Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

na_leśnik, Bardziej na zasadzie pogadałabym z ludźmi na forum, ale nie jestem przekonana do tej rangi :lol:

Dobra opcja też bym coś przeczytała, ale na razie tylko Makbet i Cierpienia młodego Wertera na mnie czekają, jakoś zawsze ciężko mi się zabrać do lektur :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MamSwojePoglady, mam nadzieje, ze nie tylko rozmiarem ;) książka ma ponad 1000 stron ;) jak dla mnie była trochę za długa o jakieś 400 stron, ale i ta nieźle się ja czytało.

 

na_leśnik, ja już wyrosłem z Kinga i teraz wolę inna literaturę, ale i ta sentyment pozostał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z S.Kinga to mogę polecić "Lśnienie" "to" "despercja" no i jesli ktoś lubi klimaty postapo to "Bastion" i serie "mroczna wieża"

Desperacja długo się rozkręca, ale jak już wpadnie w wir wydarzeń, to cieżko się oderwać. Od siebie polecam Wielki Marsz, do tej pory najlepsza książka Kinga, jaką kiedykolwiek przeczytałam.

 

Mroczna Wieża - nie każdemu do gustu przypadnie, ale mnie się akurat bardzo podobała.

 

na_leśnik, ja już wyrosłem z Kinga i teraz wolę inna literaturę, ale i ta sentyment pozostał.

Z książek się nie wyrasta, zmieniają się tylko upodobania. Brzmi to trochę jakbyś napisał "ja już wyrosłem z pasztetu i wolę kabanosy" 8)

 

Atego, z Bastionem to faktycznie książka wielka cegła i ciężka, słabo się to w łóżku czyta 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×