tym razem.

 

 

a ile to pełna dawka? i ile brałaś asertinu? przepraszam, że tak dopytuję, ale jestem trzeci dzień na wenli (wcześniej 200 asertinu) i nie działa :( zero różnicy. dupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra odstawiam całkowicie asertin i wchodzę na pełną dawkę wenli. Zobaczymy jak będzie tym razem.

 

 

a ile to pełna dawka? i ile brałaś asertinu? przepraszam, że tak dopytuję, ale jestem trzeci dzień na wenli (wcześniej 200 asertinu) i nie działa :( zero różnicy. dupa.

 

A czego sie spodziewalas po 3 dniach na wenli ??

Ile czasu bralas ten asertin??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra odstawiam całkowicie asertin i wchodzę na pełną dawkę wenli. Zobaczymy jak będzie tym razem.

 

 

a ile to pełna dawka? i ile brałaś asertinu? przepraszam, że tak dopytuję, ale jestem trzeci dzień na wenli (wcześniej 200 asertinu) i nie działa :( zero różnicy. dupa.

 

A czego sie spodziewalas po 3 dniach na wenli ??

Ile czasu bralas ten asertin??

 

1. czegokolwiek. różnicy.

2. dwa i pół roku, zaczynałam od 50, skończyłam na 200

 

leczę się psychiatrycznie sześć lat.

nie chodzi o to, że spodziewałam się cudu, myślałam tylko, że skoro to lek z innej grupy, to jakoś to odczuję, stąd pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa Patryka29. Tez tak miałam. Wenla zaskoczyła po 2-3 tyg. Czułam sie jak pięknie, mogłam wszystko. Niestety trwało to parę tyg. Osłabło. I dalej jest do dupy. Mimo zwiększania dawek najpierw do 112,5 potem do 150 nie chce wrócić to piękne działanie :( ale choć przez chwile czułam sie tak jak człowiek powinien sie czuc. Zycze Wam tego no i oczywiscie dłuuuuugiego dobrego działania wenli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madseason wiadomo ze leki nastawienia do życia nie zmienią ale jak zaczną działać to lepiej jest sobie radzic. Ja podczas tego pięknego działania wenli miałam bardzo przykre i ciężkie wydarzenie w życiu. Jakoś sobie z nim poradziłam, nie załamałam sie :) jakoś lek w tym pomógł. Nawet łatwiej sie z tego łóżka wstawało. Na chwile obecną wstawanie z łóżka jest dla mnie najgorsze :( ale musze wieżyc ze będzie lepiej, ze jeszcze cos tam zaskoczy.

 

-- 11 paź 2014, 01:04 --

 

Przepraszam miało byc WIERZYĆ :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co serta przestała u Ciebie działać?

 

owszem. zero różnicy pomiędzy 100, 150 i 200.

 

-- 11 paź 2014, 09:00 --

 

Najczesciej po wenlafaksynie na poczatku odczuwa sie pobudzenie, mozliwa poprawa nastroju ja tak mialem, ale potem juz tylko zamulka moja kochana :evil:

 

sertra nie działa, wenla nie dziala - może se od razu w łeb strzelić, no ja pierdzielę, ile można szukać i czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jeśli taki wątek już był to wybaczcie i dajcie linka, ja niestety nic nie mogę znaleźć a bardzo zależy mi na opiniach osób, które zażywały już kiedyś lub zażywają nadal Axyven (to wenlafaksyna o przedłużonym czasie uwalniania). Czy mieliście wrażenie, że "uodparniacie" się z czasem na lek?

 

W lipcu zmieniłam Arketis na Axyven, początkowo były bardzo dobre efekty, po jakimś czasie podniosłam dawkę, teraz znów czuję, że jestem bardzo obciążona i że leki nie działają "do końca".

 

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby to bylo takie latwe, wez sobie w leb strzel :twisted:

 

tyż prowda.

 

-- 11 paź 2014, 14:21 --

 

martate, u mnie podobnie było z serta i wenlą, poźniej wyższe dawki niepomagały, znam ten ból:/

 

no i co potem? kolejna zmiana? nie, żebym marudziła, bo to i tak niczego nie zmieni ale wkurza mnie to okrutnie. ten zmarnowany czas na zwiekszanie dawek.

 

wiem, że nie jestem jedyna, która tak ma, więc przepraszam, że tak narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×