Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!


anielka

Rekomendowane odpowiedzi

Heh czy się spotkanie odbędzie to zobaczymy... trzeba zebrać jeszcze tych ludków :P widzę że sporo osób nie zagląda tutaj chwilowo więc przez kom co nieco uzgodnię.

a jak Was poznam??

ulokujemy się w charakterystycznym miejscu i przedzwonimy i powiemy do kogo trzeba podejść - jak ktoś nie zajmie szybciej to proponuję schodki pod Pręgierzem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej :) udało nam się zarejsetrowac Stowarzyszenie Wspierające Osoby z Nerwicą nazwaliśmy je "Nerwusy".

 

Wiem, że to poważnie-instytucjonalnie brzmi, ale chodzi o tylko o to, żeby uczynic Wrocław przyjaźniejszym dla nas - nerwicowców... Czy będzie jakieś spotkanie niedługo na które mogłabym wpasc?

 

Czy ktoś jest zainteresowany tworzeniem tego stowarzyszenia?

Poszukujemmy też informatyka-wolontariusza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukujemmy też informatyka-wolontariusza

Co by taki informatyk-wolontariusz miałby u was robić? Chodzi o stronę internetową? Jeśli tak to jak rozbudowaną, co miałaby zawierać itp itd.

 

to zależy jak bardzo byłby informatyk-wolontariusz byłby zainteresowany współpracą :D Ja np. jestem totalnie lewa jeśli chodzi o tworzenie czegokolwiek na necie, więc rozpiętość naszych potrzeb zaczyna się na poradach dotyczących jak założyć stronę, a kończy na założeniu jej dla nas i opiekowaniu się nią.

 

Jeśli chodzi o szczegóły to muszę pomyśleć i skontaktować się z Resztą :)

 

PS: piękny kot!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o szczegóły to muszę pomyśleć i skontaktować się z Resztą :)

Hmmm... kusi mnie to bo to nawet byłby dla mnie dobry trening w projektowaniu www, ale nie wiem czy wyrobię czasowo. To pali się czy może poczekać do początku lutego, kiedy skończę sesję i będę miał małą przerwę?

PS: piękny kot!

Tak tak ;) kot symbol - studenta oczywiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×