Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tego spartacusa też dobrego odyebał.

 

 

U mnie nie wiem,czy jest sens czekać na odpowiedź od Lenharda,czy nie..spodziewam się że może jej nie być po prostu,aczkolwiek i tak pierwsze "działania" które mógłbym podjąć w kwestii rękawa u niego,to dopiero....2016 =D .

Aczkolwiek nie pali mi się,nawet jeśli wymaga to ogromnych nakładów czasu.

O finan$ach nie wspominam,licząc "potencjalne" kwoty...

Just no .

Jak mniemam,poczekam do lutego-marca...myślę że pół roku to dość czasu by odpowiedzieć w jakikolwiek sposób,nawet dla najbardziej zayebanego robotą dziaracza -.-

Bardziej jednak wydaje mi się,czy "przeczuwam" że "skończę" w Dublinie (Hydraulix tattoos),gdzie ilość godzin..od 70 do 84 (10-12 sesji - so sweet).

Niestety w EU,nie znalazłem,by prócz tej dwójki ktoś bardziej mi stylem odpowiadał.

Chyba że ktoś ma idee? to słucham tu,bądź na PW.

Z polskiej "sceny biomechanicznej",jeśli ktoś tu by kiedyś chciał coś sobie machnąć w kolorze - celowałbym w Juniora,Sida,albo Gonzo (Leszek Jasina),jeśli B&W - może endorfine tattoo,Bloody art,Ricardo.

Zza granicy - David Klvac,Kali.

 

No cóż,generalnie dobrze "wreszcie" po sporych przemyśleniach znaleźć coś,coby pasowało do własnej wizji,musi to jednak jeszcze "wejść" w wizje tatuatora : D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa, wiedziałem, że jak termin będzie za daleko to rozpierdolę pieniądze ..

 

 

btw. mam szczupłe ręce i bic zmalał, na siłce mnie od dwóch lat nie bylo. tragedia bedzie z widocznoscia i jakoscia tatu?

 

 

btw. karol też batmana robil

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. mam szczupłe ręce i bic zmalał, na siłce mnie od dwóch lat nie bylo. tragedia bedzie z widocznoscia i jakoscia tatu?

Jeśli ręka była "czysta" - chyba nie powinno.

 

 

Z ciekawości jakiś czas temu nabazgrałem do ink-ognito o owym motywie czy bio-rękawku,po jakimś tygodniu bez odpowiedzi spodziewałem się olania tematu,tymczasem odpowiedział ich nowy w sumie artysta,doktore .

 

Z tego co przegrzebałem ( wiele jednak jego prac nie zobaczyłem), nie jest źle,ale też nic mnie nie "porwało",tak czy siak sprawa do przemyślenia ._.

Choć póki co nadal nastawiam się na dojczów,ew. Dublin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni chyba wszystkich z maili kierują do Doctora, mi też on odpisał. Ale on się paja cieniowaniem, więc niezbyt.

 

Ale robi nawet najs - https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/15283_707725415971972_1781096548455264743_n.jpg?oh=ea1395e5ece1627621b1afb31f2edcbd&oe=551A314E&__gda__=1427352611_40183f0bf21d8c51f0278b088d0e3ec2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×