Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

khaleesi, jogurt tak, zwłaszcza ze słodzikiem, albo ogórkiem kiszonym do tego otręby-pycha!

 

Ja podstawię na ruch. Kiedyś duzo spacerowałam z psiakami. Potem mi sezon grzybowy uniemożliwił, a teraz po grzybach to dziennie te 5 km marszu mogę zrobić :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżbym słyszała coś o diecie na spadek tkanki tłuszczowej ? szkoda , że nie ma mnie często w domu to bym na taką przeszła , ostatnio katowałam się przez 2 miesiące dietą na redukcji tkanki tłuszczowej i nic nie schudłam , nadal mam tłuszcz na brzuchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten zatwardziały fat na brzuchu to chyba tylko ssanie, ja dałbym się odessać a nawet wyskrobać z niego na brzuchu bo wtedy w końcu widziałbym po co starałem się regularnie i porządnie go ćwiczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy rzucili się na diete odchudzającą niczym Etiopczycy na niewinny bochenek chleba,mózgi i wyobraźnia pracujo, w głowach wielgachne bajcepsy,6 paki na brzuchu,pancerne łydy,panie zaś płaskie brzuchy,no normalnie cuda niewidy,krew pot i łzy na siłowni,hektolitry potu.

 

A tu meteoryt rzeczywistości,święta,rodzina,pseudo rodzinna atmosfera i taakk ŻARCIE ŻARCIE ŻARCIE,tony żarcia,cały wysiłek na siłce,miesiące diet w pizdu bo ciasta,wigilie i inne cuda niewidy pełne kalorii,obżarstwo...

and_it_s_gone_by_celeith-d5div3y.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, a zapomniałem o sylwestrze,znów dumne hasła "czas zrzucić zimowe obżarstwo" postanowienia noworoczne, z pieśnią bojową na ustach sezonowcy ruszają na siłki,czytają plany treningowe,diety,rozpiski godzin,liczą kalorie,wszystko perfekcyjnie,idealne rozłożenie B/W/T, oglądajo filmy jak machać ciężarami,inspirują się,na blogach wysiłek,posiłek chuje muje dzikie węże,mijają 2 tyg, i powoli "a to tylko 1 ciasteczko"

"jutro pójdę na trening" "za godzinę"

"to jeszcze 1 eklerek" i cała wola walki i determinacji w pizduuu

and_it_s_gone_by_celeith-d5div3y.jpg

 

-- 06 lis 2013, 20:25 --

 

Absinthe, Nikt,ludzie sami od siebie na święta zwykle żrą :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×