Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

wygarnęła mi wiązankę i na koniec stwierdziła że z przegranymi ludźmi rozmawiać nie będzie.

tak matka nie powinna sie zachowywac... ale kobiety robia dzieci nie zastanawiajac sie czy dojrzaly do rodzicielstwa

 

kochana, ona mi od dawien dawna mówi takie rzeczy że wolałabym ich tutaj nie cytować. Co najśmieszniejsze, z drugiej strony bardzo o mnie dba (choć fizycznie głównie) i jest nadopiekuńcza, ktos z zewnątrz stwierdziłby że czuła matka..

Ja sobie nie wyobrażam zostać matką przed czasem kiedy poukładałabym sobie pewne rzeczy w głowie i w życiu.. (pomijając fakt że w ogóle dzieci nie chcę mieć). Dziecko to człowiek, a motywy robienia dzieci chyba większości ludzi są dla mnie nie do zrozumienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zepsute kółeczko do przewijania w prawie nowej myszce :?

 

wygarnęła mi wiązankę i na koniec stwierdziła że z przegranymi ludźmi rozmawiać nie będzie.

tak matka nie powinna sie zachowywac... ale kobiety robia dzieci nie zastanawiajac sie czy dojrzaly do rodzicielstwa

 

kochana, ona mi od dawien dawna mówi takie rzeczy że wolałabym ich tutaj nie cytować. Co najśmieszniejsze, z drugiej strony bardzo o mnie dba (choć fizycznie głównie) i jest nadopiekuńcza, ktos z zewnątrz stwierdziłby że czuła matka..

Ja sobie nie wyobrażam zostać matką przed czasem kiedy poukładałabym sobie pewne rzeczy w głowie i w życiu.. (pomijając fakt że w ogóle dzieci nie chcę mieć). Dziecko to człowiek, a motywy robienia dzieci chyba większości ludzi są dla mnie nie do zrozumienia.

Moja mamusia jest przy obcych ludziach zupełnie inna niż przy nas, w domu ;] słowem, prezentuje się dobrze.

Też nie chcę dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzęsie mnie na myśl o gościach którzy przyjadą do mojej babci. Pierwszy z nich, mój ,,ukochany'' wujek już jest i sądząc po toku rozmowy jaką prowadzi z babcią zaraz zaczną się na siebie wydzierać. Za niedługo pewnie przyjedzie też ciotka ze swoim mężem, córkami, mężami tych córek i Bóg wie kim jeszcze. Jak ja nie znoszę tych ludzi! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę wkurza mnie to, że niesprawiedliwie zostałam wybrana jako osoba, której można zmieniać wszystko, bo nie ma takiego życia, jak inni. Wkurza mnie to, że osoba za to odpowiedzialna nie zrobi tego, co mi swojej przyjaciółeczce, która bez niej by zginęła. Wkurza mnie, że wszystko, co najgorsze, zawsze spada na mnie, bo jestem technicznie rzecz biorąc SAMA. Wkurza mnie zachowanie mojego ukochanego, bo jak on ma stresujący okres, to staram się jak najmniej go denerwować, natomiast on, gdy ja mam takie sytuacje, w NAJLEPSZYM wypadku jest po prostu nieczuły, a ja muszę żebrać o jedno kurwa miłe słowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały żałosny ułudny świat, ślepota i tępota mas, którą się propaguje. Wkurza mnie współczesna kultura, która od początków 20 wieku jest w powolnym rozkładzie, recesji, kultura współczesna cieniem dawnej i starych dni chwały.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wzajemne lizanie dupy na tym forum, prawie jak human centipede

 

Masz racje, całkowicie się tobą zgadzam, TULE. Jesteśmy z tobą ! Nie poddawaj się.

 

 

Proponuje zrobić szablony odpowiedzi na forum, będzie prosciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×