Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kobiety które nigdy nie były w związku i dziewice. Szanse ?


Depresja To Ja

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, Powiem Ci, że też to zaobserwowałem

To oczywiste czymś te mało atrakcyjne muszą wabić facetów nie urodą to łatwą dostępnością.

 

Dokładnie. Nie wszystkie, ale zauważyłam to samo. Czasami (hmmm) buszowałam po różnych stronkach i często w wypowiedziach osób uważajacych się za nieatrakcyjne, grube, itp. zaliczenie kogoś było wyznacznikiem atrakcyjności, dumy, ze ktoś zauważył. Były to głównie wypowiedzi kobiet, które nie mialy żadnych oporów, zeby czepiać się żonatych i brały każdego, kto się nawinął. I były z tego dumne - przecież ktoś je docenił w końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Magnetyczna osobowość :105: Tylko jak coś takiego wypracować? Albo się to ma, albo nie. Jak nie, to pozamiatane.

 

 

Proponuję zacząć od zdrowia psychicznego :D . Zdrowi mają prościej. A tak swoją drogą to dla mnie mój mężczyzna ma magnetyczną osobowość, ku mojemu zdziwieniu otoczenie nie podziela tej opinii... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Ja na zdjęciach wyglądam tak tragicznie, że aż trudno uwierzyć ale może naprawdę taki jestem i żyje w błędzie że jestem przeciętniakiem.

Ja też, dlatego sobie ich nie robię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zacząć od zdrowia psychicznego :D . Zdrowi mają prościej. A tak swoją drogą to dla mnie mój mężczyzna ma magnetyczną osobowość, ku mojemu zdziwieniu otoczenie nie podziela tej opinii... :D

 

definicji magnetycznej osobowości jest pewnie tyle co definicji urody. I w tym problem, żeby trafić na kogoś, z kim te definicje się pokrywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na zdjęciach wyglądam tak tragicznie, że aż trudno uwierzyć ale może naprawdę taki jestem i żyje w błędzie że jestem przeciętniakiem.

 

Jesteś wirtuozem autohejtu 8) Niedościgniony wzór dla wielu :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Na zdjęciach mam mordę jakbym miał znaczną nadwagę a w tej chwili może 1 kg lub w ogóle jej nie mam, ale ja nawet jak chudy byłem to z twarzy widać tego nie było bo u mnie w rodzinie wszyscy pulchne twarze mają w przeciwieństwie do ciała.

Dawaj fotę na pw :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zacząć od zdrowia psychicznego :D . Zdrowi mają prościej. A tak swoją drogą to dla mnie mój mężczyzna ma magnetyczną osobowość, ku mojemu zdziwieniu otoczenie nie podziela tej opinii... :D

 

definicji magnetycznej osobowości jest pewnie tyle co definicji urody. I w tym problem, żeby trafić na kogoś, z kim te definicje się pokrywają.

 

Albo zacząć ignorować definicje urody i magnetycznych osobowości. Jakby wszystkie pary dobierały się biorąc pod uwagę takie pierdoły, to marnie widzę los ludzkości. Swoją drogą na tym forum mamy zatrzęsienie tzw. brzydali i maszkaronów, ale jak siedzę przed gabinetem psychiatrycznym to jakoś takich nie widzę. Kiedy byłam w psychiatryku też Was tam nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×