Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam Wam powiedzieć dobranoc :D bo juz padam. Jednym okiem oglądam program na hbo o człowieku po wylewie. Był pracownikiem naukowym, dostał wylewu i cżesc. Walczy o normalne życie, dobre samopoczucie, pomimo kalectwa fizycznego. Nie mówi,wydaje tylko nieartykulowane dźwięki, samodzielnie nie porusza sie, choc jest porehabilitacji. Kurcze wyzdrowialam właśnie, moja kurwica to pikus. Jak inni cierpią i walczą o normalność tracąc jeszcze przy tym prace imutrzymujac sie ze śmiesznej renty. Kurcze, życie jest piękne. Dziękuje Za to co mam

 

Papa :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śpię od 4. Fakt padłam przed 22. Niestety czuje niepokój i najlepiej nie poszlabym do pracy. Mam k... dość. Jestem już wkurzona, bo codziennie rano czekam aż będę mieć gdzieś to czy idę do pracy czy nie tzn. wstanę i poprostu będzie zwykły dzień, a nie dzień, który muszę jakoś przetrwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xyz90, ja jestem potwornie zła, w związku z tym jakoś się uspokoiłam. Dziś zamierzam się zająć pracą, a nie zastanawiać się co gdzie mi się trzęsie bądź mdli bądź cokolwiek innego. A ty się trzymaj. To może tylko zwykły gorszy dzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, ludzie ! :)

No cóż, ja dziś przegrałam z sobą i nie poszłam rano na wykłady. Stwierdziłam, że wstanę, wezmę tabletkę z rana, a na uczelnię pójdę później, co by już minął kryzys po esci, który mnie dopada tak dwie godz. po. A może nic dziś już nie będzie... Hmm... Ciekawe, czy esci może działać już po 4 tabletkach czy to placebo? Mama wczoraj zauważyła, że mam lepszy nastrój... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazulka, masz rację ;) Nie warto analizować skąd jest lepiej, ważne, że jest :) Mam nadzieję, że wśród ludzi nie wrócą te moje uczucia, że zaraz zemdleję i zawroty głowy. Przekonam się, ale próbuję się nastawić i do tego pozytywnie, bo jeśli będę się bała, na pewno wróci. Więc niech będzie, że się nie boję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic

Piszesz ogólnie o antydepresantach, tak?

Niestety czasem trzeba je brać do końca życia, żeby jakoś funkcjonować.

Też łykam omega 3, chociaż wiem, że to placebo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie, chcialem odstawic albo zmienic na slabszy zeby nie czuc sie jak roslina bo malo co odczuwalem, to doprowadzilem sie tym do takiego stanu ze odczuwam teraz tak przytłaczający żal i smutek jak w najcięższych momentach depresji, przegladniecie kilku zdjec z okresu jak bylem z dziewczyną wystarczyło zeby wywołać tak przytłaczające uczucia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się.

Czytam w innym wątku, że dokładasz paroksetynę do tego co teraz bierzesz. Miałeś tak przypisane, to myślę, że powinno to dobrze zatrybić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak lekarz wiedzial co robi zalecając mi dodatnie drugiego leku do paro a nie odstawienie jej i branie tylko tego jednego,no i teraz musze od nowa ją zaczynać bo nie da się tak żyć jak się w tej chwili czuje

 

-- 13 mar 2014, 10:28 --

 

Luki_Nerwusik,

tak, musze, nauczka dla mnie zeby nie kombinowac na wlasna rękę z doborem leków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem brać tylko 10 mg dlatego ze kazda wyższa powoduje u mnie dużą sennosć, nie wiem czy w ogole lekarz mi jej nie zmieni po tym wszystkim, bo z jednej strony to wystarczalo zeby dzialac wyciszająco na to wszystko ale z drugiej taka dawka nie ma dzialania p/depresyjnego, moze jedynie jakies podtrzymujace

sam mi to mówił lekarz kiedyś ze moge sprobowac 15 mg rozdzielone na dwa razy w ciagu dnia zeby zblizyc sie do dawki p/depresyjnej, no ale jakos na tej 10 bylo na tyle stabilnie jezeli chodzi o samopoczucie ze uznał ze nie była to jakas koniecznosć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×