Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Patryk29, pewnie tak. Jak czytam wasze rozważania na temat leków, to dochodzę do wniosku, że jestem ignorantką ;) W tej chwili na pewno wiem tylko, że wenlafaksyna jest dla mnie najbardziej optymalna, a fluoksetyna niby mnie aktywizuje, ale powoduje duży niepokój. Poza tym już nawet nie pamiętam co brałam. Na szczęście objawów ubocznych nigdy dużych nie miałam, najwyżej stwierdzałam, że nie działa i olewałam. No, może wyjątkiem jest mirta, po której bardzo szybko człowiek czuje, że coś łyknął.

Życzę, żeby u Ciebie to jednak była trwała poprawa :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crazy malo juz mam i sie ciesze, dzis mnie troche potelepalo ale bylo dobrze. W ogole dzis mialam bardzo dobry dzien chyba wenla sie rozkreca bo w nocy bylam taka mokra, jakbym wyszla spod prysznica, a to znak ze u mnie wenla dziala. :mrgreen:

 

-- 30 paź 2014, 19:49 --

 

Dobra Depresja pokonana, koniec koszmaru, trwalo to blisko 3 lata, wygladam mniej wiecej tak :mrgreen:

 

haha dobrze ten lekarz mowil na komisji ze nie masz depresji :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PATRYK29 no masz racje, trzeba sobie pomagac w depresji lekami. Ja bylam w takim stanie, ze musialam sobie pomoc. Piszesz tez, ze niektore leki moga zrobić krzywdę i tak bylo u mnie z fluo, jeszcze gorszym warzywkiem bylam po niej. Ja sie ciesze, ze u Ciebie lepiej. U mnie dalej ok :)

 

AGUSIAWW te nocne poty to jakbym menopauzę miala hehehehe

 

te 150 są niezłe :) ja dzis podłogi umyłam na kolanach chociaz mop byl pod ręką :) muze sobie puszczam aż tańczyć sie chce. No i nareszcie nie śpię w dzien :) jakiś czas temu bez drzemki by sie nie obyło. A teraz Power jest. Ciesze sie, ze ten chwilowy kryzys minął i był przez dni kobiece. Mam nadzieje, ze tak zostanie dłuuugo dłuuuuugo jak najdłuuuuuuuuuużej. Tak teraz myślę, ze wtedy jak te 75 zaskoczylo na chwile, to byl taki zwiastun ze wenla pomoze. Potem znów bylo źle a teraz jest ok. Taka mam nadzieje bo nie chce znów zwiększać dawki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też zadziałało 150. co prawda czuję się nadal przytłoczona życiem i wyzwaniami, których nie chcę podejmować..ale najgorsze myśli odeszły, nie ma fantazji czy planów samobójczych. nocne poty i dziwne sny są;) ale nie przeszkadza mi to za bardzo. powoli podnoszę się z łóżka i zaczęłam wychodzić na spotkania ze znajomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO NAME ja tez jestem przytłoczona tym co mnie w życiu spotyka ale tego nie zmienie. Nie zmienie swojego życia. Zawsze mialam pod górkę. Tyle co przeszlam w życiu moglabym książkę napisać. Mimo to nie poddam sie :):):) leki pomagają wyjsc z dołka depresji nerwicy. A reszta zależy od nas :)

 

-- 31 paź 2014, 02:56 --

 

Przepraszam miało byc do MADSEASON :)

 

-- 31 paź 2014, 02:58 --

 

Czyli jak długo wszyscy narzekali na wenle tak jest coraz wiecej co pomogła :) dobranoc dzieciaki :) jutro będzie nowy piękniejszy dzien :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2004BORYS a nie lepiej zwiększyć dawke wenli a fluo odstawić ? Na co Ci ta paro ? Ja wlasnie fluo zmienilam na wenle to fakt mialam 3 dni przerwy. Jestem na samej wenli. Wiec jeśli wenla Ci pomaga to ja sobie zostaw a to co jest do dupy odstaw :) pozdro

 

-- 03 lis 2014, 02:18 --

 

DARK KNIGHT a teraz obecnie na jakiej dawce jestes ? Chcesz zwiększyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie juz miesiac nie najgorzej ale natrectwa ciagle wystepuja lęk może faktycznie mniejszy ale na natręctwa nie ma chyba leku na naszym rynku moze jakies combo nie wiem narazie wybrobowalem wszystkie srri zobaczymy moze zmienie lekarza nie wiem co dalej zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Knight dokładnie tak. Zobaczymy jak takie combo zadziała.

 

crayzyalexxx myślałem o tym, ale wenla ma dla mnie jeden zajebisty minus (ciężko mi po niej dojść, z czego zadowolona jest tylko moja partnerka :smile: ), a jak jeszcze zwiększę dawkę to będzie kataklizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2004BORYS ok rozumiem :) dla mnie to tez minus. Ale brak depry przewyższa ten minus :):):) jest dobrze jak jest :)

 

w czwartek mija 6 tyg na 150 wenli i jest dobrze :):):) czuje sie dobrze, uśmiecham sie, chce mi sie żyć :):):)

 

a jak Wy sie czujecie na wenli ? Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×