Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Arhol, tak jest :D Noga już prawie zagojona co mnie mocno dziwi, zazwyczaj goiło mi się X tygodni a nie pare dni.

 

Tak sobie pomyślałem - jeśli ktoś zwrócił na to uwagę, co Was najbardziej boli jeśli chodzi o robienie tatuażu? Nie chodzi mi o miejsce tylko o samą technike robienia itd... kontur? wypełnianie? może jeszcze co innego? :P

W moim przypadku zdecydowanie najgorzej jest z... nie wiem jak to nazwać... pierwszym wjazdem igieł w nie wytatuowaną część :P Jak już jest chociaż trochę przeorana to jest luzik, ale te pierwsze kilka/kilkanaście sekund jest przeyebane :D Dlatego wolę, jeśli jestem dziarany z jednej strony na drugą np, a nie że tu troszkę potem troszkę tam i tak w kółko :roll:

Przy czym zaznaczam, że nawet jeśli jest ta gorsza opcja i tak nie narzekam, nie chciał bym wkurzyć osobę, która mnie dziara bo przeżycia mogły by być jeszcze mocniejsze :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Was najbardziej boli jeśli chodzi o robienie tatuażu

ceny za granicą,niewielu polskich biomechaników,odległość do studiów dziar...

oh wait :mrgreen:

Jeśli chodzi zaś o ból,zdecydowanie wypełnianie powoduje że najbardziej "czuje że żyje".

skakanie punkt po punkcie,oh well,choć 1 miejsce odpocznie D:

Ale zwykle siedzę z mordą na kłódkę,sam tam polazłem i sam dałem się pod igłe,z własnej woli,że boli ?

Musi boleć :pirate::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, tak sobie policzyłem, zakładając że będziesz dziarany 8h na jednej sesji to wychodzi mniej więcej tyle samo co u Samohina. U kogo wolał bym być dziarany? Pytanie retoryczne :P (i już nawet nei chodzi o lubiane style... możliwości Samohina odnośnie takich klimatów widziałeś np na dziarce transformersa :P jakby Samohin jebnął biomechaniką to by im czapki z głów pospadały :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×