Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

rdzaa, ja u siebie nie zaobserwowałam żadnych zmian, nigdy nie byłam jakoś specjalnie wysportowana, a moja kondycja fizyczna pozostawiała wiele do życzenia. Może dlatego że w szkolę nie przykładałam się do w-fów, poza tym ciągle była tylko piłka, piłka i jeszcze raz piłka, sporty zespołowe, których nie znoszę. Ja na lekach w miarę normalnie funkcjonuję, choć trochę nasiliły się bóle migrenowe i szybko robię się senna, ok 21-22:oo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dziś jestem zmasakrowana. umówiłam się z dziewczyną, którą poznałam na siłce. Zrobiłam swój trening-ona przyszła spóźniona i na bieżni się zagadałyśmy i przeszłyśmy 5 km, potem jeszcze ze 2 km do biedry, wcześniej 1,5 km na siłkę i tak oto nogi mnie bolą troszkę. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakim trzeba być życiowym łosiem, żeby przy następnym treningu trafić sobie w to samo miejsc

Ja ostatnio idac do okna potknelam sie na prostej podlodze i wyrznelam kolanem w kaloryfer :roll: zrobilo mi sie ciemno przed oczami z bolu . Minal juz tydzien a wciaz mnie pobolewa... wiec nie tylko Ty jestes łosiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C+P i wyciskanie leżąc z 16 kg to wyzwanie :shock: , a że lubię wyzwania to dałam rade, co prawda 5 razy w górę i 10 na leżacą ale dobre i to :mrgreen:

 

jestem tak z siebie dumna , że musiałam się podzielić :lol:

pomyśleć , że jeszcze kilka miesięcy wstecz , 12 kg to było wyzwanie .. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×