Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytania do facetów


Loopy'7

Rekomendowane odpowiedzi

1. Zależy. Wiadomo że za kilkadziesiąt lat każdy z nas będzie wyglądał paskudnie. Są tacy którzy potrafią być brzydcy ale mają urok. Jeśli nie byłaby to widoczna brzydota lub taka którą da się zakryć to nie miałbym nic przeciwko.

2. Nie :roll:

3. Czemu by nie?

4. Najpierw musiałbym wiedzieć co ona lubi. Ale raczej nie byłby to sztampowy kwiatek. Może to być książka, płyta, być może biżuteria i na pewno całusa.

5. Czekałbym.

6. Nie ponieważ wiem że nie byłbym pozbawiony wad.

7. Każdy swoich znajomych ma więc wcale nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że panie nie wytrzymały i muszą gadać również w temacie nie dla nich

kobiety :roll: nic tylko by gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały gadały i gadały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Czy związałbyś się z dziewczyną, którą Ci się nie podoba ( ale mimo tego coś do niej czujesz ) ?

2) Czy odważyłbyś się zagadać do nieznajomej dziewczyny w parku, na ulicy, w pociągu ?

3) Czy pocałowałbyś dziewczynę przy innych ?

4) Jaki prezent dałbyś dziewczynie na pierwszej randce ?

5) Czy czekałbyś z tematem seksu do czasu aż to dziewczyna jako pierwsza go poruszy ?

6) Czy zniechęciłbyś się, gdyby kobieta okazała się nieprzystępna na początku ?

7) Czy byłbyś zazdrosny, gdyby kobieta, z którą jesteś, utrzymywała kontakty z innymi mężczyznami

( w sensie koleżeńskim ) ?

 

 

1) Ładna czy brzydka bez znaczenia ale pod warunkiem że czuję to mocno i wyczuwam to od niej.

2) Zależy jakie mam samopoczucie, jeżeli dobre zagaduję niezobowiązująco, jeżeli złe daruję sobie.

3) Swoją dziewczynę jak najbardziej ;)

4) Staram się wyczuć co dziewczyna lubi i pod tym kontem zorganizować fajną ciekawą randkę, mając również w zanadrzu coś innego. Jej dobre samopoczucie jest moim prezentem.

5) Samo jakoś wychodzi.

6) Zniechęciłbym się gdyby była zbyt przystępna.

7) Trochę tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gejowski temat. Wychodzi, które dziewczyny są bi, albo homo.

 

1) Czy związałbyś się z dziewczyną, którą Ci się nie podoba ( ale mimo tego coś do niej czujesz ) ?

Nie.

2) Czy odważyłbyś się zagadać do nieznajomej dziewczyny w parku, na ulicy, w pociągu ?

Tak, ale nie w celach podrywu.

3) Czy pocałowałbyś dziewczynę przy innych ?

Tak.

4) Jaki prezent dałbyś dziewczynie na pierwszej randce ?

Żaden. Co to za pomysły, żeby facet miał dawać prezenty nieznanej dziewczynie 0o.

5) Czy czekałbyś z tematem seksu do czasu aż to dziewczyna jako pierwsza go poruszy ?

Nie. Sam bym zaczął, gdybym chciał. Seks to nie jest temat tabu.

6) Czy zniechęciłbyś się, gdyby kobieta okazała się nieprzystępna na początku ?

Trochę tak, nie lubię gierek.

7) Czy byłbyś zazdrosny, gdyby kobieta, z którą jesteś, utrzymywała kontakty z innymi mężczyznami

( w sensie koleżeńskim ) ?

Nie. W końcu nie ma lepszych facetów ode mnie ;ddd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto pytania :

 

1) Czy związałbyś się z dziewczyną, którą Ci się nie podoba ( ale mimo tego coś do niej czujesz ) ?

 

2) Czy odważyłbyś się zagadać do nieznajomej dziewczyny w parku, na ulicy, w pociągu ?

 

3) Czy pocałowałbyś dziewczynę przy innych ?

 

4) Jaki prezent dałbyś dziewczynie na pierwszej randce ?

 

5) Czy czekałbyś z tematem seksu do czasu aż to dziewczyna jako pierwsza go poruszy ?

 

6) Czy zniechęciłbyś się, gdyby kobieta okazała się nieprzystępna na początku ?

 

7) Czy byłbyś zazdrosny, gdyby kobieta, z którą jesteś, utrzymywała kontakty z innymi mężczyznami

( w sensie koleżeńskim ) ?

 

 

1.Jeśli bym coś do nie czuł to znalazł bym w niej coś pięknego :) Ale zazwyczaj nic nie czuję do dziewczyn które mi się nie podobają :D

2. Bez problemu.

3. A co to za problem? Tak żeby im było szkoda ;)

4. Czerwone róże.

5. Nie ale musiałbym wiedzieć że jest na to gotowa jeśli nie to bym nie nalegał :smile:

6. To zależy od jej reakcji ale jakby mi zależało to bym się nie zniechęcił :D

7. Jeśli by to byli tylko koledzy to nie ale jeśli by chcieli coś więcej to bym sobie z nimi pogadał :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1) Czy związałbyś się z dziewczyną, którą Ci się nie podoba ( ale mimo tego coś do niej czujesz ) ?

 

2) Czy odważyłbyś się zagadać do nieznajomej dziewczyny w parku, na ulicy, w pociągu ?

 

3) Czy pocałowałbyś dziewczynę przy innych ?

 

4) Jaki prezent dałbyś dziewczynie na pierwszej randce ?

 

5) Czy czekałbyś z tematem seksu do czasu aż to dziewczyna jako pierwsza go poruszy ?

 

6) Czy zniechęciłbyś się, gdyby kobieta okazała się nieprzystępna na początku ?

 

7) Czy byłbyś zazdrosny, gdyby kobieta, z którą jesteś, utrzymywała kontakty z innymi mężczyznami

( w sensie koleżeńskim ) ?

 

 

1. Jak się nie podoba to raczej nic nie czujesz - co najwyżej szacunek, przyjaźń itd. Więc to logiczne, że nie.

 

2. Parę razy się odważyłem. Nic z tego nie wynika. Ściemy w stylu "w sobotę pracuję" albo "nie jestem z tego miasta". To kolejny z mitów, że dziewczyny czekają aż ktoś do nich zagada. Chociaż może i czekają - jakby to był jakiś mega przystojny i majętny facet a nie taki sobie zwykły ja to pewnie reakcja byłaby inna. Podsumowując odważyć bym się może i odważył, ale nie widzę w tym żadnego sensu.

 

3. Dla mnie to abstrakcja bo się nigdy nie całowałem - ale hipotetycznie - jakby to była głębsza i dłuższa relacja i wiedziałbym, że na jakiegoś całusa mogę sobie pozwolić to czemu nie. Jednak tylko na jednego całusa.

 

4. Kiedyś raz dałem kwiaty, ale na drugiej randce. Generalnie zgadzam się z przedmówcami, że w ogóle na randkach nie powinno się dawać prezentów, bo wtedy stawiasz się w pozycji proszącego i dziękującego, że dziewczyna łaskawie zgodziła się poświęcić ci parę chwil.

 

5. Znów - dla mnie to abstrakcja, ale będąc kompletnie niedoświadczonym seksualnie to pewnie tak bo bałbym się zaryzykować i przekroczyć tę granicę. Poza tym bałbym się kompromitacji w łóżku więc musiałbym mieć pewność, że dziewczyna/kobieta tego chce.

 

6.Moje doświadczenia są w tej kwestii jasne, bo przerabiałem to parę razy. Jak kobieta jest nieprzystępna na początku to ma cię gdzieś i nie warto się nią interesować. To kolejny z mitów, krążących często wśród facetów, że niczym wytrwały rycerz będziesz oblegał niezdobytą twierdzę, aż w końcu dopniesz celu. W praktyce tylko się pogrążasz w jej oczach kolejnymi próbami umówienia się mimo, że dała ci już wiele razy do zrozumienia, że ma cię gdzieś. W skrócie - jak w punkcie nr 2 - nie warto.

 

7. Trochę pewnie tak, ale raczej w pozytywnym sensie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do wniosku, że nie można robić dyskrymiancji, dlatego skleciłem naprędce również małą ankietę dla panów. Wasze zdanie i opinie także będą dla mnie cenne, jak postępujecie, a jak nie z kobietami ;-) Od razu uspokajam wszelkich na wstępie - nie jestem żadnym trollem ani nie mam preferencji homoseksualnych.

Oto pytania :

 

1) Czy związałbyś się z dziewczyną, którą Ci się nie podoba ( ale mimo tego coś do niej czujesz ) ?

 

2) Czy odważyłbyś się zagadać do nieznajomej dziewczyny w parku, na ulicy, w pociągu ?

 

3) Czy pocałowałbyś dziewczynę przy innych ?

 

4) Jaki prezent dałbyś dziewczynie na pierwszej randce ?

 

5) Czy czekałbyś z tematem seksu do czasu aż to dziewczyna jako pierwsza go poruszy ?

 

6) Czy zniechęciłbyś się, gdyby kobieta okazała się nieprzystępna na początku ?

 

7) Czy byłbyś zazdrosny, gdyby kobieta, z którą jesteś, utrzymywała kontakty z innymi mężczyznami

( w sensie koleżeńskim ) ?

 

Również dziękuję bardzo za poświęcony czas i proszę bardzo nie najeżdżać na mnie :hide:

 

1. To zależy, ale raczej nie. Myślę, że normalne jest, że przy pierwszym spotkaniu zawsze patrzymy na wygląd, a dopiero później poznajemy osobę bliżej.

2. To nie byłoby łatwe, ale dałbym radę. ;)

3. Pewnie, a dlaczego nie?

4. Na pierwszej randce nie dałbym prezentu.

5. Tak, ewentualnie jakbym wyczuł odpowiednią sytuację, to sam bym zaczął ten temat.

6. Trudno powiedzieć.

7. Oczywiście, że nie. Każdy ma prawo na spotykanie się z kim chce (w sensie koleżeńskim).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Wiele zależy od tego jakiego rodzaju i jak silne byłoby moje uczucie do niej.

2. Gdyby mi bardzo zależało to pewnie bym podołał takiej misji :)

3. Tak

4. Żadnego. Postarałbym się, żeby to randka była dla niej tym wyjątkowo ciekawym prezentem.

5. Na ten temat rozmawia się bez słów ;)

6. To zależy w jaki sposób okazałaby tą nieprzystępność.

7. Nie, ale oczywiście miałbym oko na to w jaką stronę podążają te relacje, a zwłaszcza jaki jest stosunek kolegi do mojej ukochanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Czy związałbyś się z dziewczyną, którą Ci się nie podoba ( ale mimo tego coś do niej czujesz ) ?

 

2) Czy odważyłbyś się zagadać do nieznajomej dziewczyny w parku, na ulicy, w pociągu ?

 

3) Czy pocałowałbyś dziewczynę przy innych ?

 

4) Jaki prezent dałbyś dziewczynie na pierwszej randce ?

 

5) Czy czekałbyś z tematem seksu do czasu aż to dziewczyna jako pierwsza go poruszy ?

 

6) Czy zniechęciłbyś się, gdyby kobieta okazała się nieprzystępna na początku ?

 

7) Czy byłbyś zazdrosny, gdyby kobieta, z którą jesteś, utrzymywała kontakty z innymi mężczyznami

( w sensie koleżeńskim ) ?

 

 

1.Chcąc nie chcąc,ta wizualność musi spasować,więc raczej by nie dało radę

2.Nie,nie jestem zbyt dobry w gadce "z dupy",chyba że o jakąś konkretną kwestie - kierunek,godzina czy coś podobnego

3.Może,nie wiem,generalnie jednak na dzień obecny "manifestacje" i "afiszowanie" się uczuciami jest czymś,na co patrzę z pewnym "politowaniem",jednak może zarażając mózg wirusem o nazwie "zakochanie" to może by się zmieniło.

4.Żaden,raczej bym pokrył po prostu koszta całego mitingu D:

5.Doopaka może poczekać,więc tak

6.Nie wiem,zależy w jakim stopniu,generalnie jednak "rozgrywki" tego typu mnie wkoorwiają,więc albo relacja ma sens,albo niech magiczna tablica "GTFO" zaświeci od razu

7.Nie,niech ma swoje życie i funfli.

Choć gdyby coś było "za bardzo" na rzeczy,możliwe że owe uczucie by się pojawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do facetów - czy ktoś wie jak zmienić datę utworzenia w pliku mpeg?

Jeśli korzystasz z systemu Windows to spróbuj tego programu http://www.soft-zilla.com/2013/03/how-to-change-modified-date-created.html lub tego http://www.foryoursoft.com/fpedit/

 

Ps. Dlaczego pytanie do facetów? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Czy związałbyś się z dziewczyną, którą Ci się nie podoba ( ale mimo tego coś do niej czujesz ) ?

 

Jasne. Im bardziej mi się nie podoba tym bardziej chciałbym się związać. Jakby się wyrywała to trzeba jeszcze mocniej związać a czasem też usta zatkać :)

 

2) Czy odważyłbyś się zagadać do nieznajomej dziewczyny w parku, na ulicy, w pociągu ?

 

Zawsze zagaduje w nocy w parku do dziewczyn, ale jakoś uciekają z piskiem nie wiem dlaczego. W innym miejscach podobnie. W pociągu na szczęście nie ma zbytnio miejsca i można poczekać :)

 

3) Czy pocałowałbyś dziewczynę przy innych ?

 

Tylko całować? To nudne.

 

4) Jaki prezent dałbyś dziewczynie na pierwszej randce ?

 

Najlepiej się sprawdza duży nóż. Dzięki niemu moja siła perswazji jest absolutna i nie słyszę odmowy :)

 

5) Czy czekałbyś z tematem seksu do czasu aż to dziewczyna jako pierwsza go poruszy ?

 

Dyskusja o seksie jest zbędna gdy ma silne argumenty.

 

6) Czy zniechęciłbyś się, gdyby kobieta okazała się nieprzystępna na początku ?

 

Każda jest taka na początku zanim nie podejdę bliżej :)

 

7) Czy byłbyś zazdrosny, gdyby kobieta, z którą jesteś, utrzymywała kontakty z innymi mężczyznami

( w sensie koleżeńskim ) ?

 

W piwnicy by nikt nie zaglądał poza mną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×