Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Rzeszów]


zina

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jestem tu nowy, mieszkam w okolicach Rzeszowa. Zdiagnozowano u mnie nerwicę lękową, z którą zmagam się od września zeszłego roku. Chciałem zapytać czy ktoś z was korzystał z usług pana Romana Mikuły? Jest to mój, jak go określiłem, lekarz prowadzący. Dodatkowo chodzę na psychoterapie do ośrodka ANIMA do pani Weroniki Pietrzak. Nie lubię podważać czyjejś kompetencji, ale jeśli ktoś mógłby powiedzieć cos o tych osobach? Przy okazji, chciałbym kiedyś móc osobiście porozmawiać z kimś o podobnych dolegliwościach, trochę brakuje mi zrozumienia w otoczeniu i dużo by mi to dało. Jeśli ktoś mógły poświęcić swój czas, podam na priv swoje gg. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witammm. Mam pytanie, czy ktoś może mi polecić jakiś DOBRYCH, SKUTECZNYCH, SPRAWDZONYCH psychiatrów z Rzeszowa i okolic ????????? potrzebuje pilnie pomocy, a chyba mam pecha i nie trafiam do odpowiednich osób. Będę wdzięczna za każdą odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewa, nie możesz mieć żalu do niego o to, że Twój syn się zabił. Nie spotkałem się jeszcze z lekarzem czy psychiatrą, który umiałby leczyć depresję i stałoby się dokładnie to samo gdyby poszedł do każdego innego lekarza. Mieszkam w okolicach Rzeszowa, dojeżdżam tam na studia i mogę pomóc skutecznie wyleczyć depresję nieodpłatnie. Jeśli ktoś byłby zainteresowany moją pomocą albo chciałby się dowiedzieć jak się takie przypadłości leczy to pisać na gg 47721424.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Josie

 

Zadzwoniłam do Niego. Kurtuazja wręcz w głosie. Terminy ma wolne już nawet dzisiaj. Przyjmuje w szpitalu jakimś tam, gabinet nr 5. Nie wiem gdzie..

 

Teraz sama nie wiem czy poczekać jeszcze z tydzień na wizytę u bardziej rzeczowego dr Kucharskiego czy jednak posłuchać się Ciebie, hm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już na poprzedniej stronie, jak ktoś jest zainteresowany to może przeczytać. Najgorsze co może być to zostać z problemem sam na sam. Jeśli ktoś tylko chce mogę wesprzeć, pomóc, pokierować. Jestem z okolic Rzeszowa, więc spotkanie na żywo w pubie czy kawiarni nie jest dla mnie żadnym problemem. Sam miałem podobne problemy (nerwica lękowa z atakami paniki) i wiem jak się ich pozbyć dokładnie tak jak zrobiłem w moim przypadku bez stosowania niebezpiecznych psychotropów i bez bezsensownego wyrzucania pieniędzy na uśmiechniętych psychoterapeutów. Jako dowód, że mówię prawdę, pomoc oferuję bezpłatnie od początku do końca. Zaznaczam tylko, że nie gwarantuję wyleczenia, ale są na to duże szanse. Jeśli ktoś zainteresował się moją wiadomością zostawiam swój numer gg: 47721424.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×