Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

jak tam Wasze samopoczucie przedświąteczne?

renee.madison, psiaki są cudowne i jest czego zazdrościć, ale może z czasem przygarniesz jakąś biedotę ;)

 

oj na pewno przygarnę, moja przybłęda jest najlepszym psiakiem pod słońcem-niestety gdy się wynajmuje mieszkanie+mieszka poza polską (gdzie są inne zasady-nie można psiaka zostawić samego, trzeba go zaprowadzić do psiego przedszkola :)=fajna sprawa, ale koszty...) to perspektywa posiadania zwierzaka się oddala :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, nie poddawaj się tym myślom, aby nie działało na zasadzie samospełniającej sie przepowiedni.

 

renee.madison, przygotowania ogólnie spoko, tylko jak wracam z pracy jest juz ciemno i poźno i w domu sie nie chce ogarnąć nic. Dobrze że jutro sobota, to w koncu okna pomyje;) A jak u Ciebie z tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, to fajnie

 

renee.madison, cóż, życie się różnie układa, niestety. Ja np. nie mogę się wyprowadzić z tego względu, że mam 4 psiaki pod opieką, ale nie żałuje bo je kocham nad życie. One są moim sensem życia, a gdy ich zabraknie, pfffuuuu.... znajdzie się pewnie kolejna biedota w potrzebie i tak do końca mojego życia zapewne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×