Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!


anielka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kochani...

Ojjj dawno mnie tu nie bylo. Myslalem ze juz najgorsze za mna ;/ ale nie! To sie nigdy nie skonczy... ehhh. Ja juz mam swojego terapeute, jest najlepszy! Nazywa sie Pan Tadeusz i wszystko przyjmie. Ciezko mi zrozumiec to chodzenie to psychologow, bo uwazam ze oni sa bardziej zakopleksieni jak my, ponadto Ja nie przyjmuje pomocy za ktora musze placic. Prawdziwa sila tkwi w nas, niestety wiekszosc z nas sie poddaje, bo brak sil na dalsza walke...

Mnie wlasnie wyczerpaly sie zasoby...

Pozdrawiam stara ekipe oraz wielu tych ktorych jeszcze nie znam.

ide sie uleczac... bywajcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo, ponawiam ofertę spotkania się w naszym nerwicowym gronie:) Wiem że wygląda to już desperacyjnie ale myślę że naprawdę by nam pomogło:) Moglibyśmy też zaprosić ludzi którzy zwalczyli już to w sobie. To jak będzie? Może powinnam wyznaczyć konkretny dzień i godzine. Jutro, 18:00 pod pręgieżem?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie-jestem spod wrocka i tez zmagam sie z ta okropna nerwica i to w dosc duzym stopniu:(

szukam jakiegos dobrego psychologa ktory robi psychoterapie nerwic i jest po prostu dobry w tym co robi---pomozncie wierze ze ktos z Was trafil na dobrego psychologa we wrocku......jak rowniez chetnie pogadam 5 5 7 0 2 0 8 :):):):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Ja też jestem z Wrocka i zmagam się z nerwicą. Zastanawiam się, czy są może organizowane jakieś spotkania osób cierpiących na to paskudztwo? Psychoterapia jest bardzo ważna, wsparcie rodziny też, ale nie ma to jak pogadać z ludźmi, którzy dokładnie wiedzą, o co chodzi:) Jeżeli zna ktoś jakieś organizacje czy osoby, które organizują takie spotkania- będę bardzo wdzięczna za info:)

Jeśli ktoś by chciał pogadać na gg czy przez maila- jestem otwarta:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie wiem czy są organizowane takie spotkania ale nigdy nic na ten temat nie slyszalam. Nie ma nawet zadnych fundacji czy stowaryszen dla takich osob jak my:/ Za to mozemy poprostu sami zorganizowac sobie takie spotkanie, o co walcze juz nie wiadomo od kiedy:) I cisza...:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią piszę się na takie spotkanie!

Ostatnio rozmawiałam z koleżanką- mieszka w Nowym Jorku, Mówiła, że u nich jest na pęczki spotkań dla ludzi z nerwicą! Fundacje, zrzeszenia studentów, grona przyjaciół- a u nas? Cisza...

Ponoć NFZ chcę w ogóle zlikwidować refundację za wizyty u psychologa. I co teraz będą mieli począć ludzie, których nie stać na zapłacenie 80 zl za wizytę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem, ale juz nie raz tu cos walcze i nic:) Kurde, nie wiem jak Wy ale ja naprawde mam zapal, moze zamiast narzekac ze u nas w Polsce to zadnych stowarzyszen sami cos zainicjujemy? Ok, moze na sam poczatek chociaz mini spotkanie. Proponuje 5-go wrzesnia (piatek) wiekszosc juz chyba wroci z urlopow/wakacji. Wpisujcie sie kto na tak:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Też chętnie spotkałbym się z Wami. Zwłaszcza, że niedawno przeprowadziłem się do Wrocławia /z J.Góry/, i może ktoś miejscowy udzieli mi np. wskazówek, co do wyboru dobrego psychiatry. W JG niestety takiego nie spotkałem, a chętnie rzuciłbym branie alprazolamu, uporał się z rzeczywistością itd.

Jeśli mogę uczestniczyć, to piszę się na to.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi termin obojetnie jaki odpowiada, ale październik bedzie chyba najodpowiedniejszy bo wszyscy wrócą z wakacji. Tylko pewnie i tak to nie wypali bo zawsze jest dużo gadania, a później g z tego wychodzi (np. spotkania klasowe po latach, choć nie zawsze). Myśle, że takie spotkanie to dobry pomysł i warto go zrealizować bo przecież kontakt i zrozumienie jest w naszym przypadku bardzo ważny, a kto nas rozumie lepiej jak my sami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pewnie i tak to nie wypali bo zawsze jest dużo gadania, a później g z tego wychodzi

Były problemy - albo z dojazdem, albo z lękiem przed wyjściem z domu. Max na razie z tych spotkań co byłem to 5 osób. Ale nikt nie powiedział że nie pobijemy tego "rekordu" :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inside na ul.grunwaldzkiej

Czy ktoś może leczył sie w tym miejscu? Kogo możecie mi polecić? Cierpie na lęki i lekką depresje nimi spowodowaną dziękuje za wszelkie podpowiedzi

 

oto specjaliści:

mgr Katarzyna Poplawska-Nawara

mgr Monika Miozga-Wójcik

mgr Piotr Kurkowski

mgr Magda Jasińska-Hrycak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym się zabrał jak coś zorganizujecie. Ciągle mam swoje wzloty i upadki więc taki spotkanie może wyjdzie na dobre. Poprzednie sobie chwale ;] tylu wariatów na raz, fajnie było ;p

Jak bedzie konkretny termin do dajcie znać na gg bo tu rzadko wchodze jakoś : 7334123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×