Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

nie miałem nigdy, po żadnym leku w sumie.

:shock:

miko, wszystko wskazuję, że Ty nie masz tych wszystkich receptorów, o których nam mówisz, tylko cewki, tranzystory, przetworniki, i układy scalone. może w tym jest problem? trzeba wgrać nowy soft, albo wymienić przepalone styki? :pirate:

 

Odezwał się ten , co ma równo pod sufitem :lol::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, od tygodnia biore Paroxetin. Najpierw bralem 4 dni i przerwalem bo bardzo mnie mulilo i ogolnie nie moglem spac , obnizone libido itp. Po przerwie 3 dniowej od tygodnia znowu biore paroxetin 20mg po poludniu. Moj problem to pocenie sie w nocy, od 2 dni poce sie jak szczur dzis np nie dosc ,ze nie moglem spac(spalem z 2h i co godzine budzilem sie spocony)to jeszcze 2x musialem zmieniac koszulke. Czy ktos mial podobny problem z antydepresantami ? Do tego dochodzi wlasnie brak apetytu, obnizone libido, czesciowa bezsennosc i ogolnie przymulony nastroj.

 

Mam nerwice serca i hipochondrie no i przez te poty jestem mocno nastrojony na ziarnice zlosliwa, mimo, ze mialem RTG klatki piersiowej i badana krew z 3x.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki dzieki, juz sie nie martwie skoro to normalne :) rozumialem ta potliwosc na ulotce, ze bardziej w ciagu dnia bo w dzien tez sie poce a w nocy to moze byc jakas choroba. Swoja droga ciekawe kiedy zacznie dzialac bo narazie mam tylko skutki uboczne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

markoo, trudno... coś za coś. Wolę te poty niż napady lęku

 

-- 9 gru 2013, o 14:20 --

 

hania33, staram się nie skupiać na skutkach ubocznych, tylko na tym, ze wreszcie mogę normalnie funkcjonować. Chociaż nie powiem... ciarki na mózgu są kosmiczne :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, u mnie też mięśnie latają, a raczej podrygują :D Ostatnio ze znajomą miałyśmy z tego ubaw, bo kiedy leżałam na łóżku ona zauważyła jak mi drgał pośladek :D W zeszłym tygodniu pojawił się u mnie pierwszy raz od dawna leciutki lęk, ale taki właśnie jak piszesz - tłumiony i zaraz przeszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozliwe jest czucie leku przy 5 mg ?

mowa .

jaknajbardziej wyczuwalne . Ja Ci nawet róznicę i 2,5 wyczuję .

Takie pytanie. No niechbym sie uporał z zejściem z tego leku ,,, i co dalej ?

Czarna dupa , albo i lepiej , to samo co przed braniem specyfiku .

Wy którzy kończycie - schodzicie z tego leku jak juz wam się uda , to jakie macie dalsze plany . A normalne życie bez leków :? , acha .

<<>>

Sorry , bije mi dzisiaj po deklu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×