Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

ja odziwo na paro sie nie poce az tak bardzo, ale na fluo pamietam, ze sie ze mnie lalo doslownie, bez leków z sama choroba tez sie pocilem jak swinia w lato az sie mi krople pojawialy na rekach np. :D bardzo jestem ciekaw mojej psychomotoryki po dluzszym braniu leku, teraz jak sie odpowiednio skupie to mi kilka rzeczy nawet lepiej wychodzi bo wreszcie cos na spokojnie mozna zrobic ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wystraszylam co nie miara i tyle,,

 

-- 09 gru 2013, 14:49 --

 

Zalatana23, Ale lepiej na paro tak?

 

haniu, tak lepiej, właściwie już dobrze. Zastanawiam się tylko czy ten marazm tzn że od lutego nie potrafię się zebrać i poszukać pracy to lenistwo? odreagowanie na korporację? czy może paro???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!Czy ktoś z Was brał parogen? Jak się po nim czuliście?

 

Parogen jest jednym z lepszych zamienników Seroxatu, najgorszy jest Arketis, sam go biorę

 

Też biorę Arketis,dlaczego jest to najgorszy zamiennik?

 

Biorę Arketis 2 raz ale pierwszy raz w połączeniu z Sulpirydem.

Jak myślicie czy to dobre połączenie?

Biorę już miesiąc i może z powodu Sulpirydu Arketis nadal nie może mi wejść jak za pierwszym razem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też biorę Arketis,dlaczego jest to najgorszy zamiennik?

Taka była o nim opinia na oddziale jak byłem, czuć było jego gorzki posmak zanim się go jeszcze połknęło, bardzo szybko się rozpuszczał, jakieś ma kiepskie substancje pomocnicze

 

Miko, masz może jakieś info w jakim stopniu 5 albo 10 mg paroksetyny blokuje wychwyt serotoniny?

 

Nie rozumiem tych tabelek, o co w nich chodzi? http://www.preskorn.com/books/ssri_s3.html

20 mg paroksetyny i fluoksetyny hamują tak samo wychwyt serotoniny na 80%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam info jak działają niższe dawki. Patrz też na wartość "potency" - to ile danego leku jest potrzebne by osiągnąć taki efekt. Najlepsze w tym względzie są paro i sertra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, Tez tak mam nic mi sie nie chce , moze lenistwo..moze paro..

 

-- 10 gru 2013, 10:43 --

 

Zalatana23, bierzesz 20 mg ?

 

Raczej paro. Nie działa mobilizująco. Powoduję, że pacjent nie odczuwa takiej wewnętrznej presji. Dzięki temu jest się w stanie sokojnie skupić na zadaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś coś podpowie, bo w lekach jestem zielona.

Zaczęłam brać paroxinor, dostałam na 2 m-ce, minęło półtora i okazało się, że do mojego lekarza termin dopiero za 2 m-ce :shock:

No i: czy po 2 m-cach zażywania (podobno po 2 jest pełny efekt) można sobie zafundować 2 m-ce przerwy, a potem znowu zacząć? Wiem, że teoretycznie wszystko można, ale czy to ma jakieś znaczenie np. osłabienie efektów, jakieś skutki uboczne, czy nie ma znaczenia kiedy sobie zrobię przerwę, kiedy znowu zacznę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj dawno mnie tu nie było

 

Kurde no i stało się pól roku temu podwyższyłem dawkę z 20 do 30 mg i pól roku miałem świety spokój z nerwicą było suuper a teraz znów się zaczęło Miał ktoś tak - bo nie wiem co robić - podnosić dawkę czy zmieniać lek a co jeśli 40 mg znów po pól roku przestanie działać eech czemu nie można brać jednego procha już przez całe życie i mieć z tym spokój

 

pozdrawiam Was Nerwusy:)

 

Jak ktoś miał podobnie to piszcie sami wiecie że to podnosi na duchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, nie myślałam o takiej opcji, bo nie spodziewałam się tak odległego terminu do mojego, a tu dzisiaj kubeł zimnej wody...

Co prawda w mojej mieścinie opcja rodzinnego nie bardzo mi się podoba i jeszcze u tej kobity nie byłam, więc nie wiem kto ona ;) ale dzięki za podpowiedź, jak nic nie wykombinuję to pewnie spróbuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×