Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

Gabriel74 : to dobrze, że sobie odpuściłeś. Ja właśnie z tym mam problem. a byłeś może u jakiegoś lekarza?

Belem u rodzinnego,na 9 stycznia mam do psychiatry. Miałem też jedną wizytę u psychoterapeuty ale taka bardziej poznawczą. Ogólnie z lekami żyje 13 lat,mam za sobą jedno leczenie psychotropami ale to było dawno. Takich objawów jak teraz mam wcześniej nie miałem ,może tylko kilka podobnych. Najgorszy jest ten lęk w konczynach i brzuchu,tego nie cierpię.

 

Sent from my HTC One using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wiem coś na temat lęku w kończynach... Dobrze, że masz umówioną wizytę u psychiatry, zobaczysz, że to Cię trochę uspokoi. Powiem Ci, że mnie też jest ciężko uwierzyć, że aż takie objawy powoduje nerwica i dlatego cały czas doszukuje się u siebie jakiejś choroby. Wygląda na to, że po prostu znowu Cię dopadło, więc pewnie skończy się psychotropami...Najwidoczniej tym razem tak się u siebie to nasiliło, że masz objawy silniejsze niż poprzednim razem...

 

-- 30 gru 2013, 16:48 --

 

gosiulek: może spróbuj wyjść na jakiś mały spacer...mi to zazwyczaj pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wiem coś na temat lęku w kończynach... Dobrze, że masz umówioną wizytę u psychiatry, zobaczysz, że to Cię trochę uspokoi. Powiem Ci, że mnie też jest ciężko uwierzyć, że aż takie objawy powoduje nerwica i dlatego cały czas doszukuje się u siebie jakiejś choroby. Wygląda na to, że po prostu znowu Cię dopadło, więc pewnie skończy się psychotropami...Najwidoczniej tym razem tak się u siebie to nasiliło, że masz objawy silniejsze niż poprzednim razem...

 

-- 30 gru 2013, 16:48 --

 

gosiulek: może spróbuj wyjść na jakiś mały spacer...mi to zazwyczaj pomaga

Właśnie,dlatego ciężko mi to było zakwalifikować jako nerwicę. Pierwszy raz mam to odczucie w konczynach,staram się to olewac to teraz bardziej na brzuch ciśnie i głowę.

 

Sent from my HTC One using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gabriel74: mnie właśnie kiedyś z nerwów Bilal brzuch i ewentualnie prawa ręka a teraz dosłownie wszystko chyba mnie bolalo ale póki co zostały te szumy uszne u drżenie mięśni...gdyby człowiek się tyle nad tym nie zastanawiał i nie doszukiwał się jakiej choroby to pewnie szybciej by przeszlo. A wspomagasz się teraz jakimiś tabletkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajana, przez skupianie i doszukiwanie sie jest gorzej bo sie nakrecamy;-) ja tak caly czas mam.

Niestety ja to wiem, a i tak nie umiem pozbyć tych natetnych myśli. Staram się myśleć o czymś przyjemnym ale za chwile i tak wracam do punktu wyjscia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×