Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

A ja właśnie znalazłam psinkę u mnie w rowie - wychudzoną i przestraszoną. Siedziała w betonowej rynnie chyba z miesiąc i teraz jest u mnie - mam nadzieję że zostanie ale jest bardzo nieufna i rzuca się na wszystkich oprócz mnie. Trzymajcie kciuki!

 

 

Tak z innej beczki - jeśli ktoś może wspomóc zwierzaczki to proszę zajrzeć - aukcje Funduszu Nadziei na Życie :)

http://afn.pl/forum/index.php?c=9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiolka - śliczna psinka. Te "uszyska" to ma zabójcze ;)

 

Ja trzymam Wink i chucham hu hu

dobrze chuchałaś :mrgreen:

to moja "lisica" - wylazła z rowu już dawno temu i leży sobie koło mnie teraz i się gapi. ;) Ogólnie nie lubi się ze mną rozstawać... Reaguje tylko na Ruda - więc tak na nią wołamy...

595031926_mjlis.jpg.93be264271f025827a28dd58d9ba8b71.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie...

Niedawno przez przypadek natrafiłam na artykuł na Onecie.

Dotyczył samotności psa jak i jego psychiki. Przeczytałam jednym tchem - artykuł bardzo wzruszył mnie, a zarazem dał mi wiele wskazówek. Zrozumiałam, ze nie warto ingerować w uczucia zwierząt i na chama jego psychikę zmieniać. W każdym stworzeniu drzemie choć odrobinkę dobra, tylko czynniki wpływające na psychikę zwierzęcia potrafią obrócić zwierzę w zły stan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sliczny piesek, a te futerko :smile:

 

A ja dziś byłam u weta z moim kocurem, zrobiło mu się cos na ogonie.... Wet powiedział mi , ze to zapalenie, zakażenie skóry - mogło się to skończyć amputacją ogona lub uśpieniem :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja równiez uwielbiam zwierzęta!!!kochamm swojego psa Korę i wszytkie koty na świecie!!!!

jak będe na swoim to bede miała wiele kotów."

 

też uwielbiam koty

postaram się szybko wstawić foty moich potworów :)

 

Chciałam też zainteresować was tym:

http://upload.miau.pl/3/100166.doc

Od jakiegoś czasu zaczełam działać na rzecz szukania schroniskowym kotom domków. Moje dwa stamtąd właśnie pochodzą.

Gorąco was zachęcam do zapoznania się z tematem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 1 psa i 9 kotów :P :) Pies sie wabi Pies Ciapek i ma już prawie rok. Tyle co najstarsza Kotka w mojej kociarni czyli Frytka :) :D. Pozostała 8 to maluchy (maja w przedziale od 1 do 2 mies)... Tak dobrze widzicie... :) Po prostu 2 tygodnie temu Najstarsza Kotke (mame Frytki i 4 malych) pogryzly psy sasiadow :cry::cry::cry: Tak bardzo, ze trzeba bylo Ja uspic :cry::cry::cry: A Taka kochana byla :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 1 psa i 9 kotów :P :) Pies sie wabi Pies Ciapek i ma już prawie rok. Tyle co najstarsza Kotka w mojej kociarni czyli Frytka :) :D. Pozostała 8 to maluchy (maja w przedziale od 1 do 2 mies)... Tak dobrze widzicie... :) Po prostu 2 tygodnie temu Najstarsza Kotke (mame Frytki i 4 malych) pogryzly psy sasiadow :cry::cry::cry: Tak bardzo, ze trzeba bylo Ja uspic :cry::cry::cry: A Taka kochana byla :cry:

 

bardzo ci współczuję. Sama mam obecnie 4 kociaki ( 2 swoje, 2 na wakacjach). Jak tylko kot siostry i kotka sąsiaów wrócą do swoich domków, biorę jeszcze jednego. Zaczynam miec swira na punkcie kotów :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem wielkim miłośnikiem kotów :)

 

mam 4 koty (trochę za dużo :P ) - Jedna kotka Wiluś, jej dzieci Monisia i Czarnulek, niespokrewniony z nimi rudy kocur Cimoszek :)

jak się podobają imiona ?

 

moje siostry mówią, że nie powinienem tak lubić kotów, bo jestem za stary do tego chłopak (mam 18 lat), ale jak tu nie lubić takich fajnych zwierzaków :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno nie jestes zastary bo ja mam wiecej nisz jeszcze raz tyle lat co ty i uwiielbiam zwiezaczki wprawdzie mam tlko pieska timonka ikrulika siniezynke oraz chomika kluska a imionka twoich kotkow sa sliczne pewnie takie same słotkie sa twoje kociaczki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×