Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Rzeszów]


zina

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś polecić jakiegoś dobrego psychiatrę w Rzeszowie (może być prywatnie, najlepiej kobieta). Tyle osób się tutaj wypowiada a nikt z tego co widzę nie chce pomóc... :cry: z góry ukłony tym którzy pomogą :uklon:

 

Padło tutaj kilka nazwisk. Zajrzyj w te linki wyżej i poczytaj. W Google znajdziesz opinie prawie każdego lekarza psychiatry.

 

Pozdrawiam.

 

Wbrew pozorom wcale nie tak łatwo znaleźć opinie o psychiatrze w necie, a już na temat przyjmującego na NFZ to w ogóle.

Chyba że przez opinie rozumie się jedną wiadomość na temat jakiegoś lekarza, którą nijak nie można potwierdzić, choćby przez porównanie z innymi.

Ja szukałam i powiem szczerze że na pewno nie na temat prawie każdego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PILNE

 

---WYWALIĆ BABY Z REJESTRACJI --- PRZYCHODNIA NA HETMAŃSKIEJ 120, RZESZÓW

 

Chyba nadszedł już czas by ukrócić chamstwo i opryskliwość kobiet pracujących w w/w rzeszowskiej placówce. Ci, którzy korzystali z tej przychodni z pewnością wiedzą o czym mowa. Pozostałym czytelnikom posta powiem jedynie, że kobiety pracujące w tamtejszej recepcji są niebywale wredne i traktują pacjentów z niekrytą POGARDĄ. Nie je jest to tylko moja opinia dlatego postanowiłem coś z tym zrobić.

 

W dzisiejszych czasach pracy jest jak na lekarstwo i na miejsce tych osób z pewnością znajdą się pęczki innych, kompetentnych oraz miłych.

 

Poszukuję osób, które myślą podobnie i chcą by zołzy zniknęły. W planie mamy m.in. zbiorową petycję do zarządu (zapewniamy anonimowość) oraz wystąpienie na oficjalną drogę administracyjną przed RZECZNIKIEM PRAW PACJENTA.

 

Dla osób zainteresowanych podaję kontakt gg: 7103465

 

 

To że mamy problemy osobiste nie oznacza, że jesteśmy gorszymi ludźmi. Mamy swoją godność!

 

-- 04 kwi 2014, 11:04 --

 

---WYWALIĆ BABY Z REJESTRACJI --- PRZYCHODNIA NA HETMAŃSKIEJ 120, RZESZÓW

 

Chyba nadszedł już czas by ukrócić chamstwo i opryskliwość kobiet pracujących w w/w rzeszowskiej placówce. Ci, którzy korzystali z tej przychodni z pewnością wiedzą o czym mowa. Pozostałym czytelnikom posta powiem jedynie, że kobiety pracujące w tamtejszej recepcji są niebywale wredne i traktują pacjentów z niekrytą POGARDĄ. Nie je jest to tylko moja opinia dlatego postanowiłem coś z tym zrobić.

 

W dzisiejszych czasach pracy jest jak na lekarstwo i na miejsce tych osób z pewnością znajdą się pęczki innych, kompetentnych oraz miłych.

 

Poszukuję osób, które myślą podobnie i chcą by zołzy zniknęły. W planie mamy m.in. zbiorową petycję do zarządu (zapewniamy anonimowość) oraz wystąpienie na oficjalną drogę administracyjną przed RZECZNIKIEM PRAW PACJENTA.

 

Dla osób zainteresowanych podaję kontakt gg: 7103465

 

 

To że mamy problemy osobiste nie oznacza, że jesteśmy gorszymi ludźmi. Mamy swoją godność!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, gdzie zarząd sobie tę petycję wsadzi? W tego typu placówkach jest jak w wielkiej rodzinie. Rączka, rączkę myje. Kiedyś pamiętam jak ktoś składał zażalenie na pracownika UP(podobno nie był to pierwszy donos na tego człowieka). I co? Po czasie okazało się, że awansował. Instytucje państwowe/wojewódzkie są nie do ruszenia bez faktycznie poważnych/udokumentowanych powodów. Rządzą się własnymi prawami. Wiesz ile zażaleń wychodzi w miesięcznym raporcie każdej z nich(jednemu nie pasuje długa kolejka, drugiemu jakość usług, trzeciemu ilość papierów do wypełnienia, a kolejnemu to, że jakiś pracownik nie był dla niego tak miły jakby on sobie tego życzył)? Myślisz, że ich to rusza? Gdyby mieli z osobna rozpatrywać każdą uwagę, to musieliby co chwilę kogoś zwalniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś polecić jakiegoś dobrego psychiatrę w Rzeszowie (może być prywatnie, najlepiej kobieta). Tyle osób się tutaj wypowiada a nikt z tego co widzę nie chce pomóc... :cry: z góry ukłony tym którzy pomogą :uklon:

 

Padło tutaj kilka nazwisk. Zajrzyj w te linki wyżej i poczytaj. W Google znajdziesz opinie prawie każdego lekarza psychiatry.

 

Pozdrawiam.

 

Wbrew pozorom wcale nie tak łatwo znaleźć opinie o psychiatrze w necie, a już na temat przyjmującego na NFZ to w ogóle.

Chyba że przez opinie rozumie się jedną wiadomość na temat jakiegoś lekarza, którą nijak nie można potwierdzić, choćby przez porównanie z innymi.

Ja szukałam i powiem szczerze że na pewno nie na temat prawie każdego.

 

Zauważ, że ów użytkownik pyta o DOBREGO psychiatrę w Rzeszowie. Całkiem rozsądne wydaje się więc, że nazwiska które pojawią się na czele rankingów będą następujące: Dariusz Mazurkiewicz, Maciej Żołyniak, Maciej Wróblewski oraz Witold Kucharski.

 

Osobny temat to lekarze, którzy przyjmują na NFZ. Masz rację, że wówczas znalezienie informacji o takiej osobie jest niezwykle trudne. Chyba, że naturalnie - drogą pantoflową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

volterum, zauważyłam :P .

Może moja odpowiedź była trochę nieobiektywna, bo ja z kolei szukałam jedynie lekarza przyjmującego na nfz. Jasne, że wymienieni lekarze maja dobre opinie, niestety chyba tylko z wyjątkiem Kucharskiego przyjmują prywatnie, w rejestracji zaś powiedzieli że zapisów do Kucharskiego na razie nie prowadzą.

 

W necie są za to pojedyncze opinie na temat różnych lekarzy (m.in. przyjmujących na nfz), trudno jednak znaleźć jakiekolwiek ich potwierdzenie.

Widzę, że reporters napisała "może być prywatnie", może nie oznacza musi :P , a poza tym moja odpowiedz była ogólna, nie tylko skierowana do reporters i jej przesłanie było takie: "w necie nie znajdzie się opinii na temat prawie każdego (jak to napisałeś) interesującego nas lekarza".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie od wizyty u psychiatry uratowała Pani Joanna Sokołowska Jachyra. Wspaniała terapeutka.. Przyjmuje w poradni Neuro-Med w centrum Rzeszowa...Polecam.

Jedyny minus to brak NFztu..

 

 

hehehehehe i jakims dziwnym trafem wpadasz na forum i dzielisz sie ta wiadomością. Jak chcecie sobie troszke więcej kasy doprobic to postarajcie sie troszke bardziej. Na szczęscie malo tu takich naiwnych osób :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić psychiatrę Iwonę Burdyszek-Wolską . Cudowna jest.

Z psychologów odradzam Magdalene Bednarczyk, czułem się u niej winny wszystkiemu a każda wizyta była jakby karą. W sumie doszło do tego, że ona ze mnie zrezygnowała bo nie poinformowała, że nie ma wizyty na którą przyszedłem a innych pacjentów podobno tak.

Dzięki temu trafiłem do Dariusza Barana. Z niecierpliwością wyczekuję kolejnych wizyt bo mógłbym z nim rozmawiać bez przerwy aż do rozwiązania wszystkich problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim po bardzo długiej przerwie :)

Wracam tu, nie żeby mówić o swoich problemach (przynajmniej taką mam nadzieję), a żeby próbować podzielić się pozytywną energią, którą gromadziłam przez ostatnie kilka miesięcy. Stąd też wynika moje pytanie - kiedyś tu na forum ktoś wspominał o chęci utworzenia w Rzeszowie takiej jakby grupy wsparcia dla osób, które zmagają się z problemami psychicznymi, zwłaszcza z depresją. Zainteresowałam się tematem, ale to nie był jeszcze mój czas, nie byłam gotowa. Teraz sytuacja się znacznie poprawiła i bardzo chciałabym wrócić do tego pomysłu. Mógłby mnie ktoś nakierować na osobę, która o tym wspomniała lub na odpowiedni temat? Ma ktoś jakieś informacje, czy to w ogóle się rozwinęło, czy zostało zduszone w zarodku? Wróćmy do pomysłu, pomóżmy sobie i cieszmy się życiem! :)

 

Pozdrawiam Was ciepło i radośnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bei, jest i bardzo chciałabym, żeby u innych też było, ale nikt tu ze mną na tym forum nie chce jakoś współpracować, hmm...

 

A chirurga niestety nie polecę, bo nie znam. Chyba, że w medicorze, ale nie wiem, czy tam mają też chirurgię dentystyczną. Jeśli tak, to polecam serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yvaine, no właśnie zauważyłam że nie chcą, może być wiele przyczyn:

-ci co wyzdrowieli może już tutaj nie zaglądają

-ci co są chorzy może nie czuja się na siłach

-ludzie mogą woleć pozostać anonimowi

Nie mam pojęcia co Ci doradzić :bezradny: .

Ja nie mam zdiagnozowanej depresji tylko nerwicę.

Poza tym dla mnie to wszystko jest na razie za świeże (dopiero zaczynam leczenie) i chyba faktycznie na razie wolę pozostać anonimowa.

Życzę powodzenie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się wtrącę w temat, ale warto zapytać - jest może na tym forum, jakaś sympatyczna dziewczyna z okolic rzeszów/łańcut która rozumie nerwicę i chciała by poznać kogoś kto jest jej stałym użytkownikiem :). Jeśli tak to z miłą chęcią spotkam się na kawę czy choćby tak na spacer/porozmawiać :) 28 lat brunet szczupły wysoki 186cm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Widziałam w informacjach o nim znaczek NFZ no i moja koleżanka miała u niego rwany ząbek też na NFZ. To chyba uznaje, ale jak Ty nie wiedziałaś, to ja trochę zwątpiłam... może lepiej zadzwoń do rejestracji i zapytaj. Sorry, że mieszam :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×