Skocz do zawartości
Nerwica.com

Seks, atrakcyjnoś fizyczna i cechy partnera


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zrozum Werty, świat nie kręci się wokół Ciebie,

 

Nie :shock: Naprawdę? szok...

 

 

Werty napiszesz jeszcze kilka inteligentnych, zgodnych z rzeczywistością postów, a romantycy, a zwłaszcza romantyczki(są romantyczkami, bo faceci się nimi nie interesują, więc czekają na tego jedynego) będą po Tobie jechać tak jak po mnie Razz .

 

Już zaczynają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy mógłby ktoś mi wskazać gdzie ta inteligencja ? bo ja za głupia jestem :? myślałam, że tu odchodzi takie pitolenie o niczym bo i tak do konkluzji nie dojdziemy gdyż obie strony argumenty sobie i tak na wzajem obalą :roll:

anand błąd kochanie ja jestem romantyczką i już nie czekam na tego jedynego bo go spotkałam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest temat, w którym każdy może mieć swoje zdanie. W tym przypadku tylko ja i Werty mamy rację, więc wszystkie argumenty innych są błędne.

 

Amen :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się wydaje że komuś tu ego spuchło? :lol:

 

A ja na ten temat takie mam zdanie: Atrakcyjność fizyczna nie pozostaje bez znaczenia i tu nie ma się co oszukiwać, jednak po pierwsze są różne gusta i nie musi to być powszechnie uznawany kanon lansowany na stronach gazet, poza tym partnerzy mają sobie o wiele więcej do zaoferowania niż fizyczność - tu przede wszystkim liczy się charakter i wzajemne dopasowanie dwóch osobowości - i czasem te ostatnie trzymają górę nad pierwszym, co moim zdaniem jest bardzo zdrowym wyjściem. Jeśli jednak ktoś obstaje przy seksie i fizyczności to proponuję zakup dmuchanej lali - wystarczy w zupełności.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:55 pm ]

Amen :lol:

Nie tylko mi :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×