Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile macie wzrostu i ile ważycie?


Gość QueenForever

Rekomendowane odpowiedzi

Wzrostem bliżej mi do większości dziewczyn :roll: Jeszcze do niedawna miałem z tego tytułu kompleksy, ale już się z tym pogodziłem. To sobie daruję wrzucenie swojego zdjęcia w innym wątku.. dziewczyny tu takie napalone, ale na kurdupla się nikt raczej nie porwie :P

 

(ile - nie powiem; daruję sobie 8) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

violet_hair_, w dowodzie mam 172 :P Ale nie wiem czy nawet tego nie zawyżyłem :P Chociaż jak ostatnio kupowałem kurtkę, to sprzedawca mnie ocenił akurat na tyle. Małoooo, wiem... ale zawsze mogło być gorzej :roll: Chciałbym mieć 180 - niektórzy mówią, że od tego wzrostu zaczyna się facet :why::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym mieć 180 - niektórzy mówią, że od tego wzrostu zaczyna się facet

od tego wzrostu zaczyna sie wysoki facet, nie facet in general.

mój mąz jest nawet niższy do ciebie. a i tak go musze pilnować bo sam wzrost to nie wszystko. są jeszcze inne cechy, które przyciągają kobiety dużo bardziej niż 180 cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owocówka, Twoj kurdupel ma najwazniejsza zalete jaka moze miec facet...zajebiste poczucie humoru

 

i datego wole jego niz jakiegos buraka co ma i 2 metry,

na miłośc nie ma rady, fajny był, ze nie wyrośnięty lekko, no cóż. wzięłam jak nie wziąć takiego swira? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może są i ważniejsze cechy, ale jak się ma deprechę, to nie ma się brania. Jestem niefajny z powodu trochę nadwątlonej psychiki :P Zresztą wystarczy przeczytać parę postów w wątkach, w których się poudzielałem... :mrgreen:

 

A i EDIT...bo zapomniałem o masie ciała :D Chudzina ze mnie, więc też żaden 'obrońca', między 56-58 kg :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, a w USA też są Cameron'y i jako kobiety i jako faceci, więc idąc tym tokiem, wcale nie było takie oczywiste, że Kestrel to facet :P

 

W nickach nie jest tak jak w polskich imionach żeńskich..nie musi się kończyć na -a, żeby być kobietką :smile:

 

Kestrel, pewnie mięśni za dużo :smile:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×