Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

maciejbright

Użytkownik
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. maciejbright

  [Rzeszów]

  ps. W planach stworzenie zgranej grupy niepokonanych life strugglerów. pozdr.
 2. maciejbright

  [Kraków]

  ps. więcej konkretów; maciejbright@gmail.com to mój mail. Jeżeli ktoś będzie chciał się faktycznie spiknąć zrobi z tego użytek ;-D Inni niech zaś gdybają że oto ... kiedyś ... ... gdzieć ... ...jakoś ... ... może ... chieli by się spotkać ale jeszcze nie są pewni hehe. W planach stworzenie zgranej grupy niepokonanych life strugglerów. pozdr.
 3. maciejbright

  [Rzeszów]

  Heja Też chętnie się spotkam. Baa mogę być nawet osią takiego spotkania bo mam talent organizacyjny;-D Jeżeli jest tu więcej ludzi, którzy chcieli by się spiknąć śmiało pisać na maila: maciejbright@gmail.com Razem raźniej. pzdr.
 4. maciejbright

  [Kraków]

  Cześć Czy chciałby się ktoś z was spiknąć gdzieś na mieście? Często jestem w krk. Nie pogardziłbym małą czarną lub dobrym piwkiem. Hmmmmmm???
 5. maciejbright

  [Rzeszów]

  ---WYWALIĆ BABY Z REJESTRACJI --- PRZYCHODNIA NA HETMAŃSKIEJ 120, RZESZÓW Chyba nadszedł już czas by ukrócić chamstwo i opryskliwość kobiet pracujących w w/w rzeszowskiej placówce. Ci, którzy korzystali z tej przychodni z pewnością wiedzą o czym mowa. Pozostałym czytelnikom posta powiem jedynie, że kobiety pracujące w tamtejszej recepcji są niebywale wredne i traktują pacjentów z niekrytą POGARDĄ. Nie je jest to tylko moja opinia dlatego postanowiłem coś z tym zrobić. W dzisiejszych czasach pracy jest jak na lekarstwo i na miejsce tych osób z pewnością znajdą się pęczki innych, kompetentnych oraz miłych. Poszukuję osób, które myślą podobnie i chcą by zołzy zniknęły. W planie mamy m.in. zbiorową petycję do zarządu (zapewniamy anonimowość) oraz wystąpienie na oficjalną drogę administracyjną przed RZECZNIKIEM PRAW PACJENTA. Dla osób zainteresowanych podaję kontakt gg: 7103465 To że mamy problemy osobiste nie oznacza, że jesteśmy gorszymi ludźmi. Mamy swoją godność! -- 04 kwi 2014, 11:04 -- ---WYWALIĆ BABY Z REJESTRACJI --- PRZYCHODNIA NA HETMAŃSKIEJ 120, RZESZÓW Chyba nadszedł już czas by ukrócić chamstwo i opryskliwość kobiet pracujących w w/w rzeszowskiej placówce. Ci, którzy korzystali z tej przychodni z pewnością wiedzą o czym mowa. Pozostałym czytelnikom posta powiem jedynie, że kobiety pracujące w tamtejszej recepcji są niebywale wredne i traktują pacjentów z niekrytą POGARDĄ. Nie je jest to tylko moja opinia dlatego postanowiłem coś z tym zrobić. W dzisiejszych czasach pracy jest jak na lekarstwo i na miejsce tych osób z pewnością znajdą się pęczki innych, kompetentnych oraz miłych. Poszukuję osób, które myślą podobnie i chcą by zołzy zniknęły. W planie mamy m.in. zbiorową petycję do zarządu (zapewniamy anonimowość) oraz wystąpienie na oficjalną drogę administracyjną przed RZECZNIKIEM PRAW PACJENTA. Dla osób zainteresowanych podaję kontakt gg: 7103465 To że mamy problemy osobiste nie oznacza, że jesteśmy gorszymi ludźmi. Mamy swoją godność!
 6. maciejbright

  [Rzeszów]

  Heja Chciałby się ktoś spiknąć pogadać na mieście? Nie chodzi mi o wymienianie się objawami i paplanie o tym całym syfie. Po prostu zwykła gadka z kimś z "branży". Po co? Hmm... powiedzmy, że chciałbym zobaczyć swoje lustrzane odbicie:-D Jeżeli też chcesz to bez krępacji pisz!
 7. hej Myślę że większosc osób z tymi problemami raczej chciała by przyjść po prostu na gotowe w chwilach trwogi i kryzysów:-D. Cóż Twój pomysł jest dobry i chętnie bym się zaangażował. Jaki cel chciałbyś osiągnąć tworząc taką strukturę? Chodzi mi o to, że stworzenie "bezpiecznego kącika" w którym spotykali by się ludzie bidoląc nad swoją dolą jest trochę bez sensu bo forum to całkowicie już spełnia taką funkcję. Trzeba by było zrobić coś dynamicznego pchającego w kierunku walki z problemem. Przykładowo można by zahaczyć o coś w rodzaju spółdzielni socjalnej itp. Nie wiem. Ty rzuciłeś pomysł pierwszy. Ja myślałem już kiedyś o tym. Problemy psychiczne wciąż są w Polsce tabu. Trochę to śmieszne bo już zwykły gej liczyć może na większe wsparcie środowiskowe hehe. Ps. nie żebym był pedziem.
 8. maciejbright

  [Rzeszów]

  A co nie jest ściemą? Popatrz. Rodzimy się żyjemy i umieramy. Po co tak naprawdę żyjemy? By gromadzić dobra, mieć dziecko, posadzić drzewo? Okej jeżeli tylko po to, to jest to bez sensu i nie dziwie się wcale, że mamy nerwice, depresje itp. Księża to jedynie i aż pośrednicy. Nie chcę nikomu robić tu kazania i świecić przykładem bo żaden ze mnie przykład. Pogubiłem się i dlatego tu jestem tak jak Wy.
 9. maciejbright

  [Rzeszów]

  Idę tam czy ktoś też jest chętny? http://rodzina.wiara.pl/doc/1225475.Zal-nas-niszczy od 17go do 19go 01 są w Rzeszowie Strona zapisów: http://dobrypasterz.rzeszow.pl/re.html
 10. maciejbright

  [Rzeszów]

  cóż... jak zawsze kasa bierze górę;-D skoro mam za zlecenia brać 6 razy więcej to wolę już na stałe wyjechać niż ciułać się transportem kombinowanym bus, riany itp. Zwykle po takim tourze jestem wyjebany strasznie.
 11. maciejbright

  [Rzeszów]

  ja obecnie mam w dupie pracodawców bo swoją firmę prowadzę;-D
 12. maciejbright

  [Rzeszów]

  no właśnie miałem o tym mówić.. ucieczce od dorosłości no ale fakt nie ma się co dziwić że obecnie wszyscy ida na studia... chcą poprostu uciec jeszcze na jakiś czas i tak też było onegdaj ze mną;-D. Studiowałem prawo tak bajdełej i nauczyło mnie ono hmm... tego że tak na prawdę cały pol. wymiar sprawiedliwości to syf jakich mało no ale to i Wy wiecie bez studiów w tym kierunku hehe. Marcel masz rację dobry fach to podstawa w obecnych czasach.
 13. maciejbright

  [Rzeszów]

  może ale marcel ma rację studja to strata czasuuu ehhh
 14. maciejbright

  [Rzeszów]

  myślałem o holandii, nie wiem może francja. Tak czy siak dobrze by było uciekać z kraju z oczywistych powodów:-D a Ty co studjujesz?
 15. maciejbright

  [Rzeszów]

  ja zaczałem własnie podróż do jądra ciemności. Mam zamiar wyjechać z kraju dlatego muszę być w pełni sprawny. Nerwica tak naprawdę nie przeszkadza mi do tego stopnia by zrezygnować z normalnego życia tyle, że nie pije już tyle ile w czasie studiów heh no ale cotam
×