Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile macie wzrostu i ile ważycie?


Gość QueenForever

Rekomendowane odpowiedzi

No ta ja będę najwyższy i najcięższy jak do tej pory 194 cm/ 103 kg :mrgreen: przynajmniej w czymś będę w czołówce.
to mój post sprzed ponad 2 lat.

schudłem przez 2 lata i 3 miesiące 13 kg a w ogóle się nie odchudzałem mam nadzieję że już bardziej nie spadnę bo nie chciałbym za kolejne 2 lata 77 kg ważyć. W ogóle przez ostatnie 5 lat ważyłem między 85 a 108 kg to chyba nie jest normalne takie anomalia ale to chyba pod wpływem, stresu plus zależne czy pracuje( praca fizyczna) czy nie bo jem podobnie cały czas czyli opychanie się na noc i ogrom słodyczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle przez ostatnie 5 lat ważyłem między 85 a 108 kg to chyba nie jest normalne takie anomalia

Waga potrafi mi sie wahac +/- 20 kg

Wzrost 167

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś uprawiałem dużo sportu przed leczeniem tyrałem na siłce to zalany tłuszczem aż tak nie jestem ale jednak waga robi swoje.Ale i tak ciężko mnie poznać sprzed 4 lat.Wiele osób ze szkoły ma z tym problem.Co choroba i leki robią z człowieka.Przed lekami 175/70 i elegancko wyglądałem prawie same mięśnie.Boję się że paroksetyna mi jeszcze dobije i rozleniwi jeszcze bardziej ;/

 

ChomikImage.aspx?e=Nf3tdS7qKrlWBGaI60C9cn7-W7XZcIzP5cF1QCJq77K-nCm459shdfeIPtWZXT6Nx7EDpiP1QAMWER8OW_A3xIzw0yhbnjJ3M1ZtEI10gEM&pv=2 -teraz niestety tak wyglądam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×