Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

Victta, mozna gdzies w parku, ale sam nie wiem jakim. zostaja jeszcze oglosy natury na mp3, albo youtube. Mnie meczy tylko halas, to co przeszkadza, ale jak jestem w knajpie to mnie nie meczy, bo nic nie przeszkadza.

 

-- 23 paź 2013, 04:07 --

 

Ta godzina a ja nie spie. o 3 w nocy padł intenetet, co mnie zestresowalo, a w chwile pozniej okazalo sie, ze skonczyl sie lek nasenny, no to do apteki i z powrotem. Na szczecie net juz jest i lek tez mam. Teraz chwilke sie uspokoic i spac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieslawpas A jaki nasenny bierzesz? A generalnie możesz spać, czy tylko dzisiejszej nocy taki kryzys? Hałas jest bardzo męczący, szcególnie jak chce się pracować.

 

Milly 93 Jak tez chodzę jak mam atak.Wtedy do krwi wydziela się dużo adrealiny, ciało przygotowuje się do walki i zbiera mnóstwo energii, której nie można rozładować, ponieważ nie ma wroga. To chodzenie to potrzeba organizmu, żeby rozładować energie.

Ja jak miała pierwsze w życiu ataki to po nieprzespanych nocach biegałam po parku, bo miałam tyle adrealiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, kombinuje jak tu do pracy nie isc... Choroba caly czas trzyma, cala szyja mnie boli i ogolne takie oslabienie mam i obolala jestem, nawet lekką gorączk mam :-/ czuje sie beznadziejnie. Wczoraj nie poszlam wlasnie, a dzisiaj niby musze bo mam spotkanie umowione na ktorym musze byc. Staram sie przelozyc na jutro, ale chyba nic z tego nie bedzie :-/

A jak tam Ty dzisiaj? u mnie tu jeszcze deszcze caly dzien :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, o wow! no to goraco bylo! Ja co prawda nie wychodzilam na zewnatrz, ale z tego co patrzylam to tutaj chyba jakos 16 bylo i tez wydawalo mi sie, ze cieplo ;) ale 28 to jak lato!!!

Ja wlasnie chyba musze, bo umowiona jestem z badanym na ostatnią sesje eksperymentu. Ewentualnie moglabym przelozyc na jutro (gdyby mial czas), ale poki co wiem, ze pokoj jest zajety jutro - wiec tez odpada. Duzo kombinowania z tym ogolnie... A jak w ogole odwolam - to wszystko co wczesniej zrobil pojdzie na marne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudzilem sie rano pojawily sie zwykle ludzkie emocje, jakieś uczucie. A nerwicy nie bylo. Pomyślalem sobie ze wole nerwice

bo ja juz znam, a tymi emocjami nie wiadomo jak sobie poradzić. Normalnie polega to na tym ze jak jest jakaś trudnia emocja

to odczuwam to sekundę pozniej odczuwam spięcie, ktore ja spłyca, a teraz bylo tak, że to mnie długo trzymało - chyba z pół godziny

 

Poczulem sie taki bezradny z tymi emocjami i woalem zeby wrocila nerwica. Już mi lelko wróciła i jest troche lepiej. Rzecz w tym, że gdyby

znowu czuc te norlamle emocje bez lęków to nie wiem jakbym sobie w zyciu poradzil, dużo trudnych sytuacji do wyjaśnienia, trzeba

reagować do sytuacji, krucze jakas odpowiedzialność bo cieżki zaprzeczyc temu co sie czuje, a z tym trzeba coś zobić.

Jakby mi ta nerwica ustapia nagle to czułym sie kompletnie zagubiony w swiecie tych wsztkich uczuc, w sensie takim ze one by byly a ja nie wiedzialbym jak je

zrealizować.Nerwica kładzie na to zaslone dymna i nie trzeba nic robić.

 

Ale moze nie ma sie ci zniechcac moze tak krok po korku czlowiek dalby sobie rade z emocjami i cala reszta, co za nimi idze. No ale czuje, ze na razie mnie to nie bedzie dotyczylo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wole byc zdrowy, a to co napisalem to taka teoria. nie wiadomo czy słuszna. Rzecz jasna nie chodzi o leki tylko lęki. To znaczy ja nie odczówam lękow tylko stany napięciowe.

 

Alez dziś jestem wyczerpany, nie chce mi sie pracowac, siedzlabym tylko na forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szy123 Ja też mam z tym problemy zaczynam znow ssri tym razem asertin i koszmar żołądkowy przeżywam . Boję się cokolwiek jeść , bo zaraz bulgoty w brzuchu i ostre biegunki. Częściowo pomaga mi laremid, loperamid czy stoperan oraz dieta . Mam nadzieję ,ze to minie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no biore leki a dzis rano to przyszla taka emocja, ze bede nieszczesliwe zkochany, taki rodzaj żalu. takie bardzo autentyncze uczucie. bardzo przykre.

Przeszło w dość silny lęk, ale pojawia sie i odchodzi.

 

Dzisiaj byłem sprawdzic nowe biuro do pracy. Pisalem Wam o tym, że u mnie jest bardzo glośno. No to pojechalm gdzie indziej tam okazalo sie, że jest z kolei

bardzo nudno. Wyszedłem stamtąd znudzony ale nie mialem takiego spięcia jak zazwyczaj mam. Halasy dokuczały mi znacznie mniej. Ale odczuwalem

brak kontatów z ludzmi, wiec po 17:00 pojechalem do biura w ktorym obecnie pracuje. W sumie ucieszylem sie, że ich wszystkich spotkalem.

Pozozmaielm sobie i naprawde bylo fajnie, ale pozniej zotaly poruszone drażniące mnie tematy i dostałem nasilenia objawów.

 

Mam takie drażniące tematy, że jak sie na nie wejdzie to poczuje taki rodzaj spięcia, które mnie trzyma do zaśnięcia. Nie wiem jak sobie

z takimi drażniącymi tematami radzić. Czasami ktoś je wywoła ja coś mowie, wczuwam sie, za tym idzie emocja i za nia spięcie. No nie wiem

dzis rozmawiamy o halasie a biurze bo wiecie ze mam z tym problem. Kolega powiedzial, ze wnyaja sobie osobne pomieszczenie, tzw.

akwarium i ma spokój z halasem. A to "akwarium" kosztuje 2400 miesiecznie. Powiedziałem ze mnie nie stać. Moze za tym napięciem

krylo się to, że poczułem się jakiś gorszy? No nie wiem, mocno mnie te napiecia meczą. A inicjuja je właśnie rozmowy w biurze na określone tematy.

Teraz to juz czekam do nocy, zeby zażyc lek upojakajacy. Do 19:30 bylo dobrze.

 

-- 23 paź 2013, 21:27 --

 

wieslawpas, no tak odczułem to wyraznie kiedy zmnieszylem dawke paro z całej tabletki na połówkę. Wszytko nagle stalo się takie wyraźniejsze, tak mnie napadło. Wczesniej mogłem siedziec tygodniami w domu, teraz mnie nosi, wiecznie ciagnie do ludzi. Inne emocja sa tez wyrazniejsze,

ale nie mam ich jak zrealizowac bo jednak tak zwane lęki to blokują. Biroc pod uwage jedna z prostrzych rzeczy, to chciaebym gdzies pojechac, zobaczyc coś

nowego, ale lęk przed wyjazem z miasta to wszytko blokuje. Potrzeba niezrealizowana...

 

-- 23 paź 2013, 21:33 --

 

lubudubu, to co powyżej ten ostaniu akapit to bylo do Ciebie kliknąłem na swój nick przez pomyłkę.

 

-- 23 paź 2013, 21:38 --

 

szy123, mialem to, przejdzie. troche pomeczy ale przejdzie. Nie wiem jaki lek bierze sie na brzuch. Pewnie jakis przeciwbólwy apap albo cos takiego.

 

-- 23 paź 2013, 21:45 --

 

Victta, biore na sen stilnox, który sobie sukcesywnie zmniejszam. Teraz 3/4 tabletki na noc. Działa dobrze. Ale bede chcial zejsc do połowki, w tym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, balem sie, że sie uzaleznie bralem co druga noc na uspokojenie, ale poniej dostalem pernazjum i to byl dobry pomysl. Dobrze dziala, rozluznia alternawa do benzo, ale raczej na uspokojenie przed snem niz na lęki.

 

-- 23 paź 2013, 21:55 --

 

lubudubu, masz z tym jakieś osobiste doświadczenia, to że po odsawieniu leków jest mocniej czuc emocje to wiadome, tylko jak sobie z nimi poradzic. To jest pytanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No osobiste jak najbardziej. Wiesz jak sobie radzic...poczekac az leki całkowicie zejda z Ciebie ...i radzic sobie tak jak radziles sobie przed braniem antydepresantu...bo chyba jakoś zyłes do momentu nim zaczeles je brać po raz pierwszy..p. Pytanie czy lepiej czy gorzej...

 

 

~nerwa

 

:D:D. No też zdziwilem się , że wiesław sam ze soba koresponduje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×