Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Żartujesz chyba! Ja na kacu lepiej funkcjonuję niż po nie przepitej nocce

Na kacu nie mogę nie wstać z wyra bo łupie czacha, a funkcjonuję jak ślepy w labiryncie, więc wiecie. A jeśli miałabym dygać do pracy jeszcze na takiej fazie to byłoby słabo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio działo się aż za dużo :) I mój mały mózg próbuje to teraz jakoś ogarnąć, poza tym jak to zwykle bywa, ostatnie spotkanie z terapeutą było czynnikiem zapalnym do pogorszenia, dał mi tyle do przemyślenia, że mózg rozjebany po prostu. :) Dzięki, że pytasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a ja chciałam wszystko na już, zaraz, natychmiast i dodatkowo się zdołowałam, że ni umim 8)
Taa znam to, generalnie mało cierpliwy jestem.
A Ty dzisiaj z cyklu nerwusek czy raczej spokojny clint eastwood?
Jeszcze nie wiem ale na pewno czuję się lepiej niż wczoraj.

 

-- 06 mar 2014, 10:43 --

 

Messiah, a jakie jajka to były? trójek nigdy nie kupuj to syf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiedziałem gdzie to napisać. Jak myślicie 100 zł za wizytę u terapeuty, która trwa 40 minut to dużo? Bo mi się wydaję, że tak. Nawet lekka przesada na miasto 40 tyś ludzi.

:shock: Strasznie dużo, u mnie w mieście gdzie generalnie prywatne wizyty u jakiegokolwiek specjalisty to kwota od 70zł za wizytę, to jednak terapeuci prywatnie biorą 50zł/45min. Chyba nie masz co przepłacać, no chyba, że to jakiś magik, ale to też mi się wydaje, że za dużo :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×