Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

10473371_872319106112333_5226099296581649388_n.jpg?oh=a7949227324097941f0b66b11eb5bffb&oe=54837D6B

Moja gira po odbiciu kalki :mrgreen: Nie mam jeszcze foty skończonej dziary ale na pewno niedługo się pojawi, jak i inne (zdjęć podczas konwentu zrobiono mi chyba z myljon :roll:, z czego oczywiście 90% to noga BB)

Tak jeszcze ogólnie - konwent bardzo dobrze zorganizowany, bez żadnych faili, wszystko było tak jak być powinno... nie mam się do czego przyczepić :P Może jedynie after mógł by być w innym miejscu niż na mariackiej, gdzie po meczu poloków 90% ludu to byli kibice siatkarscy, wszędzie. Więc większość wybrała opijanie się gdzieś indziej... my wylądowaliśmy w klubie INQbator, na bibie typowo dnb-trap'owej (zawsze chciałem być na takiej bibie a u nas w regionie ich po prostu brak, także wyszło wspaniale :D )

Poziom wystawców (w 95%) był ogromny, Polska scena tatuażu ma się bardzo dobrze :) Śmiało mogę stwierdzić, że zachód zostawiamy w tyle. A tak patrząc na wygranych, cieszy mnie fakt, że dziaram się w takim a nie innym studio :mrgreen: Dużo osób podchodziło, pytało czy mogą sobie zrobić foty (jak wspominałem - w 90% foty nogi z motywem BB), po konkursie na duży kolorowy też kilku podeszło z tekstami typu "dziwi mnie, że Twoja nie wygrała" :pirate: Dla mnie był to chyba najlepszy konwent jak na razie.

Jakieś foto zapewne jeszcze dorzucę później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w stanie docenić wartość sentymentalną takowego tatuażu,bo chyba tylko pod takim kątem można na niego patrzeć D: .

 

 

Co do mnie,jestem na ostatnim etapie w kwestii wyboru studia,gonzo w Szczecinie odpada,kontakt przypomina spacer po drucie kolczastym. Może ja jakoś chvjowo pisze i ciężkim klientem jestem.

Za to kontakt z hydraulix w Dublinie -rewelacyjny,odpowiadają błyskawicznie.

Niestety..ilość sesji i prawdopodobna ilość czasu jaką pożre rękaw tam..przeraża (10 do...12 sesji! ) :lol:

Choć z 2 strony...ręce tylko dwie,a pamiątka na resztę lajfu.

Ewentualnie Gdynia D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, kontynuacja czaszki (bo kilka dni temu się dowiedziałem, że to nie jest finalna wersja :P dlatego nie ma tu jej foty, jak ktoś pilnie chce to mogę zrobić i na pw wysłać) i coś małego kolorowego na drugiej ręce :)

Kontynuacja BB też planowo ma być w listopadzie ale nie wiem czy do tego dojdzie... pachnie mi tu eksmisją :lol::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×