Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie faceta?


Gość rotten soul

5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:  

391 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

    • - Wzrost
      41
    • - Oczy
      49
    • - Włosy
      29
    • - Ramiona
      16
    • - Dłonie
      28
    • - Nogi
      2
    • - Tyłek
      17
    • - Penis
      10
    • - Tors
      8
    • - Uśmiech (usta,zęby)
      39
    • - Twarz (ogólnie)
      57
    • - Plecy
      3
    • - Brzuch
      13
    • - Stopy
      4
    • - Sposób chodzenia
      11
    • - Ubiór
      36
    • - Skóra (cera, karnacja)
      11
    • - Tatuaże
      8
    • - Piercing
      2
    • - Blizny
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Mushroom, proponuje depilacje laserową na całe życie święty spokój , co prawda trzeba przeżyć godzinę męczarni i powtarzać zabieg co miesiąc przez ok 6 miesięcy ale włosy nie odrastają :)

 

Szkoda , ze mi w ex pracy nie trafił się żaden pan na depilacje bikini :roll:

 

-- 19 wrz 2013, 20:35 --

 

Kalebx3, spotkałam sie z opinia , że panowie lubią paseczek po środku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depilacja chemiczna moszny, trochę strasznie brzmi bo kojarzy mi się z kastracją chemiczną ;p ale skoro moszna gładka i szczęśliwa to i sam bym spróbował

 

Zawsze można spróbować opcji "dezodorant + zapalniczka". To będzie sekunda - podobno nawet się nic nie czuje (no może poza zapachem) %21laugh.gif

 

HAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depilacja chemiczna moszny, trochę strasznie brzmi bo kojarzy mi się z kastracją chemiczną ;p ale skoro moszna gładka i szczęśliwa to i sam bym spróbował

Spróbuj prosta sprawa tylko trochę śmierdzi krem.

 

-- 19 wrz 2013, 20:52 --

 

Depilacja chemiczna moszny, trochę strasznie brzmi bo kojarzy mi się z kastracją chemiczną ;p ale skoro moszna gładka i szczęśliwa to i sam bym spróbował

 

Zawsze można spróbować opcji "dezodorant + zapalniczka". To będzie sekunda - podobno nawet się nic nie czuje (no może poza zapachem) %21laugh.gif

Normalnie Adam Słodowy z Ciebie :D

 

Mushroom, proponuje depilacje laserową na całe życie święty spokój , co prawda trzeba przeżyć godzinę męczarni i powtarzać zabieg co miesiąc przez ok 6 miesięcy ale włosy nie odrastają :)

 

kupmitrumne, niestety po roku juz zaczynaja powoli odrastac... no chyba ze ma sie bardzo slabiutkie

No właśnie, jak Candy napisała jestem sceptycznie nastawiony do tego typu wynalazków.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, czyli fryzurce ala irokez na waginie mówisz przeciw czy jesteś za ? :lol:

Punk Pussy? :D Może lepiej króciutki jeżyk, pewniejszy w kontakcie cielesnym ;p

Z dezodorantem to depilacja nóg była w liceum jak się ktoś dał złapać ale ja nie dałem ;] ja bym nawet z pachą nie spróbował tej szybkiej opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar,

TYŁECZEK, oczy (niebieskie - i jest w moich oczach ideałem :P), no i uśmiech :)

To jak zwracasz uwagę na twarz? :shock: Jakie to płytkie z Twojej strony :nono: Robisz to samo, co Ci okropni faceci patrzący kobiecie na twarz.

 

alicja_31,

Bo chodzi o top 5, a nie o wszystko co dla Ciebie ważne w męskim wyglądzie. Głosować proszę. Więcej głosów=bardziej wiarygodne wyniki.

 

Nie, nie patrzę na to czy ktoś jest brzydki czy ładny a na poszczególne partie, a to różnica.

Może być sobie "brzydki", ale ma piękne oczy... W sumie to zacznijmy od tego, że nie ma czegoś takiego jak brzydki człowiek... Nawet jak ktoś ma 100kg nadwagi, to ma w sobie pewne piękne rzeczy i to czyni go osobą zwyczajnie piękną. I możecie sobie mnie jechać, mam to w 4 literach, to ja tak myślę i tyle, może dla Was to nonsens, Wasz problem.

 

-- 20 wrz 2013, 03:07 --

 

No monar, jakiś komentarz?

 

up ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym miejscu zawsze oczy ( musi mieć przenikliwe/głębokie, pewne, inteligentne, elektryzujące spojrzenie)

Na drugim uśmiech(zawsze szczery i naturalny)/zęby(zadbane, bez gnijącej próchnicy). Na trzecim wzrost(optymalny). Na czwartym dłonie ( paznokcie muszą być po prostu krótkie i czyste, ale same dłonie muszą być męskie i choć trochę skalane pracą fizyczną, a nie pedalskie i wygładzone jak pupa niemowlęcia). Na ostatnim sposób chodzenia( drażni mnie, gdy facet chodzi jak wiejski maczo walając się z jednej strony na drugą lub , gdy chodzi jakby miał kupę w gaciach).

 

p.s. Nie ma tu barwy głosu istotnej dla mnie oraz budowy ciała, która musi być dosyć masywna, acz ogarnięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym miejscu zawsze oczy ( musi mieć przenikliwe/głębokie, pewne, inteligentne, elektryzujące spojrzenie)

Na drugim uśmiech(zawsze szczery i naturalny)/zęby(zadbane, bez gnijącej próchnicy). Na trzecim wzrost(optymalny). Na czwartym dłonie ( paznokcie muszą być po prostu krótkie i czyste, ale same dłonie muszą być męskie i choć trochę skalane pracą fizyczną, a nie pedalskie i wygładzone jak pupa niemowlęcia). Na ostatnim sposób chodzenia( drażni mnie, gdy facet chodzi jak wiejski maczo walając się z jednej strony na drugą lub , gdy chodzi jakby miał kupę w gaciach).

 

p.s. Nie ma tu barwy głosu istotnej dla mnie oraz budowy ciała, która musi być dosyć masywna, acz ogarnięta.

Tekst o dłoniach uczynił dzień trochę lepszym :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×