Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

tarantula, to samo myslano wtedy o tych z 20w. , faceci dalej sa czesciej przemocowcami, wiecej zarabiaja na tych samych stanowiskach, wiecej ich w rzadzie jest i zarzadach firm, niech lataja , mi to nie przeszkadza , jesli wywalcze ze w rzadzie bedzie po polowie ministrów, czasem niekompetencja facetów wali po oczach a bab zeby sie przebic musi byc lepsza od nich, tamtych tez nie szanowao a faceci beda zawsze gadac bo im pasuje by zachowac chociazby stsn obecny gdzie ciagle sa góra, to dopiero 100 lat jak kobiety maja prawa i ciagle tyrzeba walczyc o równosc a jak ktos mi mowi ,ze kobiet nie ma w rzadzie bo sa gorsze i gorzej mysla to mam ochhote krzyczec, sto lat temu nie było ani jednej teraz troche jest ,ale zeby było wiecej trzeba ciagle o to walczyc, za mezczyznami stoja tysiace lat tradycji i ciagle maja w to w głowach i ciezko im sie pogodzic jednak z tym wyzwoleniem kobiet, mi osobiscie one nic złego nie zrobiły w sumie to jest podziwiam,ze ta walka jest dla nich taka ważna ,ze lataja bo mi sie nie che , uwazam,ze maj racje, co to jest 100 lat praw przy tysiacach lat tradycji., jak ktos mi mowi ,ze juz jest równosc to jest slepy, to tylko poczatek, nie wspominnajjac juz o sytuacji kobiet w innych kulturach a i w kregu kultury zachodniej ciagle jest duzo do zrooiienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony facet singiel lepiej sobie radzi, łatwiej znajdzie prace, naprawi coś w domu itp.

 

a są też faceci, którzy sobie obrali taki wygodny model życia: związki nie, jedynie płatny seks z prostytutkami.

Czy ja wiem...jestem singielka, z pracą w zawodzie nigdy nie miałam problemu, radzę sobie zawodowo zajebiście pomimo załamań nerwowych, płacić za seks nie muszę...naprawią mi coś w domu koledzy z pracy labo forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasem niekompetencja facetów wali po oczach a bab zeby sie przebic musi byc lepsza od nich,

skoro są tacy niekompetentni (btw zgadzam się że są) to bycie lepszą nie powinno być trudne nie?

 

wiecej ich w zarzadach firm,

to niech sobie kobiety zakładają firmy i biorą do zarządu inne kobiety, proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarantula, to samo myslano wtedy o tych z 20w. , faceci dalej sa czesciej przemocowcami, wiecej zarabiaja na tych samych stanowiskach, wiecej ich w rzadzie jest i zarzadach firm, niech lataja , mi to nie przeszkadza , jesli wywalcze ze w rzadzie bedzie po polowie ministrów, czasem niekompetencja facetów wali po oczach a bab zeby sie przebic musi byc lepsza od nich, tamtych tez nie szanowao a faceci beda zawsze gadac bo im pasuje by zachowac chociazby stsn obecny gdzie ciagle sa góra, to dopiero 100 lat jak kobiety maja prawa i ciagle tyrzeba walczyc o równosc a jak ktos mi mowi ,ze kobiet nie ma w rzadzie bo sa gorsze i gorzej mysla to mam ochhote krzyczec, sto lat temu nie było ani jednej teraz troche jest ,ale zeby było wiecej trzeba ciagle o to walczyc, za mezczyznami stoja tysiace lat tradycji i ciagle maja w to w głowach i ciezko im sie pogodzic jednak z tym wyzwoleniem kobiet, mi osobiscie one nic złego nie zrobiły w sumie to jest podziwiam,ze ta walka jest dla nich taka ważna ,ze lataja bo mi sie nie che , uwazam,ze maj racje, co to jest 100 lat praw przy tysiacach lat tradycji., jak ktos mi mowi ,ze juz jest równosc to jest slepy, to tylko poczatek, nie wspominnajjac juz o sytuacji kobiet w innych kulturach a i w kregu kultury zachodniej ciagle jest duzo do zrooiienia

Mysza, czy nie zauważyłaś ,że kobiety same sobie są wilkiem? Nigdy facet o faceta nie będzie zazdrosny bo ten ma więcej, jest bardziej sexi, ma więcej kasy...Kobieta kobiecie nie przepuści. Facet facetowi takiej świni nie zapoda jak baba-babie. Sorki niunia ale tak to jest w realu.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem...jestem singielka, z pracą w zawodzie nigdy nie miałam problemu, radzę sobie zawodowo zajebiście pomimo załamań nerwowych, płacić za seks nie muszę...naprawią mi coś w domu koledzy z pracy labo forum...

 

no fajnie, ale rozmawiajmy o ogóle, bo za chwile ktoś na przykładzie Agaty Wróbel powie, że kobiety są fizycznie silniejsze od facetów.

 

-- 20 gru 2013, 17:43 --

 

Nigdy facet o faceta nie będzie zazdrosny bo ten ma więcej

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem...jestem singielka, z pracą w zawodzie nigdy nie miałam problemu, radzę sobie zawodowo zajebiście pomimo załamań nerwowych, płacić za seks nie muszę...naprawią mi coś w domu koledzy z pracy labo forum...

 

no fajnie, ale rozmawiajmy o ogóle, bo za chwile ktoś na przykładzie Agaty Wróbel powie, że kobiety są fizycznie silniejsze od facetów.

 

Ojeeeejjj ogół...NO TAK, SIOOORYYY już milczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś więcej jeszcze zapodam..śmieszą mnie chłopki które żyją z renty mamusi i psioczą na kobiety które dały im kosza, że na kasę lecą itp itd. Śmiech pusty mnie ogarnia. Psioczą tacy na feministki ale swojej belki w oku nie widzą. FACET to ma być facet nie dupajaśkowa! Wszędzie w przyrodzie, przynajmniej u ssaków to facet prowadzi stado i opiekuje się samicami, nie na odwrót. Na cholerę mi bidny poeta mający pretensję do całego świata za to, że jest łajzą. Nie jestem utrzymanką i nigdy nie bedę, jestem w cholerę samo wystarczalna ale sorry...nie wyobrażam sobie życia z takowym egzemplarzem. Chcę dorosłego/odpowiedzialnego/zaradnego i niezależnego od renty mamusi MĘŻCZYZNY.

Amen. -_-

Ja tam jestem zdania w takim przypadku - jeśli człowiek na siebie zarobi,to wystarczy,je git D:

Czyli zgadzasz się po prostu ze mną ;P

Tak,z 1 uzupełnieniem...denerwuje mnie czasem podejście niektórych pań,że w razie czego,to facet ma zarobić, i się kobitą opiekować itd,czasem to taka postawa "wyuczona bezradność" i zwalić wszystko na chłopa,ja wiem,chłop chłopem ale kooorwa,nie róbmy sie amebami D: .

Jednak,nie znam wiele takowych pań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,z 1 uzupełnieniem...denerwuje mnie czasem podejście niektórych pań,że w razie czego,to facet ma zarobić, i się kobitą opiekować itd,czasem to taka postawa "wyuczona bezradność" i zwalić wszystko na chłopa,ja wiem,chłop chłopem ale kooorwa,nie róbmy sie amebami D: .

Jednak,nie znam wiele takowych pań.

Ale ja chcę być AMEBĄĄĄ :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,z 1 uzupełnieniem...denerwuje mnie czasem podejście niektórych pań,że w razie czego,to facet ma zarobić, i się kobitą opiekować itd,czasem to taka postawa "wyuczona bezradność" i zwalić wszystko na chłopa,ja wiem,chłop chłopem ale kooorwa,nie róbmy sie amebami D: .

Jednak,nie znam wiele takowych pań.

Ale ja chcę być AMEBĄĄĄ :why:

Pszykro mi,jesteś waćpanna zbyt konkrytna D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja chcę być AMEBĄĄĄ :why:

 

A czy ktoś ci tego zabrania? Na tym polega wolność i równość, żeby każdy wybrał sobie taki model związku, jaki mu odpowiada. Ktoś chce partnerstwa, niech próbuje w taki sposób. Ktoś chce tradycyjnego modelu, niech próbuje z kimś, komu to odpowiada. Cóż złego w róznorodności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysza, czy nie zauważyłaś ,że kobiety same sobie są wilkiem? Nigdy facet o faceta nie będzie zazdrosny bo ten ma więcej, jest bardziej sexi, ma więcej kasy...Kobieta kobiecie nie przepuści. Facet facetowi takiej świni nie zapoda jak baba-babie. Sorki niunia ale tak to jest w realu.

:)

 

to chyba mało zycie znasz. Facet facetowi potrafi zrobić niejedno świństwo - w pracy, w zyciu, a facet kobiecie tez potrafi bezinteresownie w pracy nabruździć. Jeśli nie znasz takich przypadków w swoim otoczeniu, to nie znaczy, że tak własnie nie jest. I sama pokazujesz, ze jako kobieta masz złe mniemanie o innych kobietach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysza, czy nie zauważyłaś ,że kobiety same sobie są wilkiem? Nigdy facet o faceta nie będzie zazdrosny bo ten ma więcej, jest bardziej sexi, ma więcej kasy...Kobieta kobiecie nie przepuści. Facet facetowi takiej świni nie zapoda jak baba-babie. Sorki niunia ale tak to jest w realu.

:)

 

to chyba mało zycie znasz. Facet facetowi potrafi zrobić niejedno świństwo - w pracy, w zyciu, a facet kobiecie tez potrafi bezinteresownie w pracy nabruździć. Jeśli nie znasz takich przypadków w swoim otoczeniu, to nie znaczy, że tak własnie nie jest. I sama pokazujesz, ze jako kobieta masz złe mniemanie o innych kobietach.

Niuńka, zawód mam męski i znam życie i wiem co mówia/piszę i tak...mam o kobitach złe mniemanie bo są one złe/wredne/zawistne/mściwe jak żaden facet :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysza, czy nie zauważyłaś ,że kobiety same sobie są wilkiem? Nigdy facet o faceta nie będzie zazdrosny bo ten ma więcej, jest bardziej sexi, ma więcej kasy...Kobieta kobiecie nie przepuści. Facet facetowi takiej świni nie zapoda jak baba-babie. Sorki niunia ale tak to jest w realu.

:)

 

to chyba mało zycie znasz. Facet facetowi potrafi zrobić niejedno świństwo - w pracy, w zyciu, a facet kobiecie tez potrafi bezinteresownie w pracy nabruździć. Jeśli nie znasz takich przypadków w swoim otoczeniu, to nie znaczy, że tak własnie nie jest. I sama pokazujesz, ze jako kobieta masz złe mniemanie o innych kobietach.

Jako ignorancji bękart wypowiem opinie takową,że bycie człowiekiem skurwielem zależy od charakteru,tego jak człowiek został wychowany,do jakich działań i schematów go żywot zmusił itd..

Chyba :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysza, czy nie zauważyłaś ,że kobiety same sobie są wilkiem? Nigdy facet o faceta nie będzie zazdrosny bo ten ma więcej, jest bardziej sexi, ma więcej kasy...Kobieta kobiecie nie przepuści. Facet facetowi takiej świni nie zapoda jak baba-babie. Sorki niunia ale tak to jest w realu.

:)

 

to chyba mało zycie znasz. Facet facetowi potrafi zrobić niejedno świństwo - w pracy, w zyciu, a facet kobiecie tez potrafi bezinteresownie w pracy nabruździć. Jeśli nie znasz takich przypadków w swoim otoczeniu, to nie znaczy, że tak własnie nie jest. I sama pokazujesz, ze jako kobieta masz złe mniemanie o innych kobietach.

Jako ignorancji bękart wypowiem opinie takową,że bycie człowiekiem skurwielem zależy od charakteru,tego jak człowiek został wychowany,do jakich działań i schematów go żywot zmusił itd..

Chyba :<

Blablabla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba mało zycie znasz. Facet facetowi potrafi zrobić niejedno świństwo - w pracy, w zyciu, a facet kobiecie tez potrafi bezinteresownie w pracy nabruździć. Jeśli nie znasz takich przypadków w swoim otoczeniu, to nie znaczy, że tak własnie nie jest. I sama pokazujesz, ze jako kobieta masz złe mniemanie o innych kobietach.

Niuńka, zawód mam męski i znam życie i wiem co mówia/piszę i tak...mam o kobitach złe mniemanie bo są one złe/wredne/zawistne/mściwe jak żaden facet :]

 

To mamy inne doświadczenia widocznie. Zresztą każdy ma prawo do swoich opinii. Uważasz, ze kobiety (w tym zapewne również ty, bo przecież kobietą jesteś) są złe/wredne/zawistne/mściwe, to pewnie takie spotykasz. co chcemy, to mamy od zycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ignorancji bękart wypowiem opinie takową,że bycie człowiekiem skurwielem zależy od charakteru,tego jak człowiek został wychowany,do jakich działań i schematów go żywot zmusił itd..

Chyba :<

 

co tak skromnie: chyba, skoro rację masz :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ignorancji bękart wypowiem opinie takową,że bycie człowiekiem skurwielem zależy od charakteru,tego jak człowiek został wychowany,do jakich działań i schematów go żywot zmusił itd..

Chyba :<

 

co tak skromnie: chyba, skoro rację masz :brawo:

Guziczek prawda^^ Babki to wredne mściwe plotkujące suczki i żadna niunia mi nie wmówi ,że jest inaczej ( jeśli tak wmawia to jest lesbą ^^ ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×