Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz sam nie wiem co robić, czy brać paro czy nie? Jednak psychotropy silnie uzależniają. Widzę to po zejściu z mirty i triticco. Muszę brać minimalne dawki mirty bo nie zasne, biorę ok. 1/6 tabletki, czy to możliwe że organizm, mózg czuje tak małą ilość leku. Czuję się bezsilny, nie chcę brać tego świństwa ale muszę. Tak raczej do końca życia. Mi padło głównie na sen tak jak pisałem....O tych leków nie ma ucieczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zwiększyć dawkę to tylko w weekend, a to już jutro.

W tygodniu nie dam rady tego wytrzymać, bo praca. A po zwiększeniu z 10 na 20mg miałem przez 3-4 dni niezłe jazdy, lęki, agresywne myśli, pobudzenie, drżenie, wstręt do żarcia. Masakra.

Potem przeszło i poczułem spokój, dobry apetyt. Tylko to napięcie mięśni było cały czas, jednak teraz jest większe. Szkoda, że spokój tylko trwał 2 tygodnie.

Nawet sobie popijałem w zeszły weekend. Nie dużo, parę piwek. Nic złego się nie działo, nawet miałem wrażenie, że alkohol słabiej działa na mnie, niż bez prochów.

Prześpię się z decyzją i pewnie jutro wskoczę na 30 mg. Może wróci ten spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy 20 mg wymiotowałam i niemalże mdlałam.. kazali mi zmniejszyć o połowę dawkę i póki co jest ok. Mam do tego zaburzenia widzenia, skurcze mięśni, boli mnie głowa ale na to już nie zwracam uwagi.

hania, a Ty od kiedy bierzesz paro? Przerzuciłaś się z czegoś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę faszerować się dodatkowo usypiaczami, bo inaczej nie zasnę wcale.

Najpierw brałem chlorprothixen 15mg, spało się różnie, chociaż zawsze te kilka godz. dało się z przerwami kimnąć.

Wczoraj dostałem kwetiapinę 25 mg, wg doktorki powinna trochę rozluźnić napięcie mięśniowe. Niestety spało mi się bardzo źle ostatniej nocy, nie zmuliło mnie wcale. Dziś wezmę 50 mg tej kwetiapiny. Może zasnę snem kamiennym, jak za starych dobrych czasów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×