Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

piterotr, tak powiadają, ale to już chyba wtedy zależy od tego o jakie pokusy chodzi ;)

 

-- 06 mar 2014, 11:15 --

 

Luki_Nerwusik, problem? hmmm potraktujmy to jako formę terapii, a wtedy spojrzymy na to pod innym kątem ;) u mnie czeka stos dokumentów i aż prosi żeby się nimi zająć :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki_Nerwusik, Też robota czeka. W pracy komputer mial byc przyjacielem a stał się największym wrogiem. Ale jeszcze chwila i przejde w stan pełnej mobilizacji :P

xyz90, Skromnym można czasem ulec. Byle żeby nie popaść skrajność 8)

 

-- 06 mar 2014, 11:18 --

 

piterotr, hmmm potraktujmy to jako formę terapii, a wtedy spojrzymy na to pod innym kątem ;)

Właśnie wymyśliłaś mi dobrą wymówke przed samym sobą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xyz90

A nie stresuje Cię takie odkładanie pracy na później? Niech wpadasz w popłoch, że tak mało czasu zostało, a jeszcze tyle do zrobienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem wykonuję pracę sporo do przodu, żeby móc sobie poluzować w niektórych dniach, także jeżeli chodzi o terminy to nigdy się nie stresowałam tym ;)

 

-- 06 mar 2014, 11:31 --

 

Luki_Nerwusik, moja szefowa siedzi w pokoju obok więc mam gorzej, ale wychodzi na to, że czasem bywam dobrą aktorką ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie, tak planuje tydzień, żeby piątek był luźniejszy. Takie wejście z luzem w weekend.

Tylko specyfika mojej pracy jest taka, że robota lubi zwalić się nagle na głowę i wtedy nie ma zmiłuj, forum zamknięte.

 

Oj tak, zapracowanie gram przed lustrem, żeby być wiarygodnym :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×