Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!


anielka

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus nerwusy.

 

Kopę lat tym, którzy mnie pamiętają, witam tych, których widzę pierwszy raz.

 

Widzę, że z organizacją jak zwykle. Czy ten 7.11 to jakiś aktualny i powszechnie akceptowany termin spotkania? Bo wygląda ciekawie i chętnie bym się pojawił. W zeszłym roku udało nam się zebrać, to czemu by w tym tego nie powtórzyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pręgierz jest beznadziejny na ustawki, lepiej na maja pod lwami tam z tylu od fosy. mniej ludzi będzie o ile wogóle. można zajść do kredensu bo nie byłem, a ciekaw jestem jak dobre czasy przerobili. Jest jeszcze dobra miejscówka w plenerze, ale pewnie wszystkim zimno będzie więc nie proponuję. 20;00 trochę późno,bo wcześniej większa szansa na miejscówki w pubach, ale niech będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o miejsce to jak pisałem - jak dla mnie łupanina uniemożliwiająca rozmowę w inny sposób niż na migi, obłok dymu papierosowego -> odpada (przy okazji szacunek dla ludzi którzy czerpią przyjemność z przebywania w takiej atmosferze - podziwiam ich za to - dla mnie to nic przyjemnego :)

 

Fontanna na pl. 1 Maja - dobry pomysł ale pomysłu na lokal nie mam. Jest w pobliżu pub który założył mój znajomy ale nie wiem jak z wolnym miejscem w piątki... Piątek to jak wiadomo (niestety) dla wielu osób najlepszy dzień na wieczorne pogawędki dlatego ciężko będzie coś o tej porze ciekawego znaleźć... Miałem nadzieję, że coś wyjdzie w inny dzień tygodnia niż w piątek czy sobotę no ale nie będę już marudził bo każdemu w inny dzień bardziej lub mniej pasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy okazji szacunek dla ludzi którzy czerpią przyjemność z przebywania w takiej atmosferze - podziwiam ich za to - dla mnie to nic przyjemnego :)

Zależy czy to spotkanie się kończy na gadaniu czy na parkiecie ;)

 

W sumie trudny termin piątek 20.00, ale osobiście nie będę w stanie się stawić w jakimkolwiek innym w tym tygodniu i mam wrażenie, że nie jestem z tym sam :) ciężko w tygodniu wyskoczyć gdzieś wieczorem z myślą, że następnego dnia z samego rana trzeba iść do pracy/szkoły/uczelni. Zostają tylko oblegane: piątek i sobota.

 

Pl. 1 Maja - obecnie to Pl. Jana Pawła II, czyli koło skrzyżowania Legnickiej z Podwalem, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sie ciesze na to spotkanie:) W końcu sie ruszylo:) Co do knajpy to wczesniej wspomniany kredens jest nieco glosny (z drugiej strony mam jakies 7 karnecikow na darmowe drinki tam, ktorymi moge sie podzielic) :) Z tego co widac na forum bedzie nas troche wiec odpadaja knajpy z malymi stolikami. A moze tak mleczarnia co? Na dole, nawet o tej 20 powinno byc miejsce. Spotkajmy sie na tym placu I-go maja i mysle ze tak czy inaczej cos znajdziemy wolnego w poblizu włodkowica:)

 

a te znaki rozpoznawcze? czy nie bedzie problemu zeby sie odnalezc? Jesetescie pewnie ze na placu nie bedzie innych ludzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że mogą być. Mam nadzieję jednak że nie przeszkodzi nikomu spytać jakiejś (z tego co się zapowiada większej) grupy czy to jest spotkanie forumowe ;) ewentualnie dobrze mieć jakiś wzajemny kontakt przez fon i wtedy jakoś się zgadamy że stoimy w jakimś konkretnym punkcie na placu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę swój udostępnić, ale tylko na PW, bo taki wątek zostaje, potem niepowołane osoby mogą dorwać nr i mogą być z tego przykrości. Na forum ogólnym lepiej żadnych danych kontaktowych nie podawać, jak coś to przez PW - nie bo nie wolno tylko dla swojego dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maja, czyli jana pawła, pod lwami mi chodzi. sorry, ale nie miałem okazji zajrzeć na forum i sprostować. co do lokalu to możemy ustalić jak sie spotkamy. Tak chyba najlepiej.

 

---- EDIT ----

 

post pod postem pisze bo mi wyskoczyło, że nie mogę edytować poprzedniego.

 

 

tak jeszcze pomyślałem... mam czerwoną bluzę więc pewnie łatwo byłoby rozpoznać mnie, chyba. mogę być trochę wcześniej, tak 19;45 jak coś i wabić ludzi :) mówiłem o tym tyle lwów, bo zazwyczaj z przodu się ustawiają i od fosy myśle lepiej. z takich knajp gdzie cicho i zazwyczaj pusto jest to u7, koło szermierza, czy jak mu tam (ten co mu szble kradną ciagle). Tam jest zawsze miejsce i piwo za 5zł.

 

---- EDIT ----

 

o, a jednak edit sam się zrobił. weird...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbysmy mieli czekac na to az wszytkim zapasuje termin to nigdy bysmy sie nie spotkali:) Ale przeciez mozemy sie spotykac regularnie, tak zeby kazdy mial okazje do spotkania:)

 

@dziambi Mam nadzieje ze jakby mialo padac wieczorem to masz tez w zapasie czerwone palto:P

 

A tak na serio, to bardzo dobry pomysl. Ja tylko nigdy tam zadnych lwów nie zauważyłam, ale mam nadzieje ze znajde:) Co do knajp kolo szermierza to jest to pomysl:)

 

Pozdrawiam i do zobaczenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×