Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

mysłam najprościej o motywie średnika gdzieś, więcej nie wiem...

plus ewentualnie znak "&", jakoś mnie kręci

 

Średnik to od ręki pewnie zrobią :) Tak jak panowie mówią-żeby poczuć to raczej duża powierzchnia, kolor i żebra :D

 

Z wawy polecę http://www.starababatattoo.pl/, na stronie kiepsko, ale robi tam teraz Dagna Wrażeń :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renee.madison, Broda ma całkiem fajny styl, taki hum... rysunkowo-bajeczny :roll: A ten drugi pan jakoś tak nijako

 

Według mnie panowie też nie bardzo, ale chyba od dawna nie aktualizowali stronki, bo skład się zmienił-teraz np. Dagna Wrażeń i Izabella robią piękne rzeczy :) Chyba fejs lepszy: https://www.facebook.com/pages/Starababa-tattoo/133180190078871

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychodzą Wam do głowy jakieś powody, które mogą skłaniać do robienia tatuaży? Natknęłam się niedawno na pewnej stronie na artykuł sugerujący, że jeśli ktoś robi sobie tatuaż, to prawie na pewno ma jakieś zaburzenia psychiczne? W tym samym artykule wskazano najbardziej prawdopodobne wzory dla kobiet (motywy roślinne, motyle) i dla mężczyzn (dzikie zwierzęta, nie pamiętam reszty) i akurat to wydaje mi się prawdziwe. Z resztą ja sama zamierzam sobie jakieś zrobić w nieodległej przyszłości, bo noszę się z tym pomysłem już jakiś 1,5 roku, więc to chyba nie jest chwilowa zachcianka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eura28, polecam książkę Agaty Dziuban "Gry z tożsamością", tam znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie :P (ja jestem dopiero po pierwszym rozdziale i jakoś brak mi chwilowo chęci na dalsze czytanie, ale mam zamiar w najbliższych dniach to dokończyć to może coś dopiszę na ten temat :P)

I sam kiedyś wyczytałem, że ludzie ze schorzeniami/problemami psychicznymi mają mniej oporów przed pójściem do studia po raz pierwszy (bo kolejne to już rzecz pewna, niezależnie od tego czy ktoś jest zdrowy czy nie :mrgreen: ), ale co z tego? Nawet jeśli to prawda, to nie patrz na ludzi w ten sposób, że ktoś ma dziarę to jest "szurnięty" od razu ;)

 

renee.madison, z tego co widzę to owa Dagna robi tylko czarne rzeczy, często bawiąc się w styl zwany "dot work". I nie że źle czy coś, ale w tym stylu mistrzem (w PL rzecz jasna) jest dla mnie Kamil Czapiga.

 

I tak jeszcze pozostając w temacie... jak patrzę na nowe dzieła Roberta Żyły bardzo, bardzo wątpie w moją stabilizacje finansową (czy jak to się tam nazywało :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×